Premier League 2023/2024

No w końcu. Nie robili transferów od września. To chyba pora wydać kolejne pół miliona.

Przyznam się, myślałem przed sezonem, że Chelsea w końcu zatrybi i zakręci się około 2/3 lokaty na koniec sezonu. Na szczęście wyszło jak zawsze.
Ciekawy jestem jakie oni mają tam łączne tygodniówki tych wszystkich piłkarzy.

1000021158

Mnie cały czas interesuje kiedy w końcu tam się ktoś zainteresuje ich modelem biznesowym. Przecież to obecnie jest niepojęte co tam się dzieje.

Od razu przepraszam za bardzo długiego posta, ale damn sprawdziłem sobie tygodniówki i Chelsea nie wydają aż tak dużo. Różnica między nimi, a nami nie jest jakaś spora.
Najwięcej wydają Manchestery i co znowu jest śmieszne United wydaje tyle co City, a grają jak grają.
Ogólnie to jestem w szoku, że to budżety na rok, na takim poziomie :scream::scream: ( od 100 do 200 milionów na rok)





Rok temu Liverpool wydał 33 mln funtów na opłaty dla agentów. Na szczycie listy jak zwykle terroryści.

Zarobki Luisa Diaza to zbrodnia. Tak samo zbrodnią są zarobki Thiago…

Ciekawe Gravenberch dostał 150k po roku grzania ławy czyli tyle co Mac Allister po świetnym sezonie i wygraniu mundialu.

Sprawdź ile miał w Bayernie. Przecież wiadome było, że Ci nie zjedzie 2x w wypłacie.

AV otwiera wynik z Brighton

Watkins się odblokował na dobre.

Odpalam, a tu już 3:0, Brighton to gra w kartkę.

Trzyma się Watkinsa od początku w FPL i zawodzi, sprzedaje się go przed tą kolejka, a tu cyk 2 bramki już.

1 polubienie

Brighton to chyba najbardziej nieprzewidywalna ekipa PL obecnie. Potrafią pokonać na OT United, ograć Newcastle, ale potrafią też przegrać u siebie z WH, teraz dostać trójkę w pół godziny od AV, czy przegrać u siebie z AEK w LE.

1 polubienie

Przeciętny mecz mimo takiego wyniku. Brighton grało do 15 minuty,potem ich środek się rozleciał. Są bierni na boisku, chyba wysiadły im baterie bo Aston Villa nic nadzwyczajnego nie gra.

btw
Nicolo Zaniolo stoczył w tym meczu 10 pojedynków i żadnego nie wygrał xd.

O ch%ju złoty, już 3:0. AV i Brighton mocno grają w kratkę. Przeplatają genialne mecze słabymi. Boję się tylko, ze Mewy zagrają mocno z nami po tym blamażu dzisiejszym.

Jeszcze maja Marsylię w tygodniu :wink:

Zawodzi? Poza meczem z nami asysta w każdym meczu. Mecz z Chelsea gol. To była kwestia czasu, jak przy lepszym kalendarzu zacznie punktować. Dzisiaj mi oddaje właśnie on z Diaby, no i Cash również w składzie. Niestety też Estupinan :joy:

No on jedyny irytuje w AV. Wraca jednak powoli Jacob Ramsey, więc niedługo straci miejsce w składzie.

Brighton ma za słaby skład. De Zerbi robi wyniki ponad stan. Odeszli Caicedo + Mac Allister i doszła gra co 3 dni.

Ten Billy Gilmour z Brighton, dobry grajek fes.

1 polubienie

Pierwsze 5 kolejek dwie asysty, dopiero ostatnio strzelił bramkę z Chelsea. Więc statystyk nie miał za bardzo, ale tak to już jest w FPL. Sprzedajesz i potem ktoś trafia.