Transfery w Premier League

Tak, że w pierwszej dziesiątce.
Powiem więcej.
Będę dość mocno zdzwonimy, jeżeli nie zakręcą się wokół spadku.

Chelsea poprawiła przede wszystkim atak zastepujac paralitykow Havertza i Mounta solidnymi graczami w postaci Nkunku i Jacksona.

W Liverpoolu rok temu ktos chyba bardzo mocno upadl na glowe gdy decydowano o sciagnieciu drewniaka Nuneza zamiast Nkunku.

Ło chłopie, chyba słonko za mocno dzisiaj przygrzało. Jeszcze się okaże, że Chelsea będzie nad nami, to wzorem Radbuga, przytoczę ten post.

5 polubień

Sezon się jeszcze nie zaczął, a już stawiasz nowe nabytki Chelsea nad Nunezem, poczekaj do końca przyszłego sezonu. Wtedy zobaczymy kto był lepszy, Nunez czy Nkunku.

2 polubienia

Ja powiem wiecej, będę mega zdziwiony jak zajmą 19 miejsce… 20 miejsce to jedynie jakie mogą zająć. Nie mają żadnych argumentów aby powalczyć o wyższe miejsce. Stawiam, że oni everton i united spadną z ligi. United nie mają napastnika wogóle, to kto tam strzeli bramki aby ich utrzymać? Everton pare sezonów się poszczęściło więc teraz już koniec z tym.

1 polubienie

No mówić, że ktoś ma talent to jedno. Ale robić z niego zbawcę :joy: coś jak Luka Sucic z Salzburga, którego jednak nawet Lipsk jeszcze do siebie nie ściągnął. Z drugiej strony śmianie się z Havertza z konkursu wolejów, gdzie potem brameczkę w meczu walnął czy z Rice, gdzie moim zdaniem sądzę że będzie ten ich środek pola ładnie siadał. No i ocenianie po sparingach, gdzie my często gęsto też podchodzimy luźno do nich, bo to nie chodzi o to, by grać w nich na 100%, poza tym zawodnicy są w trakcie przygotowań i różnie w różnych klubach może wyglądać zmęczenie materiału, który dopiero się zregeneruje na początek sezonu. Więc takie komentarze przed startem sezonu wg mnie mijają się mocno z celem:

Ja osobiście z naszych przygotowań do sezonu liczę na jedno - by wszyscy na pierwszy mecz byli zdrowi i wypoczęci, gotowi. Wyniki w trakcie tych przygotowań to rzecz drugorzędna, co zresztą mogą sprawdzić wszyscy, jakie je mieliśmy w lato przed najlepszymi sezonami.

Takie tylko przeczucie.
Jak się okaże, że gówno wiem, to wklejajcie tutaj do woli :slight_smile:
Enjoy!

1 polubienie

Tylko najśmieszniejsze jest to, że Sucic był top targetem nie Liverpoolu, a Newcastle. Tak chciałbym tylko dodać. Poza tym ma 20 lat i leczy kolano. W tym wieku Szoboszlai miał poważną kontuzję i jego kariera znalazła się na zakręcie, a dwa lata później trafił pod skrzydła jednego z najlepszych menadżerów. Spokojnie. Jeszcze ma czas. Zresztą nie tak dawno kiedy wspominałem o Szobo to nazywano mnie odklejencem, a dzisiaj wszyscy jednogłośnie się podniecacie tym transferem. Poza tym panuje jakas dziwna tendencja do dopisywania sobie faktów, bo ja nie napisałem nigdy, że Sucic miałby być zbawcą Liverpoolu czy Cherki Chelsea.:wink:

Polecam obejrzeć oba mecze w całości, a nie urywki. Brighton zagrało na kosmicznym poziomie, ale Brighton to kolektyw, a Poch dopiero zaczął tam pracę, ale efekt już widać. O ile ominą ich kontuzje i przyjdzie Caicedo to top4 powinno być dość proste do zrobienia.

Nie zmienia to faktu, że mocno zaniżasz to, jak do przodu poszedł Arsenal i jakby nie mieli już się w ogóle do przodu rozwinąć, a rękę Pochettino myślę zobaczymy od samego początku przygody z Chelsea w lidze. Najbardziej żałuję, że tam zostanie prawdopodobnie Colwill, a OBY nie udało im się ściągnąć Caicedo, bo środek pola Enzo-Caicedo może być pod Argentyńczykiem kosmiczny (nie, Enzo nie jest wg mnie na ten moment flopem pomimo ceny, sądzę że w odpowiednim ustawieniu z odpowiednimi ludźmi obok on jeszcze w Londynie “rozkwitnie”, choć nie mam nic przeciwko by było inaczej, bo to żadna dobra wiadomość dla Nas).

