Premier League 2023/2024

Czytałem o tym, wypowiadał się ze cześć z jego rodziny była przy nim ze względu na jego pieniądze

Chłop nowy w świecie, aczkolwiek sytuacja przykra.

Udana sobota. Nasza wygrana, a United gra tak jak oczekiwano.

@LiverpoolJestCzerwony o kurde… na drugą połowę trzeba będzie odpalić multilige. Może West ham to wytrzyma.

Ten Martinez po świetnym poprzednim sezonie, w tym wygląda jak drugi Maguire.

btw
Ten nowy napastnik MU technicznie jest gorzej niż tragiczny. Lukaku przy nim, to drugi Suarez.

I imo Onana to jednak downgrade względem de Gei, co z tego, że nogami gra lepiej, na linii to jakieś dwie półki niżej niż DDG.

City zaciska szczęki na szynce, tam bramka to kwestia czasu…

O WHU otwiera wynik. Może jest iskierka nadziei że City nie wygra tego meczu xd

Zawodnicy United w formie, już dwie bramki strzelili :wink:

Ups, jednak dalej tylko Welbeck.

@Lapaino WHU dobrze weszło w mecz i dochodzi coraz mocniej do głosu, a City nie kontroluje tego meczu. Może nie spieprzą tego kto wie.

United będą mieli duże problemy w tym sezonie jak Rashford złapie kontuzję. Tyle kasy wydali, a nikogo do obrony, która wygląda tragicznie w tym sezonie.

Przez chwilę się zastanawiałem czy piszesz o United czy o Liverpoolu.
PS. Doku z którego się tu śmiali już zapakował brameczkę dla City

Już City wcisnęło. Cholera. WHU ściągnęło spodnie.

Chciałem obstawić dziś over 2,5 dla Brighton chyba będę sobie pluł w brodę.

Niesamowite jak Brighton się ostatnimi miesiącami rozwija, brawa dla trenera.

Nie wiem czy Ty na poważnie myślisz, że możemy rywalizować z City o tytuł? No może jakby Haaland wypadł na kilka miesięcy to byłoby realne. Albo de Bruyne…

1 polubienie

3:0 hahaha

Znakiiiiii

Edit 3:1😅

Nie zdziwię się jak za rok De Zerbi będzie trenował na Old Trafford. ten Hag może i dobry trener ale jego transfery nie wyglądają za dobrze.

Mimo niekorzystnego wyniku muszę przyznać, że WHU zrobiło niezły deal zamieniając Rice’a na Alvareza. Przypominam tylko, że meksyk kosztował ich całe 38 mln euro, ma 25 lat i praktycznie czystą kartę szpitalną. Może nie jest to wybitny zawodnik, ale moim zdaniem byłby to lepszy deal niż Endo.

2 polubienia

15 polubień

Jeszcze ze 2 porażki i bety na zwolnienie EtH będą się pojawiać.

4 polubienia

Znowu ligę wygra Man City. Odstają wyraznie od każdej drużyny. LFC z szansą na wicemistrza

4 polubienia

Wszystko ok, ale On to powiedział przed tamtym sezonem, a nie przed 7:0.

Btw
Tottenham to będzie Robin Hood PL tego sezonu.

Możliwe, ale to już szczegół.

Jednak jedyna szansa na mistrza dopiero będzie gdy Guardioli znudzi się coroczne zdobywanie pucharów z City.