Premier League 2023/2024

Ale mnie jutro będzie mnie piekło jak stracimy punkty z United.

Jeżeli sędziowie będą im pomagali tak jak przedwczoraj, to na pewno.

Wjechała tajna taktyka imienia Mourinho.

Mały klub XD dobre xd

Za to Arsenal wielki klub z 10 tytułami Ligi Mistrzów XD

1 polubienie

ale te ich strony mają fatalny design. u nas wszystko wygląda dobrze, a ten tekst o aktywności to wiadomo, że niektórych kibiców arsenalu trzeba traktować jak dzieci specjalnej troski

1 polubienie

Zabawne jaką manię wielkości mają kibice akurat Arsenalu…

Jest i 3 bramka. To Brighton się nadaje do dawania dupy rywalom Liverpoolu tylko.

Niestety presja jutro na nas będzie duża. Musimy wygrać na wyjeździe z United, w razie porażki żegnajcie marzenia o tytule. Takie są fakty, nie ma co liczyć na potknięcia City czy Arsenalu.

2 polubienia

Brighton wjebało sobie wszystkie 3 bramki. Niewiarygodne.

problem z united jest taki że z nami będą najbardziej nieprzyjemną drużyną, onana forma życia i rashford jak garbaty raz do roku się wyprostuje. tydzien później ta sama drużyna frajersko przegra z wisienkami

5 polubień

Ale będą jaja jak im ten słaby Bayern wpierd0li. Nawet bym się nie zdziwił

Trzeba grać swoje i wygrać wszystko do końca. Arsenal ma wszystko, żeby zdobyć mistrza.

1 polubienie

Ten słaby Bayern to stare wyjadacze w LM. Mogą mocno skarcić nieopierzoną, młodą drużynę Srartety.

1 polubienie

Od meczu z nami Arsenal gra jak z nut i zdecydowanie jest w najlepszej dyspozycji. Jeżeli my wygramy tytuł przypomni mi to sezon za Beniteza. My wtedy byliśmy najlepsi ale ManU przepychali mecze tak jak my teraz.

1 polubienie

W czwartek jechali po nas ze gramy w lidze Europy, a oni w LM.
Ale nie pamiętają tego ze do 2017 roku oni w LM zawsze w 1/8 dostawali i do domu.
My za czasów Kloppa 3 finaly mieliśmy a oni moze tyle w historii calej nie mieli

Nastawiajcie się na to, że zaraz wbije kilka armatek na nasze forum i zaczną wypisywać swoje pierdoły.

Straty punktów mogą przyjść gdy wróci LM.

1 polubienie

No to bany im tak jak oni nam. Ja dostalem za stwierdzanie faktów

1 polubienie

No niestety. Jeszcze do niedawna myślałem, że Arsenal ma głupiego farta, ale teraz widzę, że w tym momencie oni faktycznie są od nas lepsi. My z Brighton u siebie męczyliśmy się niemiłosiernie i nerwówka do ostatniej minuty, a oni se na wyjeździe grają z nimi jak z 3b. Oni z Sheffield 5:0, a my tylko 3:1. Do tego jeszcze nasz mecz bezpośredni z nimi…
Cała nadzieja w tym, że terminarz i kontuzje dadzą im się we znaki, bo nie wierzę, że nie potkniemy się w tym sezonie

2 polubienia

Arsenal nie mial takiej sytuacji zeby grac miec w ponad polowie mlodymi

To jest standardowy argument tam, bo oni nie kumają, że duże kluby mają forum dyskusyjne i nie trzeba tonąć w burdelu na stronie :wink:

1 polubienie