Co do Szoboszlai, może większość się mocno jara, ja jestem ciekaw po prostu czy da radę wejść w buty 8mki/box to box, w którego roli widziałem Mounta. Liczbowo nie tylko pod względem G/A, ale również stricte defensywnych nie wygląda źle, ale dalej to przeskok z BL do PL. Oby stało się tak, jak wszyscy przewidują.

Arsenal to nie jest ciekawy projekt. Wydają co roku duże sumy i nic z tego nie mają. United tutaj traktuje się jak pośmiewisko, a Arsenal ich przeciwieństwo. Pytam się co ich różni? Oba kluby wydają dużo. Oba kluby kupują przypadkowe duze medialne nazwiska, które okazują się flopami. Co jakiś czas wpada wice mistrzostwo i to tyle. Cykl się zamyka. Mieli najlepszą okazję do zdobycia mistrzostwa. Chelsea, Liverpool i Tottenham nie istniał. United wysiadło w połowie sezonu, a City nie było tym samym klubem, które walczyło z Liverpoolem. Newcastle to wciąż klub rozwijający się. Łatwiej się nie dało, a i tak zdobyli tylko 84 punkty. Odpadli w LE, a w tym sezonie będą mieli LM. Sezon się niedługo rozpoczyna i zobaczymy czy Arteta dokończy sezon.

4 polubienia

Ja bym jednak pamiętał że mają najmłodszy skład w czołówce, plus Rice to naprawdę będzie wzmocnienie

To ty nie wiesz? Bo to takie romantyczne, że mają młody skłąd hah a to, że ten młody skład przyszedłza grube miliony to już ludzi nie interere.

image
image
image
image
image
image

Mnie tylko dziwi czemu nie wspierali tak finansowo Wengera. To był trener top coś jak Juruś.

2 polubienia

Oczywiście, że interesuje. Ja tam nie wiedziałem głosów, że historia Arsenalu jest “romantyczna”. Bardziej, że mają młody skład (co jest zwyczajnie faktem i ma znaczenie w kontekście najbliższej przyszłości tego klubu) i jednocześnie właścicieli, którzy nie boją się wydawać dużych pieniędzy na transfery, co znajduje potwierdzenie w twoich screenach. A takie połączenie może być bardzo groźne dla pozostałych klubów PL.

1 polubienie

W sumie szok, ile oni wydają. Ja myślę, że dalej ludzie widzą Arsenal, jak za Wengera, czyli młody skład, nie największym nakładem hajsu. A teraz jest młody skład, ale przy kosmicznym hajsie. Żebyśmy my mieli takie środki, to Jurgen rozjebau by ligę rok w rok.

1 polubienie

Na forumku panuje powszechne uwielbienie Arsenalu, pisałem nie tak dawno, że nie rozumiem nad nimi zachwytów, gdyż de facto nie osiągnęli nic wielkiego w ubiegłym sezonie…

To następnie pojawiła się fala obrońców (być może fani Arsenalu), bo “mają najmłodszy skład i największy potencjał w lidze”, czy tak jest rzeczywiście, ten sezon wyjaśni, osobiście nie sądzę i przewiduje im maksymalnie walkę o top 4 :slightly_smiling_face:

4 polubienia

Najgłupsze jest to, że oni dziadowali przez 10 lat bo budowali stadion, marnując takiego geniusza jak Arsene. Bylebyśmy nie mówili tego za kilka lat o Jurgenie.

1 polubienie

Co tu się odwala, wczoraj się naczytałem że Chelsea się do niczego nie nadaje i wręcz będzie walczyć o utrzymanie, dzisiaj z kolei że Arsenal to miał jakiegoś farta sezon temu i w tym to maks top 4. Czekam teraz tylko że City będzie zmęczone tamtym sezonem i gładko bierzemy mistrza. Lodu, naprawdę

2 polubienia

Wilfred Zaha w Galatasaray here we go.

1 polubienie

Przy ich budżecie i wydatkach na transfery, co sezon powinni bić się o mistrza i co sezon grać w LM kończąc przynajmniej na 1/4.
A tu się podnieca ich odpadnięciem w 1/8 LE, odpadnięciem z FA Cup, Carabeo Cup i zajęciu drugiego miejsca w lidze traktując to jako fantastyczny sezon :smiley:

4 polubienia

On nie miał iść do Arabów?

@Kijoraptor - dzieki za info :grinning: