Premier League 2023/2024

To Arsenal nigdy nie straci już punktów jak rywale będą taką padlinę grać.

Boże strzeż ten klub przed De Zerbim.

realizator uważa, że to nie był faul? Mnie to zawsze zastanawia po co faulują w na rogu pola karnego przy linii końcowej.

Prawda jest taka, ze w naszym meczu nie byłoby żadnego karnego w takiej sytuacji

Gabriella frajer wpuści po 5 sekundach

No dżezus to druga największa łajza od wymuszania karnych zaraz po $sterlingu, ale trzeba uczciwie przyznać, że Lamtey zachował się w tej sytuacji idiotycznie i dał podstawy do podyktowania karnego.

https://twitter.com/BrightonBubble/status/1776657443230994696
Faul ewidentny, nakładkę mu zrobił.

1 polubienie

Ale wiesz że wszyscy mają tych samych rywali ?

1 polubienie

Dokładnie. Karny 100%. Inna rzecz, że nam by nie odgwizdali takiego przewinienia bo pewnie by było, że intencją obrońcy było zagranie w piłke…

5 polubień

Tragiczne Brighton. To już Luton chyba więcej z gry miało a grali w Londynie ostatnio.

1 polubienie

Zgadzam się, że karny prawidłowy, ale czy w meczu Liverpool-City dostalibyśmy takiego karnego? Każdy zna odpowiedz.

3 polubienia

Bo Brighton od dawna jest słabe. Natomiast irytuje, że każdy gwizdek na Arsenal. Popychają non stop, nic nie widzi, nic nie gwiżdże. Jak odgwizdał w końcu łaskawie spalonego Arsenalu to aż drwiące brawa.

1 polubienie

Dobrze to ująłeś. Jeszcze byłaby żółta, ze w ogóle domagaliśmy się karnego.

1 polubienie

Jakie to Brighton jest słabe. I ten cudak miałby prowadzić Liverpool? Wolne żarty.

@everlast każdy, nawet Czesiek, byle nie De Ogór.

To racja. Każda stykowa sytuacja na korzyść Arsenalu gwizdana.

Zobacz na jakość piłkarzy Brighton. Jeżeli tam w pomocy wyróżnia się Moder, który nie grał 1,5 roku to co to mówi?

powiedz mi jaki cudak według Ciebie mialby prowadzić? ( bez Amorima, Alonso i Inzaghiego)

White XD niesamowita drużyna. Naprawdę wolę już Manchester United. Płaczki, symulanci.

white XDDD nie wiem jak już to nazwać

Arsenal by sie odnalazl w La liga. szkoda, że PL nie jest sędziowana jak kiedyś.