Premier League 2023/2024

Komentatorzy w tym meczu na wysokim poziomie wiedzy piłkarskiej. Przy golu Fatiego aż przez nich zacząłem myśleć czy ja coś się nie znam i pomyliłem, bo przecież fakt że McGinn był poza boiskiem nie sprawiał, że się nie liczył do spalonego i dlatego Martinez był przedostatnim zawodnikiem.

Wiesz, że w FPL wypracowanie karnego to też asysta? To sobie zobacz jego statystyki w FPL, bo tam wcale źle nie wyglądał.

obraz

@Tisg To polecam po prostu przeglądać statystyki graczów, bo tam przecież wszystko widać - ile punktów i za co - nie dziwiło Cię, że pomimo braku goli i tylko dwóch asyst miał ich aż tyle? Ogólnie wywalczenie SFG po którym, jak będzie strzał i gol - kończy się asystą. No pomijając rzut rożny, bo tam odbicie jest po ciele przeciwnika. Jeszcze po strzale zawodnika jak po dobitce ktoś dobija, to strzelający jako pierwszy dostaje również asystę. Ponadto Own Goal w sytuacji, jak i normalnie w statystykach poza FPL piłka nie zmierzała w światło bramki, to asystę również liczy strzelającemu.

1 polubienie

To nie wiedziałem że za karnego też liczą jako asystę. Dzięki, będę wiedział na przyszłość. Drugi sezon dopiero gram, więc człowiek się uczy cały czas.

6:1 szacunek dla Aston Villi.

Ciekawe w której minucie Wilki się wypną dzisiaj, stawiam ze do 10’ powalczą

A może dziś o 16 czołówka w plecy i gramy o lidera?

Edit juz sie dzieje XD

2 polubienia

Wilki GOL! Ciekawe kiedy City odpowie.

Dzisiaj jest ten dzień kiedy Liverpool wskoczy na fotel lidera po tym gdy City zremisuje z Wilkami a Liverpool pyknie Spursów 5-0. Hattrick Darwina.

Co się dzieje, zaraz odrobią, 10 min później na 2:1 a potem już lekko

Podoba mi się taki terminarz. O 16:00 jakieś City/Chelsea a na deser my!

City już zaczęło strzelanie. Ech.

Proszę Pana, nie poznaje Pana… ale obyś Pan miał rację :wink:

P.s te stroje Arsenalu to brzydsze od naszych purpurowych piżam.

Czemu Gvardiol nie gra? Jego stroną ta akcja bramkowa poszła.

Panie, coś Pan. Darwin nie umie po angielsku przecież więc nie da rady

hehehe United w plecy narazie :D. Everton też bardzo ładnie u siebie z Luton :D:D:D

Super jest ten Doku. Już wiele kolejek pięknie gra.

Piękna kolejka na razie - oba Manchestery w plecy.

A Luton klepie Everton :rofl:

Ale ten napastnik United to drewno.

Kovacic już któryś raz motorycznie niedomaga przy kontrach.

Nie strzelą do 70’ to wyczarują karniaczka, o 3 pkt dla City bądźcie spokojni

1 polubienie

City dzisiaj nie miażdżą przeciwnika, wszystko na Doku i tyle z pomysłów. Ake ma ciężkie boje podczas kontr