Premier League 2024/2025

W związku z tym, że znamy już rozkład meczy, mam pytanie o kupno biletów na nasze spotkania.
Mógłby ktoś mi przybliżyć jak działa zakup Membershipa i co mi gwarantuje bez wcześniejszej historii?
Czy możliwe jest w ten sposób nabycie biletów za sensowną cenę (nie od koników)?

2 polubienia

Cześć, podobnie mam pytanie jak “omnia”.

Chciałbym udać się na jakiś mecz Lpoolu. Jak najlepiej i ekonomicznie i bezpiecznie kupić bilet na Liverpool?

Rok temu widziałem, bilety można było najtaniej kupić 100-120 funtów, w tym toku patrzę na najbliższe mecze, to pokazuje 2 razy tyle. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i informacje.

Tutaj macie opisane dokładnie: JAK SAMEMU POJECHAĆ NA MECZ W… - Fanklub Liverpool FC Polska | Facebook

W skrócie - kupujecie Membershipa (Light Membership wystarczy), jutro zapisujecie się na spotkania które Was interesują w rundzie jesiennej (na topowe mecze się nie dostaniecie, bo trzeba mieć historię) i czekacie na wynik losowania - jak zostaniecie wylosowani, możecie kupić bilet na dany mecz.

Możecie też przejrzeć wątek “Zakup biletu”, tam jest dużo informacji.

Niezły syf w Cheslea. Enzo z kolegami z kadry śpiewa “rasistowską” piosenkę a kolega z klubu publicznie oskaża go o rasizm. Kilku innych czarnoskórych zawodników Chelsea przestało obserwowac Enzo w mediach społecznościowych. Nie znam języka, ale z tego co znalazłem w komentarzach było to coś w stylu “ojciec Kameruńczyk, matka Etiopka a Mbappe gra z francuskim paszportem”. Nie mam pojęcia dlaczego akurat śpiewali o Mbappe. Wiadomo jak jest i że teraz wszedzie widzą rasizm. Jakim trzeba być dzbanem żeby coś takiego śpiewać i na dodatek opublikować w sieci?
Kwas w szatni będzie na pewno, ale mogą posypać sie także zawieszenia. Mam nadzieję, że Mac nie był w to zaangażowany chociaż wyglądało jak gdyby cały autobus śpiewał.

https://x.com/Wesley_Fofana3/status/1813286455256519160

Dlaczego nie jestem zaskoczony, że to piłkarz Chelsea odwala syf?

Mac ma poukładane w głowie. Zresztą, Liverpool nie zatrudnia piłkarzy z syfem w głowie, którzy będą kręcić afery. Także jestem spokojny o Alexisa.

@PonuryGrabarz oczywiście, ale to było jeszcze przed erą Kloppa. W ostatnich latach raczej spokój, nikt nie posądza naszych piłkarzy o gwałty, pobicia i takie historie. Nie licząc ostatniego wyczynu Nuneza.

Parafrazując - Nunez jest niezłym dzbanem, ale przynajmniej nie potrafi grać w piłkę.

Oj trafiło sie kilku gagatków także nie jesteśmy tacy świeci. Suarez był niezłym dzbanem, ale przynajmniej potrafił grać w piłkę.

Mac Allistera nie było w tym busie, podobnie jak Messiego, Otamendiego, czy Emiliano Martineza.

Skąd wiadomo, że go nie było?
Nawet jeśli był nie oznacza, że sie włączył w tą ‘zabawę’, Mac wydaje się mieć poukładane w głowie.

Faktycznie trzeba mieć siano w głowie, żeby takie rzeczy wygadywać, śpiewać, wrzucać to do internrtu. Z innej paki, czy Enzo jest 100% Argentyńczykiem? Też mu może ktoś zarzucić, że jego prapradziadek był Włochem czy Hiszpanem.
Kwas w Chelsea to nasza woda na młyn, niech się nie lubią, nie grają ze sobą to może nam pomoże :wink:

Ahh Ci piękni Argentyńczycy. Już się nie dziwię, że użytkownik ynwa ich tak wspiera, kibicuje bandytom i rzeźnikom z Evertonu i tak samo chamom i rasistom z Argentyny. Przypadek? Nie sądzę.

1 polubienie

Podobna sytuacja w Hiszpanii, Rodri podczas świętowania śpiewał piosenkę o hiszpańskim Gibraltarze, chyba juz pojawiła się oficjalna skarga Gibraltaru.

Czasem lepiej ograniczyć się do parady ulicami miasta :laughing:

@FanLFC25 ja od lat kibicuję Argentynie, co w tym złego?

Gdzie płacą za wypisywanie tych glupot na akord? Moze i trzeba sprobowac…

A tak przy okazji…

  • Rok 2011 - Suarez kieruje rasistowskie zwroty do Evry za co dostaje 8 meczowe zawieszenie.

  • Rok 2013 - ponownie Luis Suarez gryzie na boisku Ivanovica co skutkuje kolejnym skandalem i 10 meczowym zawieszeniem.

  • Rok 2014 - Suarez… gryzie Chielliniego i doprowadza do kolejnego zawieszenia, tym razem na 4 miesiące.

  • Rok 2016 - Mamadou Sakho zostaje tymczasowo zawieszony przez UEFA za stosowanie zakazanych substancji.

