Premier League 2023/2024

Zakładam, że 90 procent się nie zgodzi, ale nie podoba mi się jak ktoś strzela bramkę głową wybijając się z rękami o plecy rywala. A czy mieliśmy dzisiaj taką sytuację, to odpowiedzcie sobie sami. Ja się w każdym razie nie będę kłócić :slight_smile:

1 polubienie

Villa…nie podpuszczam.

IMG_3596

3 polubienia

A widziałeś co zrobił Tsimikas przy bramce Trenta na 4-3?

Haaland po meczu krzyczał w stronę arbitra “Fuck off, fuck off”, coś czuje zawieszenie.

No właśnie, to też powinien być faul, moim zdaniem.

Man City (3.09) 3-3 (0.56) Tottenham

a podobno to my mieliśmy farta na Etihad

To jest zawieszenie na cały grudzień. Trenta chcieli zawiesić za cieszynkę uciszania :rofl:

1 polubienie

Jakie zawieszenie Panie :smiley: Przecież gdyby to krzyczał ktoś z Liverpoolu to już by z góry dostał z 3-4 mecze, ale że to zawodnik szejków, to na ostrzeżeniu się pewnie skończy. Co można wojewodzie to nie tobie smrodzie - taka prawda.

4 polubienia

Nie, ale zaraz spojrzę. Za to wiem, co spotkało Tsimikasa


Ale przyznam, że nie znam dokładnie przepisów. Po prostu mi się to nie podoba.

1 polubienie

Co z tym Halandem, czemu tak akcja została przerwana? Ze niby faul?

2 polubienia

Jak dla mnie wygra Liverpool a Chelsea będzie na 8 miejscu.
Pozdrawiam Kibic Realu Madryt, z Angli wspieram Liverpool.

Musimy naprawić defensywę i ściągnąć DM i SO w styczniu noi git.

Lecimy po majstra.
Szkoda, że Nunez to nie zbyt poważny napastnik

1 polubienie

nie wiem jak strzelil Kulusevski ale Tsimikas nie wybil sie rekoma na plecach rywala, tylko skoczył do przodu i wpadł w rywala jednoczesnie trafiajac piłkę. Wiec u nas to było starcie w powietrzu, a ze Tsimikas skoczyl z rozbiegu a obronca z miejsca to nie mial szans w tej walce, bo impet był za duży.
Jesli Kulusevski zrobił tak samo i Ake zaspal z wyskokiem i dlatego dostał z łokcia w glowe, bo za nisko wyskoczył to jego wina. Jesli obaj skakali z miejsca i nie mogl wyskoczyc, bo dostał łokciem w głowe to jest to faul.
Bramka Fulham to nie faul, bo to jest to samo co z naszą bramką ,atakujący skacze na piłke i wpada w obrońce ciałem a nie rękoma. Do tego Tsimikas nawet nie próbował skakac, więc w niczym mu nie przeszkodzil napastnik.

Bez Haalanda to oni kilka kolejnych meczów nawet nie zremisują, ale uwalą. Oni są bardziej uzależnieni od Haalanda niż my od Salaha tak mi się zdaje.

1 polubienie

:melting_face:

1 polubienie

Spokojnie, za to przerwanie akcji Haalanda, to może się tu coś zmienić xd. A wydaje mi się, że podstawy są spore, bo pierwsze pokazuje przywilej, a jak Jack wychodził sam na sam, to przerwał grę, to z boku wygląda na ustawkę fes.

A nie było tak, że miał nam w tym sezonie już nie sędziować meczy ? :thinking: Kpina FA !

1 polubienie

Jak uważacie? Haland dostanie karę zawieszenia?

Wg mnie Tsimikas próbował skoczyć, tylko tamten wskoczył na niego i napierał na niego rękami. Serio myślisz, że Tsimikas, nie wiem, jest niewidomy i nie próbował wybić piłki, albo sprzedał mecz, czy co?
Ok rozumiem, że ktoś może wyskoczyć pierwszy i ma przewagę, ale tak to by można zawsze sobie wyskakiwać pierwszym, jeszcze długo zanim piłka doleci i będąc opartym na plecach rywala sobie powisieć w powietrzu. (Oczywiście wyolbrzymiam :wink:)
Podobną bramkę chyba strzelił Lewandowski w półfinale albo finale CL jakoś w 2020.
Ale serio, niech każdy ma sobie swoją rację. Ja obejrzałem powtórkę kilkanaście razy i uważam, że to jest faul i na środku boiska sędzia pewnie bez problemu by to odgwizdał.


Haaland leci ostro. Sędziowie w PL to kpina.

Oj tam, oj tam. Dostaną przeprosiny od PGMOL, sędzia za karę będzie sędziował 1 mecz w championship, w weekend wroci na premier league i będzie według FA sprawa załatwiona :slight_smile: następnie oczywiście FA uruchomi kampanie, która będzie przeciwdziałała nieuzasadnionemu hejtowi w kierunku sędziów, wszyscy się złapią za ręce i będzie super :slight_smile:

1 polubienie

FA to kpina, gdyby to powiedział Salah to 10 meczy zawieszenia. Dla Norwega będą sypać w następnych meczach karnymi z dupy, żeby się nie obraził

1 polubienie