Premier League 2024/2025

No to Liverpool dziś wskakuje na pierwsze miejsce w lidze. Oby nie oddali do końca sezonu

Dzisiaj Liverpool zdobywa lidera. Oczywistość jak to, że Rota powinna być hymnem Polski.

Niby tak ale brakuje tam kilku cierpkich słów na rucholów. Wtedy byłoby idealnie. A tak to się wszystko skupia na szwabalandzie :sweat_smile:

Wgl nie podoba mi się, że sławimy w hymnie Bonapartego co Polaków miał w poważaniu.

A pisząc tematycznie: Rodri według mnie jest najważniejszym zawodnikiem City i takie mam zdanie od przewalonego tytułu w 2022. Ich Wiktoria w Lidze mistrzów tylko mnie w tym utwierdziła. Jeżeli city w tym roku zdobędzie mistrzostwo to tylko dlatego, że konkurencja będzie słaba. Ani KdB ani Foden ani Haaland nie maja takiego wpływu na postawę obywateli jak Pan Hiszpan.

Podobnie było z Fernandinho. Jak wypadał to czasami było słabiej.

Ogólnie ja póki co się nie podpalam liderowaniem. Przeciwnicy jakich mieliśmy to jednak bardzo niska półka z MU włącznie. Zwycięstwa cieszą, ale na grubszą weryfikację jeszcze chwilę trzeba zaczekać. W sensie ciężko aktualnie powiedzie o co będziemy finalnie grać w tym sezonie. Jeżeli w połowie sezonu będzie blisko liderowania to temat jasny.

Arsenal strzela bramkę po ewidentnym odbiorze piłki faulem Vardiemu, nawet komentatorzy w szoku.

Poczekajmy jednak, idę po piwko, musi być dobrze :slightly_smiling_face: ,ale nie można przed meczem sobie punkty dopisywać ,jednak to APL i różne cuda się widziało . …odpukałem po drzewie,aby nie z nami

Nawet jednego karnego nie powinno być. Gordon zrobił wiedział, że ucieknie mu piłka i zrobił klasycznego nura. Podobnie zrobił Jota sezon temu z Newcastle. Gdyby Oliver był na varze to sędzia byłby wzywany do monitora

Ten karny dla Chelsea to też skandal. W godzinę mogę znaleźć 20 identycznych sytuacji bez karnego.

Co za wstyd zostać skręconym przez Messiego w jednej akcji :rofl::rofl::rofl:
Taki słaby był, że był w 11 turnieju.

o jeba**tki Palmerek w 10 minut hattrick.

czyżby Chelsea w tym sezonie w końcu wstała na nogi?

Ależ to kapitalnie zrobił Baleba. Chłopak ma olbrzymi potencjał i z tego względu wolałbym go od takiego np. Zubimendi’ego. Chociaż gdyby udało się ściągnąć dwójkę, byłoby fenomenalnie.

1 polubienie

Z takim Sanchezem to będą mieli kołowrotek. Fajny mecz i sporo się dzieje.

Ten Sanchez sprzedał ten mecz czy o co chodzi?:rofl::rofl::rofl:

Ale City wypuściło grajka za grosze.

1 polubienie

Ale Palmer ma dzień, Everton z Crystal przegrywa, West Ham po porażce z nami kontynuuje słabą grę. Ciekawa dzisiaj multiliga.
Edit: absencja po czerwonej kartce obejmuje także puchary ? Trossard po czerwonej z City poza składem z Boltonem, a dzisiaj już gra.

Poza środkiem obrony, Brighton ma naprawdę bardzo mocny, ultra utalentowany skład. To co dziś wyrabiają środkowi obrońcy przechodzi ludzkie pojęcie.

Arsenal strasznie łatwo potrafi zdobywać bramki, jedno podanie ze skrzydła na 10 metr i dostawiana noga.

Szkoda, że my tak nie radzimy sobie z autobusami w polu karnym tylko gramy albo górą albo za blisko bramkarza dośrodkowujemy jakbyśmy chcieli wejść z piłką do bramki.

ale still In Slot we Trust, jeszcze możemy się i tego nauczyć

Typ mnie irytuje w FPL co go sprzedam to odwala takie coś…

Justin, WOW. Gol kolejki?

Miałem poczekać 2 kolejki na wymianę Palmera na Sakę, ale myślę zdrożeje, potem mi gdzieś braknie… no i kurrwa XD