Premier League 2023/2024

A kogóż to grzeje? Owalili nas i świat się nie zawalił. Teraz owalili Arsenal który wydaje się obok Man City głównym rywalem do finalnych sukcesów na krajowym podwórku i dobre. Nam to na rękę. Byle byśmy się wzmocnili w zimie oraz nie potracili punktów i będzie ciekawie.

Tak właśnie myślę, dodatkowo uważam że i z czasem szczęście im się skończy do wyciągania remisów w końcówkach jak tylko wyjdą ze swojej grupy LE w LM.

czyzby Villa sie obsrala ze wskoczy do top4?

Ale ten Martinez strzelił sobie babola tą interwencją.

Lew Jaszyn byłby dumny xD

1 polubienie

Villa jest mega mocna u siebie, ale jest też mega przeciętna na obcych stadionach.

Nottingham Forest już wiele razy wypuszczało dwubramkowe prowadzenie, nawet z Luton u siebie. Dzisiaj zagrali bardzo uważnie w defensywie, a Aston Villa wyjatkowo bezzębna.

Niesamowite jakim my jesteśmy czasami frajerem.

Od początku sezonu 2020/21 graliśmy 10 wyjazdów na stadiony beniaminka:

1:1 vs Fulham :handshake:
1:1 vs Leeds :handshake:
1:2 vs WBA :white_check_mark:
0:3 vs Norwich :white_check_mark:
3:3 vs Brentford :handshake:
0:5 vs Watford :white_check_mark:
2:2 vs Fulham :handshake:
1:0 vs Forest :x:
1:0 vs Bournemouth :x:
1:1 vs Luton :handshake:

3 zwycięstwa w 10 meczach, z czego w jednym wymagało to gola bramkarza po 90’.

Dramat.

4 polubienia

Już po meczu z nami nająłem to napisać, ale się wstrzymałem, teraz gdy obejrzałem spotkanie Forrest z Villa jestem tego pewny, że to nie piłkarzy powinni dokupować w Nottingham, ale zmienić trenera. Wywalić tyle kasy na zawodników i dograć tak prymitywny football, to jest kryminał. Ja rozumiem wszystko, że oni walczą o utrzymanie itd. ale na litość pierwszy lepszy ogarnięty trener zrobiłby z tych zawodników spokojnie ekipę na 8-10. Miejsce w lidze, gdyby tylko chcieli atakować. Nie da się patrzeć na grę Forrest.

1 polubienie

Naprawdę dobrze wyglądają Totki

Chelsea obrona Londynu, myślałem, że w końcu się przełamią, nie potrafią przełamać się po odejściu Abramowicza, Romek był jaki był ale takiej Chelsea to nie pamiętam.

Karny powinien byc ! A oni spalonego sprawdzaja

30 minuta, Romero powinien zobaczyć drugą żółtą i spowodować karnego…

Edit
To jest czerwona, nie ma xuja.

Edit
Co za dzban ten Romero…

Ten Romero to prze głupek

Na szczescie teraz juz wyleci z boiska

Ten brak konsekwencji u sędziów wręcz razi w oczy, totki bardzo faworyzowane w tym sezonie przez sędziów.
Edit- dobra chociaż jedno czerwo dostali :wink:

Co on teraz odwalił, jak dla mnie Romero trafił w.piłkę, potem ew. nastąpił faul, jeszcze ta czerwona, nie potrafię tego zrozumieć. Nie mówię, że można komuś złamać nogę ale bez przesady.

Weź wypierdalaj z boiska fawelarzu, a nie się kłócisz.

2 polubienia

Rzeznik dostał czerwo? Szok