Premier League 2024/2025

Robertson nadal daje radę. Jednak w przyszłe lato trzeba uporządkować lewą stronę. Sprzedać Greka, a Szkota na ławkę.

Twierdzenie, że Robertson daje radę to oszukiwanie samego siebie. Chłop jest slaby od ponad 2 lat, jest ciężarem dla zespołu.

1 polubienie

Ooo jest ulubiony użytkownik.
To ten sam który przed sezonem twierdził że Diaz się do niczego nie nadaje a Gordon zjada go na śniadanie.
Ten sam który twierdził że Graven też jest do niczego i nigdy nie był talentem.

Teraz robbo który jest członkiem bloku defensywnego który stracił w 5 meczach 1 bramkę (choć pierwsze mecze miał słabe/przeciętne to prawda) się nie nadaje. Klub musi iść po lukebe.

Bo slot nie gra bocznym obrońca tylko stoperem.

Robbo to się nadaje, ale na moje to już powinien być zmiennikiem a za niego biegać ktoś młodszy i lepszy. W ostatecznosci ktos kto bylby na tym samym poziomie i by sie zmieniali a za rok by wskoczył do pierwszego składu

Robbo ma dopiero 30 lat, nie róbmy z niego niedołężnego dziadka, bez przesady. Jak widać dalej gra na wysokim poziomie i póki to się nie zmieni, to pewnie nie będzie tematu + Tsimi będzie jego zmiennikiem.

Z tego co wiadomo, żaden nigdzie się nie wybiera.

1 polubienie

ja nie mówie, że jest dziadkiem, ale od 2 sezonów widać zjazd i stracił swój największy atut czyli ciągłe bieganie. Jak się zapędzi to juz nie cofa. Dlatego nie pisałem, że ma być sprzedany, a że kogoś lepszego albo na podobnym poziomie z potencjałem na lepszego - powinnismy kupic

XD, pisałem zupełnie coś odwrotnego, że głupotą byłoby kupowanie Gordona, który jest gorszy od Diaza. Widzę, że problem z czytaniem ze zrozumieniem.

Nie pisałem, że Ryan nie był talentem. W tamtym sezonie był do niczego, ale w końcu zrozumiał, że talent to nie wszystko.

U Slota jeden z bocznych obrońców jest bardziej defensywny. Holender gra w posiadaniu podobnie do De Zerbi’ego. Potrzebujemy defensywnego lewego obrońcy na tej samej zasadzie, jak miał Geertruid’ę w Feyenoordzie, czy De Zerbi Veltman’a w Brighton. Robbo jest za słaby. Od przynajmniej 2 lat zalicza zjazd. Nie bez powodu latem interesowaliśmy się takimi zawodnikami jak Lukeba, Bastoni, czy Branthwaite.

Odkąd Trent jest schodzącym do środka PO, Robbo został cofnięty do asekuracji linii obrony i to widać nie tylko po nim, ale także po Tsimikasie, który robi dokładnie to samo po wejściach na tą stronę.

Poza tym nie odczułem, żeby biegał mniej, robi to po prostu bardziej z głową i szanuje swoje nogi, nie przypominam sobie sytuacji w tym sezonie, żeby zabrakło go w obronie.

Ja rozumiem, że ludzie się przyzwyczaili do tego, że Robbo do spółki z Trentem latali po skrzydłach przez parę lat, ale nie ma już z nami Hendersona, Wijnalduma czy Milnera, którzy łatali te dziury, które te wypady powodowały.
Teraz mamy na tyle dobry środek pola, że możemy się nie martwić o kreatywność i szukać rozwiązań na bokach obrony.

5 polubień

a zobacz co się stało w meczu z NF. Robbo jako podwieszony kolejny ofensywny boczny obrońca i mieliśmy wielki smród w obronie.

A takie mecze gdzie Slot będzie chciał mieć kogoś więcej z przodu będą się zdarzać często, a Robbo się już do tego nie nadaje.

