Premier League 2023/2024

Generalnie ani nasz, ani Arsenalu wynik nic nie zmienia. Każdy kto ogląda te lige dłużej niż od roku wiedział, że City wygra. Za rok czeka nas to samo. Dopóki nie wydarzy się jedno z dwóch zdarzeń: realna kara za 115 zarzutów/odejście Pepa to City wygra w każdym sezonie. Nie da się z nimi rywalizować na dłuższą metę

Dzień w którym łysy odejdzie z City będzie fiestą dla całej Premier League.

City też chyba jeszcze straci punkty. Albo nie?

No chociaż ten Arsenal się zesrał. Przed sezonem nic do nich nie miałem, ale myślę ze ich kibica przyda się kubeł zimnej wody na głowę.

1 polubienie

Tak, ale tylko w przypadku wygranej. Ten sezon jeszcze się nie skończył. Jednak bądźmy szczerzy, My mamy najtrudniejszy terminarz. Jeszcze villa na wyjeździe. Jedno jest pewne. Liga jest otwarta. Tylko czy city wypuści z rąk to co ma teraz?

Liverpool się zesrał, Arsenal się zesrał, a City z kolejnym majstrem. Mina Artety bezcenna :heart:

2 polubienia
  • Mam dwie wiadomości dobrą i złą. Którą chcesz usłyszeć najpierw?
  • Dobrą!
  • Zmniejszyliśmy różnicę w bilansie bramek względem Arsenalu.
  • A zła?
  • Przejebaliśmy 0:1 z Crystal Palace xD
5 polubień

Gdybyśmy wygrali to oni też by wygrali. Jak już mówiłem Arteta to człowiek Guardioli i mistrzostwo przyniesie mu na tacy.

Ja pier… nie mam pytań. Wystarczyło wykorzystać dwie z około dziesięciu okazji na bramkę i bylibyśmy liderem. Możemy zwalać na błędy sędziowskie w tym sezonie, ale my naprawdę mamy jakiś gen przegrywa, przez który nie potrafimy postawić kropki nad i.

1 polubienie

To łysy obroni tryplet?

Nie no ważne że “somsiad” też ma źle, jak mi się humor poprawil xD

1 polubienie

Na pewno mniej razy niż my.

W City ze śmiechu tarzają się po podłodze :rofl:

Najpierw my daliśmy w idiotyczny sposób ciała! :rage:
A teraz Arsenal został ograny przez lepsze w drugiej połowie Aston :grimacing:

1 polubienie

W takiej dyspozycji to pewne.

Większej głupoty to dawno na tym forum nie było :joy:

3 polubienia

Nasi mają ewidentnie dołek…City niestety już nie odda fotelu lidera do końca sezonu :face_with_diagonal_mouth:

Premier League i FA cup ma w kieszeni. Jak przejdą Real Madryt to GG

Czyli ostatecznie wszystko wraca do punktu wyjścia. City, City, City i znowu City. Rzygać się chce na to już. Nawet ci obesrańcy z Londynu nie potrafili w końcu zrobić tego co należało.

2 polubienia

Myślisz, że oni nie wiedzieli, że przegraliśmy? Przecież widać było, że o tym gadali przed startem meczu. Zupełnie przypadkiem kiedy my przegrywamy to oni dają dupy

Dobrze chociaż, że Arsenal też się zesrał metr przed kiblem jak my i można już gratulować mistrza City. Dobrze że Arteta nie zrówna się mistrzostwami z Kloppem xd

1 polubienie

Mistrzostwo City najmniej mnie boli, bo oni zwyczajnie w Polsce nie mają kibiców, więc nikt nie będzie się wymądrzał :rofl:

7 polubień