  • Rok 2019 - Daniel Sturridge zostaje zawieszony na sześć tygodni i ukarany grzywna za naruszenie zasad dotyczacych zakladow bukmacherskich.

  • Rok 2016 - Roberto Firmino zostaje aresztowany i oskarzony o prowadzenie samochodu pod wplywem alkoholu - incydent ma miejsce w wigilie.

  • Rok 2018 - Jon Flanagan zostaje skazany za napasc na swoja partnerke. Flanagan zostaje ukarany 12 miesiecznym nakazem pracy na rzecz spolecznosci i 40 godzinami nieodplatnej pracy spolecznej.

  • Rok 2009 - Steven Gerrard zostaje oskarżony o napasc po bojce w barze.

  • Rok 2011 - Andy Carrol zostaje oskarzony o napasc w Newcastle - co prawda jeszcze przed transferem do Liverpoolu, ale cala akcja z oskarzeniem odbywa sie kiedy ten jest juz naszym pilkarzem.

  • Rok 2016 - Mamadou Sakho zostaje odesłany przez Kloppa z przedsezonowego tournee po USA za nieprofesjonalne zachowanie.

  • Rok 2014 - Mario Balotelli zostaje ukarany przez FA za opublikowanie na IG obrazliwego posta, zostal zawieszony na jeden mecz i ukarany grzywna w wysokosci 25.000 funtów.

  • Rok 2024 - Darwin Nunez bierze udzial w bijatyce na trybunach z kibicami Kolumbii. Na ta chwile ewentualne kary sa nieznane.

Pilkarze to ogolnie nie sa zbyt lotne jednostki, ogromne pieniadze i slawa w mlodym wieku tez pewnie nie pomagaja w dyscyplinie.

Hiszpanie maja fizia na tym punkcie. Ich lewackie podatki marzą o tym żeby dojechac brytyjski Gibraltar i robia co moga zeby utrudnic im zycie.

1 polubienie

Co dokładnie śpiewa, że uznano to za rasistowską przyśpiewkę? Bo słyszałem, że to co w niej rasistowskie to fakt, że w reprezentacji Francji nie grają rodowici Francuzi, ale nie zagłębiałem się i chętnie się dowiem co rasistowskiego tam padło.

1 polubienie

Oj no jak to co? Jak komus powiesz, ze ma matke Polke to git, ale jak zaspiewasz, ze ma matke Etiopke no to juz hurr durr rasizm. xD

Tymczasem koszulki Chelsea na sezon 24/25:

Gerrard został uniewinniony. Uznano, że bronił się. Więc jeżeli to, że ktoś się broni, uznajesz za aferę, to trochę słabo :slight_smile:

To wewnętrzna sprawa klubu. Nie wiemy nawet co się stało. Podobno spóźniał się na treningi, wygłupiał się itp. To chyba nie przestępstwo :smiley:

NO nie do końca fakty, bo matka Mbappe jest biała :smiley: JEdnak rozumiem Twój tok myślenia, w każdym razie Argetyńczycy mają nacjonalistyczne ciągi( nie przez przypadek byli miejscem schronienia/emerytury dla nazistów), więc dla nich to jak dla typowego Janusza, że czarnych pełno gra dla Francji, to nie Francja to Afryka i w ogóle ble ble.
W każdym razie są mniej progresywni, niż reszta świata.

Jak dla mnie Ci chłopacy z kadry Francji, to pewnie wiele poza Francją nie znają, chyba że grają gdzie indziej :smiley: W każdym razie z reguły są urodzeni i wychowani we Francji i to oczywistę, że wybiorą Francje jako swóją reprezentację(szczególnie, jak umiejętnośći pozwalają na powołania). Argentyńczycy jeszcze tego nie zrozumieli, ale może też kiedyś tam edukacja zawita :smiley:

W każdym razie ja te przyśpiewki bym traktował w takich kategoriach pseudośmiesznych ignoranckich, niż rasistowskich.

1 polubienie

O to to to! Właśnie, takie pseudointeligentne, pseudozabawne, ale rasistowskie?

@FanLFC25 Co konkretnie jest tam rasistowskiego?

Czy jak ktoś zaśpiewa “Mama Rosjanka, ojciec Ukrainiec, a w paszporcie Polak!” to czy poczujemy się obrażeni na tle rasistowskim? Osobiście bardziej poczuję żenadę. A tutaj tak wyolbrzymione, że masakra xD

Z innej strony barykady - jak Muzułmanie gwałcą, zabijają to wszystko jest wyciszane. Płoną katedry we Francji - przypadek. Secret Service daje ciała i bandyta strzela do Trumpa to w mediach piszą, że “Trump twierdzi, że został postrzelony” :smiley: Śmieszny świat

No każdy kibicuje komu chce, mi np nie pasuje buractwo i chamowatość Argentyńczyków dlatego ich nie lubię a teraz wyszło, że są jeszcze rasistami, ale jak Tobie to pasuje to mnie to że tak powiem wali, poza tym do Ciebie się nie odnosiłem tylko do kogoś innego.

Przestępstwo nie, ale totalny brak profesjonalizmu i posiadanie “syfu w głowie”

Nacjonalistyczne - ale dotyczące swojej nacji, czy jakieś innej nacji? Bo jeżeli są nacjonalistami, to dlaczego przyjmowali Niemców?