Szanuję Robertsona, ale taki Dimarco w jego miejsce to byłby niesamowity upgrade. Szczególnie dla ofensywy

Cóż nie bez powodu masz zablokowane konto aby nie móc śledzić twoich wpisów. To pierwszy jaki znalazłem. Według cb pierwsze co to powinniśmy przed sezonem to sprzedać diaza i gravena, a szobo na skrzydło (sic!!). Wobec takiej umiejętności czytania umiejętności i potencjału graczy, jeśli piszesz że robbo gra fatalnie to ja jestem o niego bezpieczny że ma jeszcze dobre 2 lata na świetnym poziomie :slight_smile:

Cieżki mecz do oceny kogokolwiek, bo w meczu z Forest żaden z zawodników nie zagrał dobrego spotkania. To wyglądało tragicznie od ataku po obronę, chłopaki grali jakby przez tydzień gruz przenosili dzień w dzień.

Nie wyciągałbym z tego wniosków, bo ewidentnie gramy bardzo dobrze, co pokazała cała reszta spotkań. I Robbo też jest też tego częścią, bo bierze aktywny udział w grze po obu stronach boiska.

1 polubienie

No i gdzie tu napisałem, że Gordon zjada Diaza? Twierdzisz, że tak napisałem to to pokaż, bo nigdy nie miało to miejsca. Nigdzie nie zaprzeczyłem, że pisałem, że sprzedałbym Diaza, ale musielibyśmy zastąpić go lepszym piłkarzem. Lucho gra swietnie w tym sezonie, ale gdyby była opcja wymiany na Kvaratskhelię, który byłby idealnym zawodnikiem do systemu Slota, to bym się nie zawahał. Tak samo pokaż gdzie napisałem, że Ryan nigdy nie był talentem.

Ale wy jesteście chorągiewki. Przed startem sezonu nie było tutaj żadnego fana Luisa Diaza. Liczby Kolumbijczyka nie broniły, a plotki rozsiewane przez jego agenta strasznie męczyły. Teraz nagle chcecie rozliczać każdego kto był za sprzedażą? Serio?

1 polubienie

Czemu kłamiesz? Przeczytaj moje posty z wakacji. Broniłem zarówno Kolumbijczyka jak i gravena. Ludzie na forum analizują grę emocjami i często to nie pozwala im zobaczyć potencjału. Zobaczysz że ryana zagra za jakiś miesiąc kilka gorszych meczów z przemęczenia i krytycy wrócą.

@AleksanderFa masz zablokowane konto więc nie będę szukał każdego postu tak jak napisałem. Jeśli wolales sprzedać diaza a na jego miejscu grać średnio grającym w tym sezonie szoboszlajem to chyba jasno pokazuje jak cenisz Kolumbijczyka. Gravena też wywalales po pierwszej przeciętnej kampanii.
Robo też byś wywalił ze składu mimo tego że żaden gol w 5 meczach nie wpadł z jego winy i z każdym kolejnym meczem gra co raz lepiej.
Całe lato przekonywałes że slot musi kupić stopera bo on na boku gra stoperem i co? Mamy 2 ofensywnie nastawionych bocznych obrońców i jakoś slot gra nimi? To że grają mniej ofensywnie niż trent jest naturalne, ale żaden z nich nie jest stoperem.
Bardzo się cieszę że ludzie w klubie takich eyppocin nie czytają

