Premier League 2023/2024

Dla mnie to z deszczu pod rynnę.
Nie cenię tego trenera.

Czyli wychodzi na to, że to Tuchel był głównym kandydatem jednak postanowił sobie zrobić przerwę zamiast objąć United.

Czekanie na Southgate’a to strzał w kolano, i głupota, nawet jak na standardy ManU.
Po pierwsze rozpoczęcie przygotowań i budowy drużyny w polowie lipca to stanowczo za późno, po drugie Gareth od kilkunastu lat jest selekcjonerem, a to zupełnie inna bajka niż praca trenera klubowego. Jako trener klubowy skończył pracę 15 lat temu.

1 polubienie

Jedyny plus przemawiający za Southgatem to jego umiejętność czyszczenia szatni i naprawiania wizerunku, tak jak to zrobił z Anglikami po 2016. Sportowo według mnie to takie kluby jak United potrzebują charyzmatycznego trenera z jasno określonym stylem gry. Czyli nie Southgate’a.

Kevin de Bruyne jest skłonny obniżyć swoją pensję o połowę, aby grać dwa lub trzy sezony w Realu Madryt

Belg poprosił swojego agenta o kontakt z Madrytem i załatwienie mu umowy, dzięki której będzie grał jako zastępca Toni Kroos.

Jakieś źródło tych rewelacji? Gdyby to doszło do skutku to skład Realu na nowy sezon to byłby obłęd. Inna sprawa, że DeBruyne i Kroos grają inaczej więc nie wiem czy Belg by go zastąpił 1:1.

Perez i kupno 33letniego pomocnika, serio ktoś w to uwierzy?

Zaraz po tym jak Mbappe dosatnie udziały w FSG? XD

Taaaa nowa dziewczyna De Bruyne puszcza te ploty ze względu na obsadę bramki w Madrycie. A Nuż, widelec się uda

1 polubienie

z Ipswich trafiłeś :stuck_out_tongue: i derby tak blisko :smiley:

2 polubienia