Premier League 2024/2025

No ale co wy się dziwicie? To raczej normalne jak grasz w 10-tke i to na Etihad to tylko się będziesz bronił i wykopywał piłkę do przodu. My byśmy nawet nie wytrzymali tyle minut bez straty bramki, także mało brakowało a Arsenal by to dociągnął - a na końcu i tak liczy się tylko wynik a nie styl. Remis najlepszym dla nas wynikiem, ale tak naprawdę taki Arsenal ma tylko 1 punkt do nas straty a grali już z AV, Tottenhamem, City, Brighton także prawdziwa gra dopiero się zacznie :smiley:

7 polubień

Ten gol Stonesa przypomniał mi samobój Matipa z Tottenhamem. Ale my w tamtym meczu nie graliśmy tak obrzydliwe jak Arsenal mimo gry w 9 i totalnej drukarni

10 polubień

Widzę kilku kibiców Arsenalu :roll_eyes: Wynik dla nas najlepszy z możliwych.
Arteta to największy śmieć w PL wśród trenerów.

9 polubień

Ale graliśmy przeciwko 10 razy słabszej drużynie.

Czekam na konferencje Artety :rofl:
Przeciez sedziowie robia co moga zeby bylo sprawiedliwie, czy jak to tam szlo :rofl:

Piekny wynik!!!

Przed meczem byłem za Arsenalem, ale nienawidzę cwaniactwa, a Arsenal to jakiś wyższy poziom buractwa uskutecznia. Końcowy wynik cieszy

Tu nie chodzi o samo bronienie, a styl bronienia i całej tej otoczki pajacowania.

4 polubienia

Czy potraficie zrozumieć, że nikt nie ma pretensji, że Arsenal się bronił ? Chodzi o sytuację kiedy jest udawanie, symulki urazu, a na koniec zachowanie Artety.

2 polubienia

Straszny mecz, oby w tym kierunku nie poszła piłka nożna.

A jednak wcisnęli i to jest idealny wynik dla nas :smiley:
Arsenal bronił się momentami w sposób obrzydliwy ale sorry Mości Szlachta! w futbolu za styl punktów nie dają choć oczywiście nie chciałbym abyśmy uciekali się do takich metod.

2 polubienia

Arteta wbił swoim zawodnikom do głowy niesportowe granie i z tego wynikają ostatnie dwie czerwone kartki Arsenalu. Kto normalny celowo wybija piłkę w trybuny mając już kartkę?

7 polubień

Bardzo dobry wynik dla nas, ostatnie minuty to czułem się jakbym oglądał hokej na lodzie (zamek) albo przywołaną już tutaj piłkę reczną. Szczerze nie wierzyłem, że City to wpadnie, cieszy podział punktów, a nie 3 po jednej lub drugiej stronie. Mecz dość dobry, spodziewałem się bardziej zachowawczej gry i piłkarskich szachów, a było dość ciekawie.
Jedni i drudzy nazbierali trochę kartek, Trossard czerwona więc też gdzieś w dalszych spotkaniach będzie to rzutować.

2 polubienia

Arsenal za Artety jest obrzydliwy. Nie mam pretensji o murarkę, bo każdy by to zrobił, ale ich zachowanie, kradzież czasu i pajacowanie. Obrzydliwe.

2 polubienia

No to fantastycznie, a czemu Doku nie dostał żółtej za identyczne zachowanie?

Ja nie oceniam Waszej niechęci do Arsenalu, podejścia, antypatii itd., ale Rany Boskie- w meczu City sędziowie znowu im pomagają w sposób niewytłumaczalny.

4 polubienia

Absolutnie obrzydliwy występ vicemistrza anglii xD
Teksty pochwalające murowanko tylko potwierdzają, jak dużą czujecie przepaść między arsenalem a szejkami.
Może własnie gdyby próbowali odsunąć trochę gre od własnej bramki, szukać jakiś stałych fragmentów gry, dać oddetchnąć troche obronie, to by to dowieźli.
Istnieje coś pomiędzy autobusem a otwarciem się…
Niech będzie, pewnie się ich kibice będą cieszyć, bo punkt w tych okolicznościach cenny, ale gra naprawde paskudna.

2 polubienia

Już oczami wyobraźni widziałem artete (celowo z małej) cieszącego się ze zwycięstwa jakby wygrał premier league :rofl:
Na szczęście dostali na pizd@ w ostatniej akcji meczu.
Jakby tak odwalał Liverpool i reprezentował takie guano to by mi było mega wstyd i wstyd się przyznać że kibicuje się takiej drużynie.
Za to przedłużanie to oni powinni kończyć w 5 a nie 10, a sędzia powinien po złości doliczyć im 30 minut żeby ten mecz przejeb@li. Żeby nie było doceniam to że potrafili tak głęboko się bronić całą drugą połowę ale to granie na czas i jakieś chamskie zachowania już od drugiej sekundy meczu to mega słabe i dobrze że dostali na pizd@ w końcówce.
Remis to chyba najlepszy wynik meczu dla nas.

4 polubienia

Czekałem aż Gabriel albo White będą kogoś zapinać po udanym bloku już na prawdę było blisko. Tu nie chodzi o to, że się bronili tylko chodzi o to buractwo typowe dla Artety i tego się nie szanuje.

1 polubienie
  1. Bardzo mi się podobało jak Jesus chciał przeszkodzić Bernardo w szybkim wykonaniu różnego, tamten go zahaczył, spadł mu but i od razu z mordą do sędziego pokazując tego buta. Skończony idiota.
  2. Z tego co kiedyś czytałem, to bramkarz może trzymać piłkę w rękach 6 sekund. Wiadomo, nie czepiałbym się, gdyby trzymał 8, może nawet 10. Ale czasami odliczałem ile bramkarze trzymają i wychodziło np. 20, 30. Po co w ogóle jest ten przepis :joy:
  3. Trochę przypadkowo sprawdziłem wynik meczu na smartfonie i jak odpaliłem transmisję, to była 90 minuta. Zaczęło się od “kontuzji” chyba Gabriela, Raya wznowił i zaraz kolejna kontuzja. Potem 7 minut City bez oddanego strzału, a skończyło się na strzale i dobitce już do siatki.
1 polubienie

Forum się cieszy, że ten buc arteta został uciszony, a nie rozumiesz, bo widocznie dla Ciebie jego zachowanie nie jest problemem🙂

1 polubienie

Druga połowa baaaaardzo kiepska do oglądania. Jak City strzeliło to cieszyłem się . Przede wszystkim dlatego że wg mnie to najlepszy wynik dla nas,a po drugie to choć rozumiem murowanie bramki to przedłużanie czasu, ciągłe leżenie graczy Arsenalu itp. było frustrujące.