Nie będziesz szukał, bo nie znajdziesz :joy:. Po prostu kłamiesz i wmawiasz, że coś napisałem, co jest po prostu nieprawdą. Gravenberch był w zeszłym sezonie żenująco słaby i chęć jego sprzedaży to nic złego. W tym sezonie w końcu się ogarnął i zrozumiał, że jego talent to za mało i musi się wziąć za siebie. Teraz gra dobrze, ale po zakupie DMa Holender wraca na ławkę. Szoboszlai byłby bardzo dobry na lewej stronie u Slota, ale tak jak wspominałem wcześniej, Kvaratskhelia byłby idealny. Gruzin jest moim marzeniem na tę pozycję. To, że Robertson się nie nadaje, w szczególności do obecnej roli, widzi każdy kto choć trochę zna się na piłce. Co z tego, że żaden gol nie padł po jego bezpośrenim błędzie? To nie jest jedyny wyznacznik bycia słabym. Nie bez powodu latem byliśmy zainteresowani takimi zawodnikami jak Lukeba/Bastoni/Branthwaite. Oczywiście każdy z nich jest graczem o lekko innej charakterystyce, ale każdy byłby dla nas świetny. Taki Lukeba to defensywny potwór o wysokiej jakości podań. Idealny gracz na LB w naszym systemie. Branthwaite ma mnóstwo sensu i może dać nawet więcej balansu ze względu na swoje warunki fizyczne (stałe fragmenty gry, obecność w polu karnym itd.). Dodatkowo ma cechy fizyczne, aby być pożeraczem przestrzeni. Każdy z tych zawodników wprowadza odpowiedni balans do drużyny, którego nie da sam nowy defensywny pomocnik. Niepokojące jest jak łatwo przeciwnicy mogą w nas wjechać. Nowy DM, a także lewy obrońca o takiej charakterystyce jest konieczny, aby rozwiązać ten problem. Taki gracz pozwoli zoptymalizować cały system, a w szczególności Trenta i Salaha. To umożliwi Trentowi na grę w bardziej swobodnej roli. W klubie to wiedzą i tak jak pisałem, nie bez powodu interesowaliśmy się takimi piłkarzami. Zimą, maksymalnie następnego lata sięgniemy po takiego zawodnika. Slot gra aktualnie Robertson’em/Tsimikas’em, bo nie ma nikogo innego. Edwards nie pozwoli, aby kontrakt Szkota wygasł, w konsekwencji czego odszedłby za darmo. Przedłużenie też raczej nie wchodzi w grę (ewentualnie jako rezerwowy na dużo niższych warunkach finansowych), więc pewnie to będzie jego ostatni sezon.

Co ze sprawą zarzutów dla City ? Parę dni temu miało się coś wyjaśnić, czy się mylę ?

City winne wszystkich zarzutów. Wybrano najsurowszą karę. Zdegradują Everton i Nottingham Forest do 3 ligi, dodatkowo Leicester -24 pkt.

4 polubienia

W zeszłym poniedziałek rozpoczęły się przesłuchania. Wyrok pewnie pod koniec roku…

1 polubienie

Ty jesteś ostatnia osobą która powinna pisać że ktos kto się zna na piłce widzi pewne rzeczy bo ty własnie ich nie widzisz. Nie widziałeś olbrzymiego potencjału zarówno w gravenie jak i w diazie. Piszesz o jakiś mitycznym zainteresowaniu lewym obrońca co jest śmiesznie. Klub taki jak Liverpool według mediow i plotek w trakcie okienka interesuje się około 50 zawodnikami. A czemu nie podałeś tej plotki która mówiła o naszym zainteresowaniu ait nourim czy młodzieńcem z Argentyny ofensywnie usposobionym lewym obrońcą (celowo nie podaje nazwiska bo tak randomowa była to plotka). Lukeba przeszedł do Red bulla rok temu i ty uważasz że Liverpool go by teraz kupił i się nim interesował xd

Każdy kto zna się na piłce widział że Diaz ma wszystko żeby grać lepiej, a problemy rodzinne( porwanie ojca) mogły na to wpłynąć.

  • Graven ma olbrzymi potencjał i jego pracowitość nie ma tu nic do rzeczy. Po prostu nie grał rok i potrzebował wrócić do rytmu i pewności siebie. Tylko tyle i aż tyle. To że zawodnik bez rytmu/formy wygląda na spóźnionego i takiego któremu się nie chce jest dla ludzi którzy znają się na piłce i grali jest dość oczywiste.

Kłamiesz że slot nie ma nikogo innego. Jest Joe Gomez czyli gracz o charakterystyce która odpowiada tej o której mówisz i został odpalony od razu. Jest w hierarchii nawet za kostasem. Więc twoja wypociny które sobie wymyśliłeś nie mają nic wspólnego z tym co obserwujemy.

Cóż jak widać Liverpool to nie feye a slot to mądry gość.