Premier League 2024/2025

Masakra, grają na czas jak beniaminek walczący o utrzymanie xD

Ja jeszcze takich statystyk nie widziałem, żeby czołowa drużyna miała xG 0.00 i 8% posiadania…

Artysta grający na czas to zwykle szambo. Cała gra Arsenalu to kpina. Ale jak się mental Evertonu to tak grają. Spokojnie, zgubią punkty jeszcze.
A City jest bezużyteczne w takim ataku, bez de Bruyne nie potrafią nawet strzelać z dystansu. Spójrzmy kto strzelał ? Dias, Dias, Dias, Gvardiol, Gvardiol. Z czym do ludzi ? Jak wspomniałem Halland bezużyteczny.

City bez Rodriego jak dzieci we mgle

A co mają niby robić? Wypuścić 3 punkty z ręki, ale za to otworzyć się, ładnie pograć i dać sobie strzelić 2-3 bramki?

4 polubienia

To zdecydowanie dziwny mecz do oglądania, jakby zupełnie inny sport.

Właśnie za takie akcje jak ta Jesusa, Martinellego, Artery i innych udających. Za to każdy gani Arsenal, a nie że się skutecznie bronią.

Hahahahahahahahahhahahahahahahah w koncu

4 polubienia

Karma wraca suki…y !!!

No i wyrównali ale i tak z perspektywy City to slaby wynik.

Co za lamy…
Tak się upodlić i zachowywać żeby i tak nic z tego nie było :rofl::rofl::rofl::rofl:

Piękny obraz graczy Arsenalu po stracie bramki

dawno mnie tak nie ucieszył gol niebieskich, a raczej nigdy

I jeszcze niech im wpierdola w ostatniej akcji 3

1 punkt wywieziony z Etihad gdy grało się w 10 to i tak świetny wynik, osoby płaczące o styl gry chyba są niespełna rozumu, Slot też nie ruszy na City szalonym atakiem od pierwszej minuty bo to by się skończyło pogromem

1 polubienie

No i elegancko. Remis to dla nas idealny wynik.

PŁACZ mikelka za 3. 2. 1.

Sorry zawodnicy Arsenalu są żałośni. Rzucają się na bramkarza jak ten złapie piłkę jeszcze czekałem aż zaczną się zapinać na boisku po udanym bloku a jak stracili to odrazu awantura. Mentalne pizdy.
City to chyba już trochę tłuste koty, bo mimo wszystko nie widać było po nich jakiegoś morderczego i heroicznego próbowania żeby ten mecz wygrać. Mieli piłkę grali po obwodzie strzelali po trybunach i nic po za tym.

Forum się cieszy, że City znowu zostało przepchnięte przez sędziów?

Nie rozumiem.

Z perspektywy Liverpoolu idealny wynik.

4 polubienia

Gardzę tym arsenalem, jeszcze bardziej niz sezon temu. Tfu

8 polubień