Premier League 2024/2025

Mam przeczucie że dziś dojdzie do zmiany w UTD. Szkoda bo fajnie się patrzy na nich.

Edit.
Werner to dalej jest największe drewno jakie grało w PL.

Edit.2

CO ZA PIĘKNA NIEDZIELA NAJWIĘKSZY PAJAC SCHODZI :joy::joy::joy::joy:

Werner mógł do szatni ustawić mecz, ale przypomniał sobie dlaczego ma taką a nie inną renomę. Fernandes jak to on, idiota boiskowy i totalny buc. Oby Totki rozjechały ten mem.

Każdy, dosłownie każdy do dołącza do united staje się z urzędu dupkiem, jak przed chwilą Mount.

Brawo Kavanagh, w końcu arbiter co nie uznaje brak mózgu za okoliczność łagodzącą.

Ależ ten van de Ven jest szybki…

Nic lepszego niż szczur oglądający czerwoną kartkę już dzisiaj nie zobaczę na pewno. W końcu ktoś go ukarał za chamstwo.

5 polubień

Powoli brakuje słów jak opisać grę obronną united. Śmiech ? Pośmiewisko ? Żenada ? :thinking:

Może lepiej w trzech słowach - banda śmierdzących leni.
Inna sprawa, że tam wsparcia od linii pomocy jest tyle co kot napłakał. Anty definicja kolektywu.

To dziś era dobiega końca.

1 polubienie

Kiepski wynik, to może być powód aby zwolnić ETH. Koleś jest wybitny w byciu chujowym. Z drugiej strony może zatrudnią kogoś jeszcze gorszego.

5 polubień

Werner, Werner, Werner … On chyba najlepiej gra po stronie united. :face_with_peeking_eye::thinking::roll_eyes:

Wolałbym 1:2 niż 0:3, bo to może znaczyć szybsze pozbycie się EtH, ale chyba i tak do naszego rewanżu by nie doczekał… no cóż. Brawo Totki, cisnąć muły! :smiley:

Trójka od nas, trójka minimum od totków coś pięknego, a co najważniejsze ETH będzie nadal trenował United

Olej, ole, ole z “memnited” niezmiennie śmieje się :rofl:
I jeszcze czerwo dla jednego z największych palantów naszej ukochanej PL :ok_hand:

Kiedyś się człowiek cieszył jak LFC ogrywało United. Teraz zwyczajnie jest to przykre, niech już zwolnią tego parodystę (uważam że to jego ostatni mecz) i niech ten Manchester zacznie coś w końcu grać, bo to jest kur dramat.

Nie wiem czemu, ale po latach naszej posuchy wiem co czują i trochę jednak mi ich szkoda, a to za wielki klub by grać taką kiche.

Pięknie to podsumowali w angielskiej tv
Disgusting Day.

Z pewnego portalu ale nie to nie jest właściwe określenie bo powinno być : BEAUTIFUL DAY :smiley:

Nie żałowali nas, gdy utonęliśmy w przeciętności na długich kilka lat. Jest sens zatem żałować ich, gdy teraz są w tym miejscu? Nie. Mają to, na co zapracowali.

8 polubień

Kolega raczy żartować albo to ironia jest, której nie czuję.
Niech spadają w czeluście 2,3 a nawet 4 ligi.
WON PIER… E PYSZAŁKI!

1 polubienie

Mówicie zwolnić ten Haga ale rynek trenerski świeci pustkami. Jedyną sensowną opcją wydaję się Tuchel, który odrzucił ich przed sezonem, więc wątpliwe by teraz zdecydował się ich przejąć.

1 polubienie

Tuchel jestem za, świetny trener żeby ich jeszcze bardziej pogrązyć w marazmie, pewnie byłby niezly początek a potem jak zawsze wszystko by rozwalil. Gość nigdy nie zagrzał na dłuzej miejsca.

2 polubienia

To jak 90% trenerów, może ma problemy z dogadywaniem z zarządem klubów jednak wyniki ma dobre i jestem pewien, że ogarnąłby United i walczyłby o top4.