Premier League 2023/2024

Co ten Arsenal odwala, jak City zdobędzie ten tytuł to sie porzygam już tą premier league. Na pohybel sterydziarzom

1 polubienie

Sezon się jeszcze nie skonczył. Ważne żeby ewentualnie skończyć przed Arsenalem ten sezon bo nigdy nie wiadomo czy City jeszcze nie zabiorą im pkt.za finansowe Fair Play. Może naiwne , ale kto wie.

Wiadomo, że nie. Ich sprawa ma zostać rozpatrzona dopiero na jesień tego roku.

Serio wolisz tytuł dla Arsenalu niż City. Wyszło by, że Arteta zgarnął tyle samo tytułów ligowych co Klopp.

Kurczę fajny grajek ten Zaniolo.
On miał w tym sezonie jakąś grubszą kontuzję?

Bo jakoś wcześniej go nie widziałem.

City przejmuje inicjatywe. 4 wygrana z rzedu bedzie. Szkoda ze tak to zepsulismy.

Arsenal nam wtóruje.

No to co, my przegraliśmy, Arsenal przegrał, City mistrzem? No kurrrwa genialnie.
Wystarczyło do chuuja tę jedną zapakować na 1:1. Ja pieprzę.

1 polubienie

Wystarczyło się dzisiaj nie dać sfrajerzyć i bylibyśmy liderami. Można już City włożyć koronę mistrza. Szkoda.

Teraz po tym golu villi niedosyt jest jeszcze wiekszy mogliśmy byc liderem…

Zapaliła się iskierka

Hahahaha :joy: przynajmniej odrabiamy bilans :joy:

2 polubienia

Co się tak emocjonujecie tym meczem Arsenalu, on dla nas nie ma już żadnego znaczenia.

kanonierzy.com wysiadło HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA

Zrobiłem żeby Arsenal był silnym murzynem żeby nie było :sweat_smile:

13 polubień

Jesteśmy frajerami. #znaki

Dajcie spokój, z taką grą to my jeszcze nie raz w tym sezonie stracimy punkty.

2 polubienia

To że Arsenal straci punkty było pewne…

Odrobimy 1 bramkę nad Arsenalem. Już mamy z górki :smile:

1 polubienie

Guardiola właśnie otwiera kolejną butelkę sangrii. Ale on musi mieć bekę że przez 10 lat musi mierzyć się w lidze z zespołami które zrobią wszystko żeby przegrać

1 polubienie

Inni grają niesamowicie, a na końcu i tak City zgarnie mistrza. I w tym roku będzie to samo, a my możemy mieć tylko pretensje do siebie, bo tylko przez swoje niechlujstwo stracimy mistrzostwo. Brawo AV, chociaż trochę osłodzili ten gorzki weekend.