Premier League 2023/2024

Może był jakiś zakład Chelsea-ManU u buka, kto będzie miał więcej kontuzji i kto zrobi bardziej absurdalne transfery?
Idą łeb w łeb.

Przykład United pokazuje, że warto mieć dobrego dyrektora sportowego, a dawanie trenerowi wolnej ręki co do transferów wcale nie jest takim dobrym pomysłem.

Co do Chelsea zbyt gwałtowna przebudowa, brakuje tam doświadczenia. Natomiast poczekałbym z oceną do powrotu Nkunku. Jeśli będzie grał tak jak w Bundeslidze to będzie miał wpływ na zespół jak Salah, Saka, Rashford mają na swoje zespoły.

Właśnie oglądałem magazyn Bundes na Viaplay YouTube. Brak Nkunku nieodczuwalny, tam po odejściu jednego mają kolejnych gwiazdorów. W Anglii nie zagrał minuty, nie wiadomo kiedy się przystosuje do ligi.Carvalho tam sobie nie pogra,.Simonsa nie wygryzie.

Kiedyś zarzucilem Jurgenowi wałki przy sprowadzaniu Niemców, albo też robi to ktoś inny w klubie jak z Melo czy Endo. W United takie działania zarzucają już Hagowi
https://www.meczyki.pl/newsy/manchester-united-zaniepokojony-erikiem-ten-hagiem-alarmujace-transfery-i-powiazania-z-agentami/221300-n

Wystarczyło tylko odejść z Chelsea, a znowu umie normalnie grać w piłkę. Niesamowite.

On się nie nadawał ani do Atletico, ani do Chelsea, w tym pierwszym klubie przez styl gry, a w drugim przez burdel. A tu się okazuje, że to jednak nie jest totalny flop.

Poczekajmy, pierwsze mecze w CFC miał niezłe, pomijając czerwoną kartkę.

@dinezad czytałem o tym, zarzut dotyczy tego, że Ten Haga obsługuje ten sam agent co niektórych piłkarzy, jak dla mnie szukanie dziury w całym.

Ale oczywiście transfery Holendra zaskakująco słabe, w zasadzie żaden zawodnik nie odmienił gry zespołu, jedynie Lisandro poukładał grę defensywną w poprzednim sezonie. Pozostałe w najlepszym razie bezbarwne, chyba tylko Hojlund z tej grupy może okazać się dobrym ruchem, chociaż początki ma słabe.

Sprawdziłem mecze PL w najbliższej kolejce i w niedzielę o 15 wiadomo: my gramy z WHU, rownolegle m.in. Chelsea-AV i Spurs-Arsenal. Trzy bardzo ciekawie zapowiadające się mecze druzyn z big six i grajacych w pucharach.
Dlaczego wszystkie o tej samej porze? Można było je rozsunąć w czasie i któryś przesunąć na g.19-20.
W Serie A chyba kazdy mecz o innej porze, w BL podobnie, a w PL tradycyjnie kumulacja w sobotę o 16 i teraz jeszcze trzy najciekawsze mecze kolejki o jednej porze.
Kuriozum.

2 polubienia

Bardziej mnie denerwuje, dlaczego City nie gra w tej kolejce o 13:30, tylko znowu mają lepszą porę meczu, a nie ma przecież żadnych przeciwwskazań, aby zagrali wcześniej.

1 polubienie

Bo nie tylko kluby przez City zdejmują majtki.

1 polubienie

Wszedłem na rozpiskę sprawdzić kto dziś gra o 13:30 i też byłem w szoku. Tylko nas chyba tak dymają.

1 polubienie

Ciekawe w której minucie Nottingham wypnie dzisiaj dupke, 5 czy 48’.

Raczej w 48, ostatnio City gra jak Liverpool. Słaba pierwsza połowa, a w drugiej demolka.


CANAL+ zagarnia prawa do piłkarskiej Premier League do 2028 roku! W całości na wyłączność (hdtvpolska.com)

3 polubienia

Ojej liczyłem na Eleven :confused: ktoś przybliży czy Canal+ ma jakieś fajne oferty ino sportowe na streaming?

Edit. Faktycznie clickbait ehh zawsze serwisy tak beznadziejnie pisały tytuły czy to jakaś relatywnie nowa choroba?

ocho widzę, że jak ktoś ogląda tylko Premier League to oferta nawet gorsza niż ta Viaplay… genialnie.

Ale paskudny clickbajt.

2 polubienia

Jak zgarnia, jak po prostu przedłuża w 5 krajach XD

@CzerwonyBartek Canal+ Online, ale imo tam jakość dużo gorsza niż Via. Poza tym poczekajmy, czy faktycznie C+ to przejmie. Ja też cały czas liczę na Eleven. imo Oni to ogarną lepiej niż C+.

@roblogin Serio jesteś aż takim fanem powrotu PL do C+? 1/4 spotkań LFC będziesz musiał oglądać na jakichś strumykach.

Niestety. Masz rację. Przeczytałem 1 cz. i już radość, a poniżej…(jeszcze) nie w Polsce.
Sorki, jeśli tym kogoś wkurzyłem…sam jestem wściekły.
Jedyna nadzieja, to ta, że jak mają do '28 na wyłączność, to nie odpuszczą tematu w Polsce.

Szybko poszło #znaki

Kiedy graliśmy gorszy sezon to Man City dość często miało wpadki. Wracamy na dobre tory to Man City znowu wszystko wygrywa. Dobre, że jest ta liga Europy gdzie ich nie ma

1 polubienie

Forest szybko zdjęło spodnie. Liczyłem, że chociaż trochę się postawią.