Premier League 2024/2025

Coś tam w presezonie próbowaliśmy, ale póki co z Ipswich sama nuda była, wręcz beznadzieja z roznych

2 polubienia

Jak dla mnie zaskakująco słaby Arsenal.

P.s standardowe wykrakanie :wink::sweat_smile:

2 polubienia

Jak najbardziej DERBY MERSEYSIDE MUSZĄ BYĆ ale to będzie bardzo trudny sezon dla “somsiada” :grimacing:

Pozdrawiam “kosmonautę” :smile:

2 polubienia

No i kurde zapeszyłeś :stuck_out_tongue_winking_eye:

McGinn ścignięty z boiska i Villa się posypała w środku pola.

Słabe zmiany Emerego.

Szkoda. Villa mogła ugryźć ten bez jajeczny przez większość meczu Arsenal. Jak to mawiał klasyk nie wykorzystane sytuacje się mszczą. Swoją drogą Saliba i Raya zrobili mecz a w Villi tradycyjnie szwankuje brak wykończenia.

Arsenal słaby mecz ogólnie, ale widać, Partey był im potrzebny na gwałt.

Zawsze widząc pierwszy mecz City ciągle ta jedna myśl jest w głowie. Jak to kiedyś ktoś powiedział największym pechem Kloppa był Pep w City i pieniądze.
image

Tak sobie myślę, że jakby Nunez spartolił takie dwie sytuacje jak dzisiaj Watkins albo odwalił to co zrobił Zirkzee przy nieuznanej bramce dla manu to ludzi by na tym forum chyba rozniosło :smiley:

I to jest właśnie piłka nożna.
W meczu z Holandią Watkinsowi udało się strzelić niemożliwego gola, za to z dzisiaj w sytuacjach gdzie nawet Stevie Wonder z Rayem Charlesem by strzelili …to on nie strzelił…

Ciekawostka: Gol sezonu Championship juz chyba znamy :smiley:

14 polubień

W meczu West Hamu z Crystal Palace miało miejsce niemiłe zdarzenie kiedy baner reklamowy pod naporem kibiców West Hamu obalił się na chłopca od podawania piłek. Na szczęście zawodnicy przyjezdnych szybko pomogli chłopcu i zamiast cieszyć się ze swoimi kibicami otoczyli opieką małego. Brawa za postawę. :ok_hand:

1 polubienie

Lavia znowu kontuzjowany? Imponował w meczu z City.

ait nouri świetnie wypracował gola dla wilków. ile bym dał zobaczyć go jako zastępstwo robertsona, może trochę ofensywny, ale nasi boczni obrońcy głównie dostarczają asysty zamiast bronić, więc pasuje pięknie

2 polubienia

Jackson > Nunez factos

Te czasy częściowo minęły - Trent i owszem, ale Robertson już bardziej przyspawany do defensywy odkąd Trent próbuje grać w pomocy w fazie ataku. Póki gramy bez DMa, wyjście ofensywnym Trentem i ofensywnym Ait Nourim to byłaby autostrada na kontrach dla rywali.

Edit: @kuba000 pytanie czy ten Ait Nouri w ogóle jest brany pod uwagę, by mówić o blokowaniu ruchu, patrząc na brak aktywności klubu.

3 polubienia

ja to wiem, ty to wiesz, wszyscy to wiemy od czasu odejścia fabinho. szkoda że ci u góry nie za bardzo uznają to za priorytet. jeden ruch, a blokuje, jak zauważyłeś, kupno takiego ait nouriego

Bez porownania. My wiekszosc czasu to z tym Ipswich gralismy jak rowny z rownym, City ich totalnie rozmsarowalo. Nawet po bramce dla beniaminka nie bylo mowy o jakims pozytywnym wyniku. To 4-1 to i tak maly wymiar kary.

Ale no to byl nasz 1 mecz sezonu, to zawsze troche inaczej. Zobaczymy co tam dzis z nami bedzie, przeciwnik zupelnie innego kalibru (mimo, ze to tylko Brentford). Ipswich jest slabiutkie.

W ogóle Madueke dziś Hattrick i wszystko po asystach Palmera :smiley: