Premier League 2024/2025

Kolego, Stones i Gomez zagrali w tym sezonie 1-2 mecze co jest niemiarodajne, tylko dlatego wziąłem ich staty z zeszłego sezonu. Najczęstszą pozycją Lewisa w zeszłym sezonie też był środek pola. Nie kontynuuję już bo jak nie widzisz różnicy między Gomezem który na 50 spotkań zagrał 2 mecze w środku pola, a Lewisem który zagrał tam więcej niż połowę swoich spotkań, to ja się poddaję.

Słuchaj, to jest opinia a nie fakt

3 polubienia

Nie wymieniłbym Mac’a na Gundugana w tym sezonie. Uważam, że Argentyńczyk zagra lepszy sezon od
Turka. Zweryfikujemy po sezonie.

1 polubienie

Mac Allister jest o wiele lepszy od Gundogan’a. Nie rozumiem czemu City nie poszło na całość po Mac Allistera w celu zastąpienia Gundo.

Dlatego ja w ogóle nie chce brać tych Twoich Lewisów i Zubimendich, Edersonow pod uwagę.

Ale Ty się upierasz, że do porównania wrzucamy zawodników co zagrali naciągane 5 spotkań w pomocy.

Nara

Znowu robisz fikołka sugerując że do zestawienia dodawałem Zubimendiego i Edersona, a tak nie było. Manipulujesz. Dodaję za to Lewisa i Stonesa dla których gra na ŚP jest czymś naturalnym.

Rzeczywiście lepiej wrzucać Endo, który w lidze zagrał w tym sezonie 1 (słownie: jedną) minutę. :ok_hand:

No jak myślałeś że nie będę reagował na Twoje manipulacje to byłeś w błędzie.

Ja pi…lę. Poprzedni sezon brałem tylko po to żeby wskazać na jakiej pozycji kto gra, bo w tym rozegrali jeszcze za mało meczów. Jakie to ma znaczenie dla obecnej siły zespołów kto jak grał w zeszłym sezonie? Skończ już chłopie bo coraz bardziej się gubisz.

Miałeś zakończyć post wcześniej. Jesteś tak samo słowny jak merytoryczny.

1 polubienie

No to jak bierzemy poprzedni sezon pod uwagę to taki Endo zjada Lewisa. Bez podjazdu do Japońca.

Ja nie umiem manipulować, co najwyżej wytykać brak konsekwencji i merytoryki.

Stosujesz sprytne zabiegi żeby uzasadnić swoją tezę, ale jak w odpowiedzi na to ja robię to samo to nazywasz to manipulacją.

Panowie możecie przejść z tymi sprzeczkami na priv i tam wyjaśniajcie sobie do woli.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :wink:

4 polubienia

Wikipedia mówi, że
The winner is chosen by a combination of an online public vote, which contributes to 10% of the final tally, and a panel of experts.
Czyli 10% to kibice. Podejrzewam, że kibicie i tak głosują głównie za managerem swojego klubu. A 90% to jacyś “eksperci”. Nie wiem co to za eksperci, podejrzewam, że jacyś byli piłkarze, dziennikarze, którzy też mają jakieś swoje sympatie. Serio, ja ani się zbytnio nie cieszę, gdy ktoś z Liverpoolu dostaje nagrodę piłkarza, lub managera miesiąca, ani nie przeżywam, gdy wg mnie ktoś zasłużył, a nie dostaje.
Ale wiem, że ludzie takie rzeczy przeżywają. Oglądają filmy, które dostaną oskara, głosują na tych, których jest dużo w telewizorze itp. itd.

Ja myślę, że Guardiola może mieć te tytuły trenera miesiąca głęboko w poważaniu, w końcu to jego zespół co roku wygrywa Premier League. Zamiast jakichś bezwartościowych statuetek ma kolekcję pucharów za wygranie PL.
Klopp chyba też zbyt często nie triumfował w tych konkursach.

Halo płokułatuła?? Prosze przyjechac na lfc.pl ci okrutni ludzie znowu dyskutuja na forum dyskusyjnym!! To jest NIE DO POMYSLENIA!

3 polubienia

Rodri wypada do końca sezonu. Jest to szansa dla nas, aby City jednak gdzieś pogubiło punkty.

Nie jest to imo zadna dobra informacja. Szkoda, ze doznal urazu, a jak wygrac najlepiej jest z jak najmocniejszym rywalem zamiast liczyc na jakies urazy.

Przypominam, że wobec MC toczy się postępowanie odnośnie 115 zarzutów. Ale mało kto wie, że MC sam zdecydował się pozwać Premier League, jakoby przepisy wprowadzone w 2021 po przejęciu Newcastle, były dyskryminujące wobec właścicieli z krajów Zatoki Perskiej. A jak wiadomo w UK, a w zasadzie w Kalifacie Brytyjskim, mają prawdziwego pierdolca na punkcie dyskryminacji. Wygląda na to, że City dopięło swego i być może będzie to niestety punkt zwrotny w całym procesie dotyczącym 115 zarzutów, które w dużej mierze dotyczą m.in. właśnie kontraktów sponsorkich. Wyrok jest spodziewany na początku przyszłego roku.

https://angielskieespresso.pl/post/146622/2024/09/26/manchester-city-premier-league-zasady-atp-umowy-sponsorskie-proces/

https://angielskieespresso.pl/post/138666/2024/06/04/115-zarzutow-i-doczekamy-sie-kary-nie-to-manchester-city-pozywa-premier-league/

Edit. Dodam, że niedawno jeszcze obstawiałem, że dostaną - 40 pkt, roczny zakaz transferowy i pokaźną karę finansową. Ale teraz zaczynam w to wątpić, obawiam się, że może się skończyć na jakiejś śmiesznej karze. To jest w końcu poj*bana Anglia.

Z jednej strony tak. Z drugiej jak nas dziesiątkowały kontuzje, choćby w poprzednim sezonie, to nie słyszałem żeby City miało z tego tytułu mniejszą satysfakcję, albo żeby ubolewali z tego powodu. Ta kontuzja tworzy dużo większą szansę dla Arsenalu i LFC, więc nie ciesząc się z dramatu tak świetnego piłkarza, trzeba po prostu robić swoje żebyśmy to my byli tą drużyną, która tę szansę wykorzysta.

5 polubień

Premier league, finansowo opiera się na kibicach z całego świata. Nie wiem, może wyolbrzymiam, ale jak zamiotą to pod dywan, sporo ludzi może się odwrócić zniesmaczonych.

Dla nich lepiej, gdyby tych zarzutów wgl nie wystosowano.
Tak, będzie pożywka o układach na lata

Z dotkliwego ukarania City najbardziej ucieszyłby sie Perez, bo już wielkimi krokami zbliża się start Superligi. Miałby wtedy duża szansę przekonać szejków, by przystapili do projektu od pierwszego sezonu. Dlatego, moim zdaniem, pogrożą im tylko paluszkiem.

Tak na pewno ludzie przestaną oglądać swój ulubiony klub, bo City nie ukarano :rofl::rofl::rofl:

Ogólnie żałosne są te wasze posty, wygląda mi to tak “ukarajcie City, bo jesteśmy za słabi by z nimi wygrać”, “'ohh Rodri ma kontuzję super wielką szansa na mistrzostwo”.

Już przy tematach z Realem zauważyłem, że panuje na tym forum mentalność przegrańca ale teraz się tylko utwierdzam.

3 polubienia