Premier League 2023/2024

Na Twitterze kibice Chelsea śmieją się z Havertza, że specjalnie był wystawiany na szpicy, bo jak tracił piłkę to przynajmniej daleko od własnej bramki. :smiley:

2 polubienia

Rashford dostał 325k/week na nowym kontrakcie. Widać, że w unajted to rorzutni są :smiley:

@OskLFC Mount też może dobic do 300k z bonusami :smiley:

1 polubienie

A taki Sancho 350​:rofl::rofl::rofl:

Lukaku jak był w Evertonie i potrafił przestawiać każdego w lidze pokazywał swoje ubogie umiejętności techniczne w kapkowaniu. Tutaj obstawiam, że Kai mimo wszystko mocno na wjb do tego podszedł. Nie śmiejmy się z Havertza, bo tutaj wielu się śmiało z Nuneza jak w lidze nie trafiał z dogodnych sytuacji (i nie, nie przypominam o nim prześmiewczo, tylko jak w tym wypadku pisałęm o tym, by poczekać z oceną, tak i w przypadku Havertza czy m.in. Rice, o którym też lubisz pisać w negatywnym tonie - poczekajmy co pokażą w lidze, bo na prawdę Ci potem wszystko będą wypominać po kilka razy dziennie jak jednak odpalą).

Jasne, spoko. Tylko wydaje mi się, że to nie jest “kapkowanie” tylko zwyczajny element techniczny: przyjęcie górnej piłki → strzał/podanie :smiley:

Gdyby Nunez tak sie zaprezentował, to byłbym przerażony.

No i jednak nie porównywałbym zmarnowanych setek pod presja ligowego meczu, do takiego lajtowego “happeningu”.

Ofc., Havertz mógł cały ten event mieć w głebokim poważaniu… Ale dlaczego, skoro można zrobić pozytywne wrażenie na fanach przed startem sezonu?

Pożyjemy, zobaczymy. Ja go absoltunie nie skreślam, ale trochę się uśmiałem. Mimo wszystko, od piłkarza tej “klasy” oczekiwałbym nieco lepszego efektu, nawet podczas takich fanowskich imprez.

Kurde to już ja jestem chyba mniejszym drewnem xd a drewnem jestem srogim

W sumie 100% skuteczności, jeśli liczyć zmarnowane sytuacje :laughing:

Gvardiol w City. Romano potwierdza. Znowu będzie liga przez nich zjedzona.

1 polubienie

Bruno Fernandes, czyli jeden z najmniej lubianych zawodników w kadrze United został kapitanem. Fajnie będzie oglądać widowisko jak chłop będzie płakał po meczach z nami.

1 polubienie

Jaki klub, taki kapitan :wink:

5 polubień

Bruno to największy pajac w PL. Ale, niestety, też wybitny piłkarz.

Tak btw wyżej się śmialiście z Havertza, że nie strzelił żadnej bramki z woleja podczas konkursu “skillsów”, ale jak dzień później w meczu z All Stars wsadził bramkę z woleja, to już nikt tu nie wkleił :stuck_out_tongue:

Ale pstrokate mają te stroje Kanonierzy, aż rażą w oczy.

Zawsze mieli czerwono białe, o jakich strojach piszesz?

Obejrzałem oba sparingi.

  1. Arsenal totalnie przeciętny.
  2. Havertz to flop.
  3. Chelsea wygrała z bardzo dobrze grającym dzisiaj Brighton.
  4. Chelsea ma wreszcie napastników, którzy potrafią strzelać.
  5. Joao Pedro to kocik.

Wchodzi Erik ten Hag do szatni, patrzy na tablicę z rozpisanym składem i mówi.

Panowie, Arsenal? To jest przeszłość.

O wyjazdowych na nowy sezon.

Co ciekawe, Ten Hag wybrał Fernandesa bez konsultacji z szatnią :rofl: Albo łysy jest kompletnym idiotą, albo wie co robi. Niezły bigos się tam szykuje.

BF był chyba wicekapitanem United, więc w sumie niewielka zmiana. Harry ze swoją dyspozycją był trochę parodią kapitana zespołu. Ich problem.

1 polubienie


Dla tych co się tak jarają Arsenalem i ich najlepszym sezonem od lat, przypomnijmy, odpadli ze wszystkich możliwych pucharów i w lidze zajęli 2 miejsce (dodam, że według wielu to wystarczyło by stawiać ich w jednym rzędzie z City łysego i LFC Kloppa w primie, a nieco bardziej wykolejeni uważali że to połączenie tych dwóch drużyn - odsyłam do wątku PL z poprzedniego sezonu)
Z Arsenalem konkurować na rynku transferowym mogą jedynie szejkowie, klub budowany za gigantyczne pieniądze z bardzo marnymi osiągnięciami, dlatego nie rozumiem ich fenomenu.

6 polubień

Jak można cokolwiek oceniać na podstawie sparingu XD ?

11 polubień