Premier League 2024/2025

Ten przepis jak wiele innych w futbolu jest po to żeby… był! :grimacing:
Nie znam żadnej innej dyscypliny sportu, w której niestosowanie reguł gry jest na porządku dziennym :man_facepalming:t2:

1 polubienie

Czemu miałby mnie interesować trener zespołu, który nic nie wygrał ani nic nigdy nie wygra? Również dobrze mógłbym się pochylać nad Sunderlandem czy jakimś Wolverhampton.

Interesuje mnie to, że szejkowy klub, który opluwa wszelkie zasady, znowu w trudnym dla nich meczu- dostaje kluczową decyzję z czapy na swoją korzyść od sędziego, który bywał w Emiratach wielokrotnie i pobierał tam pieniądze.

1 polubienie

Kolega zapomniał widocznie o wygranej w FA Cup ale to pewnie z emocji :rofl:

No ale tak to jest, ja np kiedyś cieszyłem się jak Big Sam przegrywał ze swoimi zespołami, jak Stoke Pulisa spadło w końcu z ligi czy jak Everton dostaje bęcki tak teraz cieszę się że burak cukrowy obchodzi się smakiem po tych sipowatych zachowaniach na boisku swoich buraków.
Ps zobaczcie co zrobił Halland po golu na 2:2 jak zabrał piłkę😂

2 polubienia

Havertz i Timber mieli dziś po 0 celnych podań xd

1 polubienie

Chciałem sprawdzić jak zareagowali na ten mecz kibice drużyny, której to dotyczyło, no i okej wszedłem chyba na największy taki portal w PL, kanonierzy. com, i fakt są bardzo dumni z chlopaków, cieszą sie i plują na Oliviera, ale to ciul, bodaj jeden z najważniejszych meczów dla nich w sezonie, a oni komentują pod postem dotyczącym spotkania z Atalantą. :0

Dlatego z tego miejsca chciałem docenić naszych redaktorów ze strony głownej, których często nie doceniamy, a dzięki której mamy wszystko zawsze poukładane i na czas, post meczowy po 1 i drugiej połowie itd.
JESZCZE RAZ DZIĘKI :slight_smile:

20 polubień

Ciekawe czy Oliver dostanie opierdol od pracodawcy z Emiratów za pierwszą bramkę Arsenalu. Po jego minie widać było, że zwalił. Var już nie mógł tego zmienić

Dokladnie ! Pewnie duzo ludzi juz to zauważyło ale nie kazdy bohater nosi peleryne wiec dobrze ze ktos to wkoncu poruszyl :muscle: mamy najlepsza Polską strone w lidze , dzieki pany :saluting_face:

7 polubień

Dlaczego synonim słowa “angielski sędzia” to idiotyczny burak? :rage:
Ich wszystkich powinno się wywalić i sprowadzić zagranicznych arbitrów do PL.

No widzisz, a nas interesuje i dlatego się cieszymy ze przynajmniej w pewnym sensie dostał za swoje.

2:2 wynik poszedł w świat, a tu dyskusja jakby Liverpool grał.

1 polubienie

Przypomniał mi się nasz mecz ze Spurs, 11 na 9. I pech Joëla.
Ale City w drugiej połowie rozczarowało, zupełnie bezębne, szablonowe, można było przewidzieć kilka kolejnych zagrań. Wiem, że armatki postawiły autobus, ale po zespole Pepa spodziewałem się większej kreatywności.

Nie było KdB oraz zszedł Rodri a B. Silva i Gündogan to już nie ta klasa co kiedyś to i kłopoty z kreacją.

1 polubienie

Teraz to obejrzałem i dla mnie to jest chamskie, niesportowe zachowanie a co za tym idzie czerwona kartka i z 3 mecze zawieszenia.
Zresztą jak dla mnie za tą dziecinną twarzyczką kryje się kawał suk… a!

1 polubienie

4 polubienia

Gabriel przez cały mecz miał problem do Haalanda. Odpłacił mu się.

Nawet jeżeli tak było to uczynek Norwega jest w dalszym ciągu niesportowym zagraniem i powinien zostać przez sędziego odpowiednio ukarany.
Materazzi też wkur… ł Zidane ale to ten drugi walnął mu z byka a arbiter słusznie wyrzucił go z boiska i to w finale MŚ!

Wciąż lepiej się tak bronic w meczu niż bronić się w sądzie przed 115 zarzutami.

3 polubienia

Przecież gol dla Arsenalu kuriozum, bo sam sędzia po mordzie dawał do zrozumienia, że wie iż zjebał, ale ciężko mu będzie już po fakcie cofnąć to. Co do czerwonej Trossarda, tu nie problem jest w dawanych kartkach za odkopywanie piłek czy inne takie zjebane rzeczy (u Nas Robertson jakoś mocno się uspokoił pod tym względem gdy zaczęto za to częściej karać, bo mnie zawsze irytowało to cwaniactwo - mimo, że dla Nas to lepiej, ale to zabieranie piłek u niego czy ogólnie w piłce nożnej uniemożliwiając przeciwnikowi rozpoczęcie grania natychmiastowe mnie irytowało niemiłosiernie i cieszę się, że zaczyna się coś zmieniać przy tym aspekcie), a to że za rzadko dają i potem mają argument by wymagać że jak innym nie dają, to dlaczego nam (mimo, że przepis jest).

Poza tym za to cwaniakowanie, to niemal każdy postronny kibic (a mecz był postronny dla Nas, bo rywalizujemy z oboma klubami) byłby przeciwko Arsenalu. Za tydzień już znowu będę za tym, by zarówno City i Arsenal przejebały, ale dzisiaj remis zarówno cieszy nas jako kibiców Liverpoolu, jak i fakt że nie udało się Arsenalowi dociągnąć tego zwycięstwa, to łechta moje ego (mimo, że ogólnie remis na Etihad to wynik dobry, ale brak KdB i potem polowanie na Rodriego zrobiło swoje… ). Wszystkie tu komentarze tyczą się tylko tego meczu, nikt nie zapomniał że to szejkowy, oszukany klub, który napsuł nam krwi przez dobrych ponad 10 lat, czy to duet S&S czy potem lata straty po punkcie/dwa.

Pomijam już sposób gry - raczej większość zespołów w tej sytuacji by broniła. No i robili to w miarę skutecznie. Czy pochwalam? Nie. Czy zdziwiłbym się, gdybyśmy w analogicznej sytuacji też graliśmy systemem 1-6-4? Nie.

2 polubienia

14 polubień