Premier League 2023/2024

Niektóre komentarze mówią co innego ;).

Wątpliwe. Chyba, że nie wyłapałeś ironii. :wink: Ale spoko, mi to nie przeszkadza. Miłej zabawy!

1 polubienie

Aaa no masz rację, nie załapałem :slight_smile:
Pozdro!

https://twitter.com/HLTCO/status/1678693006864441345?s=20

Uwielbiam go. Bardzo dobry menadzer, ale jest również wspaniałym człowiekiem. Cieszy mnie, że przyszedł do Anglii kosztem chama Conte. Zastanawiam się po jakim czasie wypchnie Arsenal z top4, ale jeżeli odejdzie Kane to będzie potrzebował trochę czasu na ogarnięcie drużyny. Jest w stanie wejść do top4 w ciągu trzech sezonów tylko trzeba pozwolić mu pracować. Osobiscie kibicuję i będzie obserwowane.

A ja czuję, że może sezonu nie dokończyć. Jak już dokończy to co najwyżej na max 6-7. miejscu. Ogólnie więcej niż 2 sezony mu nie daje w EPL :stuck_out_tongue:

Z czego widzę to totki wydały juz ponad 120mln ojro, a ciężko powiedziec, żeby się wzmocnili…

Kane może odejdzie. Son też już młodszy nie będzie. NIe chce mi się wierzyc, żeby Tottenham miał pozbierać się i nagle liczyć się na poważnie w walce o top4.

1 polubienie

No dwa z tych transferów wykup wypożyczeń, do tego wymuszona już wymiana Llorisa, do tego ciężko powiedzieć jak będzie grał ten Włoch. Maddison na plus. Sam jestem ciekaw tego trenera bo wygląda na ciekawą personę, ale obecnie wyglądają najsłabiej z całej siódemki.

Bez sprzedaży Kane mogą mieć problem z dalszymi wydatkami z takim właścicielem jak Levy, on ma jeszcze większego węża w kieszeni niż Henry. Samego Kane jeśli sprzedadzą to też będzie mega trudno zastąpić.

1 polubienie

Uuuu niedobrze jeżeli chłopak pójdzie do Chelsea. Poważny zawodnik na przyszłość. Ogromny talent. Szobo to pracuś, a Cherki to czysty talent. Uniwersalny zawodnik grający świetnie obiema nogami, rzadki okaz. Pochettino zrobi z niego wybitnego zawodnika.

Taki talent jak Aourar? A z wolnym kontraktem wylądował w Romie

1 polubienie

Cherki jest hajpowany od paru lat, a ma lat 20. Może się skończy podobnie jak z Ben Arfą, pochodzenie, klub i pozycja pasują. A może rzeczywiście wypali. W każdym razie no technicznie jest świetny, ale czy taktycznie się podpasuje i będzie ciężko pracować to niewiadomo :stuck_out_tongue: Samym talentem daleko nie zajedzie, właśnie wystarczy popatrzeć na Ben Arfę. Z drugiej strony Hazard często był określany jako strasznie leniwy i w sumie był topowym zawodnikiem ligi przez dobrych parę lat.

Poza tym nasz kolega @josif ma tendencje do przeszacowywania umiejętności młodych zawodników :smiley:

3 polubienia

Nie wiem czy to najlepsze miejsce…
Ciekawy i mocny wywiad z Dele - Dele: "Now is the Time to Talk" - YouTube

Dużo wyjaśnia odnośnie jego kariery i przyczyn poszczególnych zachowań.

Po obejrzeniu mam taką refleksje, że nam kibicom łatwo przychodzi ocenianie i wygłaszanie opinii o piłkarzach. Zapominamy, że to ludzie, którzy mają swoje życie i problemy…

2 polubienia

Naprawdę boję się nadchodzącego sezonu w wykonaniu Chelsea. Ten skład, który kompletuje Poch będzie godny pozazdroszczenia i absolutnie nie będą mieli kompleksów wobec City. Zakładam oczywiście, że przyjdzie jeszcze Caicedo i Cherki, a nawet jeżeli przyjdzie tylko Caicedo to top4 będzie proste do zrobienia. Poch ma do zrobienia tylko ligę.

