Premier League 2024/2025

Wiem to ja, wiesz to ty, wie to Silva. Nie wiedzą tylko kanonierzy.

5 polubień

:joy:

Para Konate-VVD jest lepsza niż cała defensywa Arsenalu razem wzięta.

2 polubienia

Nie rozumiem tej dydkusji wokół kartki dla Trossarda. Dla mnie ewentualna żółta kartka już za sam faul, Belg nie atakował piłki, tylko plecy Silvy. A jak już odkopnął piłkę to w jednej akcji dał sędziemu dwa powody do kartki.

3 polubienia

Chodzi o brak konsekwencji. Ja się bardzo cieszę z tego, że dają te kartki za przeszkadzanie we wznowieniu, ale nadal nie jest to konsekwentne. Jak ktoś nerwowo dokopie piłkę, to zazwyczaj ta kartka jest. Ale jak ktoś weźmie piłkę w ręce, przejdzie z nią kilka metrów, poudaje, że myślał, że faul był w drugą stronę i na koniec rzuci tę piłkę jakoś w okolicę wznawiajacego, to nie ma kartki. A efekt ten sam. Uniemożliwienie rywalowi szybkiego wznowienia, możliwość ustawienia obrony. A wtedy to bycie sfaulowanym nie daje prawie żadnej korzyści. Dostajesz piłkę, ale bez szansy na kontrę.

Nie wiem czy czytaliście, ale Timber i Havertz pobili wczoraj rekord Premier League od kiedy mierzone są te statystyki: 89 minut bez celnego podania*.
EDIT: *prawdopodobnie chodzi o podanie, które dotarło do celu, tzn. że odbiorca przyjął piłkę

(post usunięty przez autora)

tylko też trzeba wziąć pod uwagę, że oni wykonali odpowiednio 7 i 6 podań. I Timber widze, że mial 14% celnych podań, to jedno musiał miec udane.
Swoją drogą to Haaland też miał 7 podań.

Piękna szpileczka panie Silva :smiley:

Cudownie zaorał tych buraków z Londynu.

Oni wszystkich mają najlepszych. Najlepszy bramkarz, najlepsi środkowi obrońcy, najlepszy pomocnik defensywny i ofensywny, najlepszy skrzydłowy. Szkoda tylko, że ta najlepsza drużyna na świecie od kilku sezonów nawet pucharu myszki miki nie wygrała. W lidze mistrzów wyrzuceni przez słaby Bayern Tuchela. Coś narracja się sypie

1 polubienie

Wszystkich nas “boli wielki Arsenal” xD

2 polubienia

Rodri wg ESPN wypada do końca sezonu. W takim wypadku na bank pójdą w zimie po Zubimendiego.

nigdy nie życzyłem nikomu kontuzji i szkoda, że trafiła mu się najgorsza możliwa. Natomiast city bez niego graja zazwyczaj dużo słabiej i teraz otworzyła nam się szansa, to oczywiście jestesmy niedofinansowani. Brak kontuzji jedynie może nam dać jakies szanse

Arsenal zdobędzie mistrzostwo. Opinia ekspertów?

Moja skromna ekspercka opinia:

1 polubienie

Hahaha, chyba we śnie. Czym mają zdobyć to mistrzostwo? Jeśli Rodri faktycznie wypadnie, to Liverpool ma autostradę po koronę.

Arsenal gra teraz przeciętnie ale punktuje. Mają odpowiednie doświadczenie, oraz szeroki skład. Jeśli informacje o Rodrim się potwierdzą to Anale są faworytem do tytułu w tym roku, City bez Rodriego traci swobodę w środku pola.

Póki co City bez Rodriego i de Bruyne, Arsenal bez Odegarda. Trzeba to wykorzystać możliwie najlepiej jak można. Byle by na końcu nie zabrakło nam właśnie tego jednego transferu.

Slot z mistrzostwem w pierwszym sezonie, WOW

2 polubienia

To czy ma czy nie, zależy od tego, czy Henry poczuje znowu między nogami dwa granaty i przypomni sobie dlaczego zbudował imperium finansowe i sportowe. 2 transfery w zimie, takie z najwyższej półki i można zacząć marzyć.