Premier League 2023/2024

Jak to jest że takie słabe united co chwile produkuje takich wychowanków jak Garnacho, a Liverpool ma co najwyzej jakiegos Bajceticia raz na 5 lat, który po zagraniu kilku spotkan znika na zawsze?

Jak powiedzieć, że nie oglądasz meczów United bez powiedzenia, że nie oglądasz meczów United :stuck_out_tongue:

Garnacho to nie wychowanek MU.

Poza tym, to pierwsza bramka Garnacho w tym sezonie, po drugie kogo oprócz niego “wyprodukowało United” ? Xd

1 polubienie

Kto pamięta?

Ja nie mogę pojąć jaki zjazd tam ma Rashford.
On w pewnym momencie wyglądał jakby mógł wyrosnąć na top 3 ligi zawodników ofensywnych, a teraz to on gorzej wygląda od Downinga.

Garnacho nie jest wychowankiem utd. Akurat ostatnio jest głośno o tym, że 15 letniego Doku klub chciał ściągnąć do szkółki, ale się nie udało. Udało sie za to ścignąć Doaka, który ma niesamowity potencjał. Jak widać scouting pracuje

Bo musi wyjechać w Bieszczady na miesiąc.

Jaki zjazd? Przecież On tak grał zawsze, 2/3 miechy top class, potem 7/8 kopania się po czole. Jeden z najbardziej nierównych zawodników PL ostatnich 10 lat.

Everton gdyby nie słaba skuteczność to już powinno być 3:1, United strasznie się ślizga ostatnio wygrywa wszystko na styku i przepycha mecze po 1:0 czy 2:1.

1 polubienie

To jest jedno, ale poziom sędziowania to jest tragedia w tym meczu. Garnacho odkopuje piłkę, Docoure zwraca na to uwagę sędziemu i dostaje żółtą. Za chwile Fernandes przy linii wycina zawodnika evertonu i nie ma faulu. Sędzia wygląda tak, jakby uparł się, żeby manu wygrało.

1 polubienie

Odpowiedz jest z pozoru bardzo prosta, w zeszlym roku mial sezon życia, bo grał o nowy kontrakt w united lub byc moze gdzieindziej, jak wiadomo w przypadku wielu graczy na ten okres przypada zwyżka formy albo nawet forma życia, kontrakt podpisal to i siłą rzeczy motywacja spadła, a ze caly zespol gra mocno średnio to i on wyglada slabo. Do tego doszedl Hojlund i Rashford musi grac bardziej z boku, a wiadomo ze wiekszosc goli mial po kontrach grając na szpicy.

Z tego co pamiętam to var miał tylko w oczywistych sytuacjach interweniować. Niezła drukarnia, ale nie zmienia to faktu, że w środę Galatę ich zmiażdży

I ogólnie United ma wesoły terminarz na następne mecze

Święta będą dosyć smutne dla diabełków. :joy:

Jakiego faktu, ten mecz się nie odbył, to jak to może być faktem? Pożyjemy, zobaczymy.

United ma 6 pkt do lidera xd.

Btw fajnie wygląda xG tego meczu z Evertonem xd. Onana dzisiaj top class.

Jak można mówić o bramce sezonu jak do jego końca jeszcze daleko? Chyba że traktujemy to jako “póki co” to zgoda, lepszych nie było. Ale jeszcze mogą być.

Prawda, ciężko, ale nie można już stwierdzać tego przed końcem ligi. Pamiętam bramki Ibry czy nawet Girouda. Można zrobić to jeszcze lepiej.

Ciężko to będzie przebić.

2 polubienia

Faul na Martialu był oczywisty

No to jest jakiś totalny cyrk, że United grając na takim poziomie ma 4 pkt do Nas i 6 do lidera. Pomimo wyniku 0:3 to według mnie everton jest dzisiaj lepszy od united.

United jak na to co prezentuję na boisku, punktowo wygląda wybitnie. 4 pkt do nas, 6 do lidera. W dodatku na wyjazdach, punktowo do spotkań, tylko Arsenal wygląda lepiej (o jeden pkt).

Oni mają to do siebie, że praktycznie tylko z topem przegrywają, resztę spotkań cisną na styku i wygrywają nawet jak są dużo gorsi (wyjątek z CP).

1 polubienie

co Was tak szczegolnie urzeklo w tej bramce? Że przewrotka? to nawet mocy nie mialo, taki lobik nad bramkarzem. Mi sie juz bardziej podobala bramka Dominika - tyle, że to był puchar, ale chodzi mi o fakt ładnej bramki.

2 polubienia