Premier League 2024/2025

Ciszej bo zaraz się zlecą zwolennicy Endo i będą opowiadać jak to świetnie Japończyk sobie radzi.

Albo będzie jakaś bomba na koniec okna albo zakończymy z najgorszym oknem transferowym .

Madueke 3 gole, Palmer trzy asysty i bramka, średnia wieku koło 23 tak na oko, jak jeszcze znajdą kogoś za Mudryka i przestaną sami sobie robić pod górkę to naprawdę to może odpalić

Kiedyś Liverpool w pewnym sezonie wygrywał wszystko jak przecinak, pojawił się puchar afryki a wtedy Mane był naszą największy gwiazdą on wyjechał na kilka tygodni i były same przegrane i remisy D: zapewne jak Palmer bedzie miał jakis problem to Cheslea też osłabnie całe.

kontuzja Caicedo, tylko taką klatkę mam krótką filmiku
I to faulował ten Mosquera co za dupy łapie xD

jeszcze ten Cucurela xD nie mogę na typa patrzec przez piosenkę

Poza tym jeszcze dusił w pierwszym meczu.

No zobaczymy czy w Brighton dobry scouting jest z tymi transferami :smiley:
Pewnie 2 będzie dobrych reszta zmiennicy albo średniacy

Apropo Brighton - po tym okienku zastanawia mnie odejście De Zerbiego do Marsylii, przecież na pewno rozmawiał z zarządem i dostał info, że będzie miał spory budżet do rozporządzenia a on postanowił w tym momencie odejść. Oczywiśćie Marsylia ma większą markę i tam w teorii będzie miał łatwiej dostać się do jakiegoś top4 (czy ile tam w tej Francji wchodzi klubów do ligi mistrzów), ale po prostu dziwi mnie moment. Ciekawi mnie ten De Zerbi moim zdaniem ma spory potencjał, no ale z drugiej strony Brighton wydaje się też dobrze ułożonym klubem - Potter też tam fajnie się zapowiadał, ten sezon trochę też pokaże czy to De Zerbi zrobił z nimi wynik ponad stan (oczywiście 2 lata temu, bo poprzedni sezon ani nie osiągnęli dużo, ani mało) czy po prostu zaplecze Brighton jest bardzo mocne i procesy działają tam na tyle dobrze, że podnoszą całość.

@Roan nie no spoko, ale tak sprawdziłem z ciekawości to do Marsylii mu ściągnęli 21,22 i 22 latka xd no i wypożyczyli Hojbjerga

Odpowiedź jest prosta. De Zerbi chciał też transferów doświadczonych zawodników, a nie samych juniorów.

No i co z tego? :stuck_out_tongue: Generalnie futbol upadl tak bardzo na glowe, ze moga sobie byc sredniakami. Zagraja w tym Brighton z 15-20 srednich meczy, Minteh zaliczy 5 goli i 5 asyst i go opchna za 80 milionow to jakiegos United czy innej Chelsea. Podobnie z reszta tych nabytkow. Brighton to jest mokry sen FSG.

1 polubienie

No niestety żegnamy pana na jakiś czas


Uwaga zagrał 9 minut CARABAO CUP

Hahahahahhahah

4 polubienia

https://x.com/FabrizioRomano/status/1829495811379490855?t=fNsDavUcuBbM3ClQrNo-Wg&s=19

Merino jaki był, taki był, ale był…

Janusz

Kilka dni bez gór, paelli i już się łamie. Może to i lepiej że Zubimendi tutaj nie przyszedł bo by Endo już na pierwszym treningu zrobił mu z nóg origami

1 polubienie

Mnie ogólnie zaskoczył transfer Merino. Stary, przeciętny i już raz odbił się od PL. Trudno go uważać za wzmocnienie. Dziwny ruch Arsenalu.

Ciekawi mnie sytuacja Kamary. Doznal kontuzji, a oni w międzyczasie kupili Onane. Kamara przed kontuzja absolutna topka dp. Onana topka dp. Razem grać nie będą. Jeden nie będzie chciał być zmiennikiem drugiego. Moim zdaniem Kamara odejdzie prędzej czy później w zależności jak szybko wróci do formy. Pewnie transfer w zimę skoro ma wrócić do gry w październiku.

Salah się odbijał od PL, KDB się odbijał…
Poza tym 32mln za zawodnika w prime, grającego w mocnej hiszpańskiej drużynie, do tego będącego częścią składu wygrywającego Euro, to nie jest jakiś zły deal.

1 polubienie

Muszą szybko jechać do San Sebastian, trochę gleby z gór, łyżka Paelli, pół szklanki wody z oceanu i gila z nosa Imanola Alguacila. Zamieszać w mikserze i podłączyć chłopa jak do kroplówki. Może jakoś to będzie

1 polubienie

Dla mnie Sterling to jeszcze dziwniejszy ruch.
Taki Arsenalowy Melo na koniec okienka.

Tam widzę też główne problemy olane, jak środkowy obrońca w razie kontuzji czy ogarnięcie chociaż jednego ogarniętego napastnika, no chyba , że oni mają w planach serio cały rok grać tam Havertzem, średni bramkarz.

Żeby Arsenal liczył się w walce o 2 miejsce to musieli by mieć spore szczęście do braku kontuzji jak rok temu.

Chyba żadna ekipa nie chce postawić się City.

Hahahaha ale ten Rice to pajac. Jeszcze zdziwiony pali frana

Ale jaja, dawno czegoś takiego nie widziałem. No debilne zachowanie Ryża. I to jeszcze z żółtą kartką na koncie. Jak ten młody zrzuci tragicznego welbeka, to Brighton ma szansę na punkty.