Mudryk - Nkuku - Madueke

Cherki

Caicedo Enzo

Chilwell - Colwill - Fofana - Reece

Kepa

Przypominam, że w ubiegłym sezonie drugie miejsce zajął zespół z 84 punktami, a trzecie miejsce zespół z bilansem bramkowym +5.

I co niby jest takiego niesamowitego w tym Cherkim, 5 bramek 10 asyst przez całą dotychczasową karierę w gówno-lidze francuskiej.

Elliott który wygląda momentami jak paralityk wykręciłby tam pewnie 2 razy lepsze liczby. Ten skład który podałeś też nie jest jakiś niesamowity, Mudryk, Madeuke i Kepa to są parodyści a nie poważni piłkarze na ten moment.

5 polubień

Przecież to wrażenia nie robi na ligowych średniakach to, co mają.
Gdybym miał dużo kasy, to przeznaczyłbym ją na to, że skończą niżej, niż w ubiegłym sezonie.

3 polubienia

To, to raczej napewno nie :sweat_smile: Ty już jednego zakładu nie dotrzymałes, wiec może uspokój swoje zapędy :stuck_out_tongue_winking_eye:

@lfc96pp nie wiem, ale czuje ze skończą najdalej na 6. Lokacie

Po pierwsze to nie był zakład :wink: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A po drugie, to skąd wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

Ja na przykład uważam że ten sezon będzie wyścigiem trzech koni, City Arsenal i my, a na czwartym stabilne nowy zamek. Chelsea jakoś mnie w ogóle nie przekonuje, mnóstwo transferów, ciągle wymiany trenerów i piłkarzy, jeśli faktycznie dadzą pochowi potrenować to będą groźni, ale jeszcze nie w tym sezonie.

Co do United coś czuję pierwszy kryzys ten Haga, będzie wóz albo przewóz stawiam na przewóz :slight_smile:

Tottenham wygląda w ogóle jakby pogodzili się z wypadem z top 4, transfery nie przekonują (oprócz maddisona właściwie nic specjalnego, a mogą stracić i Kane)

Natomiast jestem mega ciekawy projektów Villi i Brighton.

3 polubienia

Kibice Chelsea nawet we swoj zespół tak nie wierzą jak ty xD.

2 polubienia

Mnie ten skład nie przekonuje. Nie wiem, czy Nkunku na szpicy to jest taki wyborny pomysł, zaś Mudryk jest przereklamowany. Zagrał parę fajnych spotkań w Lidze Mistrzów dla Szachtara, no i o dziwo to wystarczyło, by Chelsea wyłożyła na niego absurdalnie wielkie pieniądze. On wcześniej tylko grał w lidze ukraińskiej. Enzo Fernandez zagrał fajny mundial, ale potem w Benfice tak dobrze nie grał, a i na wiosnę The Blues nie zbawił w środku pola. Kepy to nawet nie ma co komentować. Cherki, jak ktoś mówił, ma fajne umiejętności techniczne, ale w Lyonie zbyt efektywny nie był. Skład Chelsea to mocna się wydaje na papierze.

1 polubienie

Nie wiem, czy po prostu City nie zdominuje ligi, tak jak my to zrobiliśmy w sezonie 19/20. Arsenal jakoś przypomina Liverpool Rodgersa, gdzie po wicemistrzostwie rok później Brendan nadawał się tylko do odstrzelenia. Arsenal wprawdzie nie stracił żadnego ważnego zawodnika, ale nie wiem, czy Havertz i Rice wyniosą ich na inny poziom, zaś teraz nastawienie ich rywali będzie inne. Jednak będą walczyć o wicemistrzostwo, z całą pewnością. My przede wszystkim musimy wrócić do TOP4, a walka o tytuł z nową linią pomocy oraz z Nunezem na 9, który jeszcze musi się zaaklimatyzować w Anglii, nie wydaje mi się realna.United to bym tak nie skreślał, pod wodzą ten Haga są dużo bardziej ogarnięci. Do walki o TOP4 przewiduję Arsenal, nas, Manchester United oraz Newcastle. City nie ma na tą chwilę realnego konkurenta w walce o mistrzostwo.

4 polubienia