Premier League 2024/2025

Wyniki mega ciekawe. Fajne mecze. Oby tak dalej.

Jak wynik na Emirates się utrzyma, to może być piękna sobota. Przestaje mi się podobać to, że Liverpool gra o 18:30, bo było sporo takich sytuacji, że nie wykorzystaliśmy szansy na odskoczenie rywalom :sweat_smile:


Te statystyki to piękno futbolu, ale zależy z której strony się to ogląda
Edit: Już 4.08 xG, do 7,2 z meczu LFC newcastle im daleko ale niezły wynik. Utrzymajcie to Leicester i bedzie pieknie!

Ahhhh. Musiało się to stać 3:2 dla Arsenalu. No nic, ważne żebyśmy zasiedli dzisiaj na fotelu lidera

Ehh taki niefart w ostatnich minutach. Ale to tylko dowód, że i City i Arsenal mają problemy. My musimy to wykorzystać i wygrywać.

Edit. Więcej minut dla Arsenalu. :face_with_symbols_over_mouth:

Ilekroć zaczyna się takie pierd… na 30min przed końcem meczu tylekroć tak się właśnie kończy jak w tym momencie…

Swoją drogą jak Arsenal w tym sezonie nie wygra majstra to już nie wiem kiedy wygra. W mojej ocenie na ten moment są nr 1 jeżeli chodzi o zwycięstwo. Że też Jurgen nie mógł poczekać jeszcze tego jednego sezonu na odejście… City bez Rodriego będzie mieć mega ciężko o ten tytuł. Sezon ten pokaże czy światowej klasy Dm faktycznie robi różnicę w walce o tytuły.

1 polubienie

To tylko pokazuje jak zesraliśmy odpowiednio szybką wymianę pomocy i fakt, że musimy mieć zmienników, bo tam jak wypadł Rodri i nie ma KdB lub w drugim klubie brakuje Odegaarda, to od razu wyglądają przynajmniej 2x gorzej w rozgrywaniu. U Nas wypada Macca lub Graven i mocno się zesramy i oby to się do stycznia nie wydarzyło, a wtedy PRZYNAJMNIEJ 1 klasowy pomocnik potrzebny. No jeszcze Elliot może wrócić do rotowania na 8/10, ale jaka będzie forma po kontuzji, to zagadka.

ManiacK - czy to trochę nie świadczy o tym, że nie da się mieć samych klasowych pomocników w składzie? Żaden klasowy nie będzie siedział na ławce.

To, że City i Arsenal słabną jak wypadają kluczowi gracze to potwierdza.

Według mnie tak wygląda piłka nożna w każdym klubie tj. na 3 pozycje jest 3/4 kozaków, który ciągle grają i 1/2 zmienników i Ci ostatni to są zazwyczaj średniaki.

My mamy 3. Ten 1 dużo zmieni, bo nasi pomocnicy są mocno uniwersalni i miałby dużo większe pole rotowania bez straty na jakości na boisku Slot, tak jak z przodu do robimy. Mamy sztywną trójkę Diaz-Jota-Salah, ale Gakpo czy Chiesa daje spore pole do rotowania i zmian w trakcie meczu i Gakpo na lewej czy Chiesa prawdopodobnie na obu pozostałych pozycjach nie zniosą tej jakości w dół tak bardzo, jak Jones czy Endo. O Elliocie trudno coś powiedzieć, bo nie pograł sobie u Slota.

1 polubienie

Nie żeby coś, ale ciekawi mnie jaki ma wpływ napisany post na wynik meczu? :wink:

3 polubienia

To dobrze w moim zastępstwie kibicowaliście :ok_hand::rofl: i jest po dość trudnym(niepotrzebnie sami to sobie zgotowaliśmy) meczu lider :red_circle::muscle:
Teraz tak do końca i :trophy::blush:

Szkoda, że Arsenal urwał się ze stryczka ale ich postawa “dupy nie urywa” :grimacing:

PS no i fajnie oczywiście że Everton wygrał bo jak wiadomo… :crazy_face:

1 polubienie

Bo jak wiadomo są gównianym sąsiadem i oby sczezneli w otchłani Championship/League One.

1 polubienie

Tak, tak masz rację co do “memnited” i oszustów czyli sąsiadów z pobliskiej… wsi :rofl::+1:

Ta wieś ze względu na szejków i sukcesy gumożuja (pomijam historyczne perypetie, gdy odebrano Liverpoolowi główne źródło dochodu) to jest obecnie lepiej rozwiniętym miastem od Liverpoolu, to nie lata 80/90 do których najwyraźniej wracasz pamięcią. Trochę chujowo się z nich śmiać, gdy z takiego sąsiada jak Everton w mieście to gówno mamy.

1 polubienie

W sumie to nasz forumowy dziadek jest tylko taki zacietrzewiony na te MU. Ja to mam ich w sumie w dupie, zagrożenia nie stanowią, poza ostatnim dziwnym sezonem regularnie dostają od nas lanie i tytłają się w tym swoim pierdolniku od odejścia Fergusona. Bardziej to mnie wkurza Arsenal (oszustów z City to nie trawie systemowo, podobnie jak ,łysego węża" o czasów Barcelony), którego za Wengera lubiłem za ciekawą grę, a teraz to banda chamów z Artetą i ich kibicami na czele. A Everton niech spada z ligi, mecze z nimi to głównie polowanie na kości czerwonych i brzydkie widowiska.

7 polubień

A dziękuję koledze za przyznanie mi takiej funkcji :+1::rofl:

O! Aston nie wykorzystali szansy na 2 miejsce w tabeli i dogonienie nas punktami.
To teraz jeszcze niech “kury” :rooster: zadziobią “memnited” i fajna kolejka by była :ok_hand:

Ale fajne te United, fajna obrona, powrót, zaangażowanie. Fajny, fajny zespół :joy::joy::joy:

2 polubienia

Budzę się w nocy, mokry od potu z niemym krzykiem. Nie śpię od 4 rano, myśląc że po zmianach w zarządzie, w kadrze menadżerskiej z powodu braku transferów zaczniemy kiedyś grać jak MU.

Oby tylko Ten Hag nie wyleciał, jak nie wyciągną remisu z Tottenhamem. Szkoda byłoby pozbyć się walczącego o trofea managera.

A tutaj bramka Spurs:
https://x.com/TheAthleticFC/status/1840416437044686974