Premier League 2023/2024

Teoretycznie w tamtym sezonie też mieli wszystko + sędziów po swojej stronie którzy pchali ich na mistrza a i tak sfrajerzyli historycznie. To taka Barcelona ligi angielskiej, tamci też ciułają punkty, ratują remisy i wygrane w końcówkach meczów ale tak nie można ślizgać się przecież cały sezon.

Wygrać to oni mogą LM. W lidze rządzi City, a zaraz po nim jest Liverpool.

Nie było też drużyny która wygrała LM 3 razy i trafił się Real. City równie dobrze może wygrać 4 razy z rzędu ligę. Nic ich nie broni. Po to są rekordy by je bić.

1 polubienie

Przecież Liverpool wszystkie najtrudniejsze mecze do tej pory grał na wyjeździe i dopiero mecze z United i Arsenalem będą na Anfield… I oprócz przekręconego meczu z Kogutami mieliśmy bardzo korzystne wyniki. A Liverpool to jest zespół, gdzie dobrze mu się grace drugiej części sezonu.

2 polubienia

I to robiąc wyniki bez tej mitycznej 6. Da się? Da się. Oczywiście nie neguje tego że potrzebujemy śpd. Potrzebujemy i to ma gwałt, ale nie można mam odbierać szans na mistrzostwo jeśli gramy tak jak gramy bez defensywnego pomocnika.

Mimo, a nie dzięki grze bez DM. Macca się tam męczy, blokuje go gra na 6, a sam z siebie też nie prezentuje odpowiedniego poziomu na tej pozycji. Niestety ale prędzej czy później braknie punktów właśnie spowodowanych brakiem kontroli środka dzięki DM. Nie wszystko wybiega Szoboszlai, który wg mnie już lepiej pasowałby na 6, ale zbyt dużo daje z przodu, by go blokować tak jak Argentyńczyka.

5 polubień

Dlaczego nie? W ostatnich 5 latach 4 razy wygrali ligę. Tylko jedna drużyna im się postawiła, ale jej już nie ma. Liverpool z sezonu 18/19 to była znacznie mocniejsza ekipa niż dzisiejszy Arsenal i Liverpool. Można się tylko zastanawiać czy City z Haalandem jest lepsze od starego City.

Jurgen Klopp wypowiada się na temat Alexisa Mac Allistera po obejrzeniu jego meczu z Manchesterem City

Jurgen Klopp po raz kolejny potwierdził, że Alexis Mac Allister może grać na pozycji defensywnego pomocnika Liverpoolu.

Curtis Woodhouse mówi, że jeden z zawodników Liverpoolu jest „naprawdę okropny w obronie”

Były pomocnik Sheffield United wcale nie był pod wrażeniem sposobu, w jaki Alexander-Arnold bronił się w meczu Premier League na stadionie Etihad.

Krajowe media wątpią w nadzieje Liverpoolu na tytuł po remisie Man City.

Davies i Royal za tydzień na City. To się w ku**ie nie mieści jakiego te niebieskie gnojki maja farta…

Ciekawy mecz w Londynie, dużo się dzieje, nieźle obie drużyny wyglądają, jak tak dalej pójdzie to Cash wyleci z czerwoną kartką.

1 polubienie

Nie ma to jak wątpić w tytuł dla LFC jeśli ugrali remis na najcięższym wyjeździe w lidze xD. Ja rozumiem, że wczoraj nie zagrali dobrego meczu, ale właśnie nie grając na 100% wyrwali cenny punkt i utrzymują dystans do City. Przed nami mecz na Anfield na którym będziemy mieli istotną przewagę. Wszystko zależy od naszej dyspozycji do zimowego okienka. W okienko kupujemy 2-3 zawodników, wróci Robertson i druga część sezonu może być tak oszałamiająca jak w sezonie 21/22 po przyjściu Diaza. Jesteśmy w dobrej sytuacji. Niesamowity ścisk w top 3.

Przewiduję także, że w najbliższych kolejkach City straci kolejne punkty. Obyśmy jednak nie podzielili ich losu bo wygrane z Sheffield, Fulham i CP to nasz obowiązek, oni mają przed sobą mecze z Tottenhamem i AV na wyjeździe.

2 polubienia

Aston Villa prowadzi z Tottenhamem, mimo, że Spurs wyszli na prowadzenie. Martinez trzyma AV w grze.
I TH z kolejnym urazem, niestety Bentancur, ktory niedawno wrócił po długiej kontuzji.

2 polubienia

Fajny ten sezon jak dotychczas.
Nadal nie ma czystego faworyta do wygrania mistrza.
( City… Wiem… Wiem…)

Nadal nie wiadomo kto będzie w pierwszej 4.

Oby taki wyścig i ścisk był aż do końca sezonu.

1 polubienie

Uaaaa no to mamy kandydaturę do gola sezonu.

2 polubienia

No to chyba mamy bramkę sezonu… Co Garnacho zrobił to nie mam pytań…

Kapitalne widowsko w Londynie. Swoją drogą pięknie grają Totki, trochę przypominają Ajax ETH, ofensywny, energetyczny, efektowny futbol dużo szybkiej gry z pierwszej piłki. Trudno sobie przypomniec drugiego takiego no name’a jak Postecoglu ktory wprowadzilby tylko swieżosci do ligi i odcisnal takie piętno na zespole w tak krotkim czasie, w dodatku wprowadzając do skladu tylu nowych zawodnikow.

1 polubienie

Ma ktoś linka do bramki ?
Dopiero mecz odpaliłem, a do teraz jeszcze nie było powtórki.

P.s ten onana to mem :joy::joy:

@stavrogin jego słaba gra nogami, nie wiem czy on ma wytyczne od ten Haga, ale już któryś mecz z rzędu to widzę

@paranormalnY dziękuję szanownemu Panu

Bardzo proszę

link

Everton 0 - [1] Manchester United - Alejandro Garnacho great goal 2'

Gra Totków może się podobać, ale najbardziej podobają mi się wyniki, 3 porażka z rzędu i za tydzień grają z city :laughing:

6 polubień

Definicja gola życia. Nie zmienia to faktu, że za kilka dni United odpadnie z ligi mistrzów

2 polubienia

A z Onaną o co Ci chodziło?

Bramkę sezonu już znamy.

Ten Onana wejście do MU miał tragiczne, ale od czasu obronionego karnego z Kopenhaga w LM gra top class. Właśnie wyciągnął piłkę na 1:1.