Premier League 2023/2024

Przecież to wyglądało gorzej niż czerwo Jonesa.

4 polubienia

romero niezmiennie największym Śmieciem w Premier League. Dobrze, że wyleciał i sprokurował tego karnego i najprawdopodobniej zabrał jakiekolwiek punkty Spurs!

Dobra Chelsea chyba tego nie przegra. Prawda?

Po Chelsea w tym sezonie można się wszystkiego spodziewać jak i po United :sweat_smile:

Fajnie by było, gdyby dostali w 97’ na 2:1 po spalonym.

2 polubienia

Van der Veeeeeen- co za karma. Jescze Maddison zejdzie…

Edit
Mówiłem ze Maddison. :grin:

1 polubienie

Miód na oczy jak się palą koguty :heart_eyes: Kolejny obrońca wypada, karma powoli dopada.

1 polubienie

I bardzo k… dobrze. Nic w przyrodzie nie ginie.

1 polubienie

Tottki tak się obesrały, że nawet Van de Venowi dwójka poszła.
Pun intended.

2 polubienia

Ojoj i Madison też schodzi. Może śmieszków więcej z TAA o powtórce meczu?

1 polubienie

Tottki sypią się jak domek z kart

Oni mają tak krótką ławkę, że wpuszczają Emersona i Diera :joy:? Nawet z jednym meczem w środku tygodnia nie ma szans, że powalczą o majstra

Bez przesady cieszyć się z kontuzji kogoś i winić Koguty za mecz z nami, tam głównymi bohaterami byli sędziowie.

3 polubienia

A tak się cieszyli po kradzieży punktów z Liverpoolem, karma, koguciki, karma :fire:

1 polubienie

Pięknie. Wraca karma do Kurczaków. Oby przerżnęli cwaniaki. Drażni mnie ten cham Romero. Tak jak zazwyczaj nigdy nie lubiłem Chelsea (w starym typ 6 tylko bardziej nie lubię Manu) tak w tym sezonie nawet darzę ich jakąś tam umiarkowaną sympatią (pewnie ma na to wpływ też ich pozycja w tabeli). No i takich graczy jak Enzo czy Palmer nawet lubię.

Bardzo intensywny mecz mogący mieć duże znaczenie w przeciągu całego sezonu. Zawieszenie Romero + kontuzja Van de Vena to duża rzecz. Już 3 nieuznane bramki Chelsea, Tottki mają pełne gacie.

Patrząc na najbliższy terminarz Tottenhamu i fakt że zagrają bez środka obrony i Maddisona myślę że wypadna z top 4 w najbliższych kolejkach. Szkoda głupio straconych pkt z Luton i Brighton oraz kradzieży w meczu z Totkami bo moglibyśmy mieć lidera i mieć zdystansowane resztę stawki

1 polubienie

Na tym polega problem z sędziami, każdy widzi tylko błędy na niekorzyść swojej drużyny ale gdy błędy popełnia sędzia na niekorzyść drużyny przeciwnej to się cieszy i dlatego nikt z tym porządku nie zrobi

6 polubień

chyba najbardziej intensywny mecz do tej pory w tym sezonie. szkoda chłopaka z tą kontuzja, ale życzę kogutom zeby bronili się dzielnie i by dier w ostatniej minucie strzelił samobója

11 polubień


No to chyba po miesiącu miodowym