Premier League 2023/2024

Sędzią naszego niedzielnego meczu z Brighton będzie Anthony Taylor, kolejny “genialny” arbiter.

Tottenham który wygrał tydzień temu puchar meczu ligowego przy pomocy sędziego i dwóch czerwonych kartek, teraz sam ma czerwo i być może stracą punkty…

1 polubienie

Z tą stratą punktów, to bym się nie rozpędzał.

No właśnie, 0:1, Luton to tak słaby rywal, że nawet w 9 Tottenham mógłby ich walnąć.

Piąta asysta Maddisona w tym sezonie + dwa gole. Na ten moment to zdecydowanie jest transfer okienka.

Remis z najsłabszą drużyny to byłby blamaż, nawet w 10, a co dopiero porażka. Niewątpliwym plusem byłoby jednak to, że te pierdy o angeballu by się skończyły xD

Gdy widzę takie Luton Town w premier league i Leicester w championship to zaczynam myśleć, że ten system w USA z brakiem spadku z ligi jest okej.

2 polubienia

No i ciekawa realizacja transmisji z Luton. Taka swojska, w sumie całkiem fajnie się to ogląda. Czuć atmosferę ; ) .

Bez kitu, tam nawet azbest na dachu mają. A napastnicy w polu karnym poruszają się jak w jakimś meczu celebrytów z politykami. Aż razi w oczy ta amatorka.

1 polubienie

Zabawniej jeszcze by było jakby Luton zremisowało przez samobója Romero, a Ci by się cieszyli jakby wygrali ligę :joy::joy::joy:

4 polubienia

System dzięki któremu większość drużyn gra o nic, no faktycznie super. A ja właśnie lubię to, że zespoły takie jak Luton, przy odpowiedniej determinacji mogą spróbować swoich sił na najwyższym poziomie. A że czasami się okazuje, że są za słabi na ten poziom to trudno, zdarza się. A Leicester nie byłoby dzisiaj w Championship gdyby w zeszłym sezonie nie grali beznadziejne.

13 polubień

Zgadza się, na moim krajowym podwórku 1- ligowym, bardzo podobnie jak w Luton. Też co wejdą to spadną. Ech życie.

Niestety Luton nie wygląda na drużynę z Premier League. Ale ja też uważam że to wielka rzecz dla tego miasta i dobrze, że takie drużyny mają okazję występować na najwyższym szczeblu. Zresztą, nie graliby tutaj, gdyby nie zasłużyli na to w poprzednim sezonie. Nikt im tego nie dał za darmo. A to, że odstają poziomem, no cóż - nie każdy projekt się udaje. Rekordu Derby County i tak chyba nie pobiją… :slight_smile:

Ale ten Tottenham jest słaby😂. Grają z fatalnym Luton, a ci spokojnie sobie rozgrywają i tworzą okazje. I jeszcze Totki grają na czas. To ze grają w osłabieniu to żadne wytłumaczenie.

No i odhaczą sobie następne 3 punkty. Wcześniej wygrali z 9 osobową drużyną ciesząc się jak z mistrzostw świata, teraz podbili wiejskie dożynki w Luton :wink:

3 polubienia

Cóż z tego jak wygrali, liczą się 3 pkt, a nie styl i gra grając w 10 na wyjeździe. Jeszcze mecz o 13:30 nikt nie lubi grać o tej porze.

Te bramki kogutów wszystkie takie same, Maddison idzie do boku wystawia piłkę na 5-10 meter i Son czy dzisiaj nawet stoper z tego korzystają.

Dla mnie forma Tottenhamu to żadne zaskoczenie. Nie mniej jednak mam nadzieję, że spadną z rowerka, bo powoli zaczynają się robić niebezpieczni. Tottenham to od zawsze był chłopiec do bicia, ale w tym sezonie jest inaczej. Na szczęście nadal na United i Chelsea można liczyć chociaż zakładam, że ci drudzy z czasem się ogarną w miarę powrotów po kontuzjach.

Niby tak, ale wbrew pozorom takie zwycięstwa są bardzo ważne z psychologicznego punktu widzenia. Dla zawodników to całkiem inna gra jak jesteś pewny siebie, nie zastanawiasz się 2 razy co zrobić z piłką i nieraz w takiej sytuacji piłka sama wchodzi do bramki. Trzeba im mimo wszystko przyznać, że start mają mocny i mogą na tym jeszcze chwile polecieć, zwłaszcza że raczej sezon ich mocno nie zmęczy bo w Europie nie grają i w pucharze kukuryku również już nie. Top4 dla nich w tym sezonie raczej pewne, myślę że będą bić się o 3 miejsce z Arsenalem, mimo wszystko wątpię że postraszą w walce o mistrza.

1 polubienie

No po naszym ostatnim meczu drażni mnie widok kogutów w tabeli nad nami. Mają ułatwione zadanie przez brak europejskich pucharów, ale mam nadzieję, że szybko wpadną w jakiś konkretny kryzys formy i ich w tabeli przeskoczymy

1 polubienie

Kolejny popis Onany :D. Piłka ledwo doleciała do bramki, strzał prawie w środek. Po uju zrobili wymianę na bramce united, bo co by nie powiedzieć to De Gea na linii był kotem.

1 polubienie

Onana to taki nowoczesny ręcznik, od zwykłego różni się tym że trzeba za niego zapłacić 50 mln

Kiedy obstawiacie nowego menadżera na Old Trafford?