Premier League 2024/2025

Róznica jest taka, że podobnie jak Conte zostawia zawsze za sobą spaloną ziemię i potrafi skłócić, ze sobą ludzi w klubie na wszystkich poziomach. Nie do końca rozumiem jego fenomen.

1 polubienie

Chyba żartujesz? Dobrze grają! Solidny środek tabeli. Spadek im nie grozi. Oby pretendentem do Top4 w lidze nie byli jak najdłużej.

W ogóle to nie należy mylić obecnego United z zespołem prowadzonym przez SAFa (1986-2013), bo to są dwie zupełnie inne drużyny. Tamta era się już dawno temu skończyła i obecnie można nacieszyć oczy innymi rywalizacjami na szycie, oraz satysfakcjonującym zjazdem United.

Liverpool ma jeszcze wiele do zrobienia i wygrania, podczas gdy oni zatrudniają kolejnych “fachowców”, którzy spuszczają ich coraz niżej.

Sam fakt, że mają w uj kasy do wydania na zawodników (dużo więcej niż my) świadczy o tym, że wcale im się tak źle nie powodzi. Z takim zapleczem raz na jakiś czas, co kilka lat, jakiś tam puchar wygrają. I nie wyobrażam sobie, że można im życzyć więcej szczęścia.

7 polubień

Niech wezmą Southgate to nadal będą stać w miejscu.

1 polubienie

Jakoś Chelsea wzięła no-name i grają lepiej, niż drużyna Eryczka po 3 latach. Jest trener z Ipswich czy trener Wolverhampton. W Europie też by się znalazło kilka ciekawych nazwisk, jak choćby łączony z nami Amorim.

Trenerzy na rynku są dostępni, tylko trzeba mieć nosa i dać szansę komuś o mniejszym nazwisku, skoro wielcy palą się na Old Trafford. Problem w tym, że United jest zarządzane przez debili, którzy przepalają kasę.

Dałbym se rękę uciąć, że gdyby po odejściu Fergusona United zostało przejęte przez FSG to nadal byli by dominatorem w Europie. Właściciele robią różnice. Mają kasę, nie mają w zarządzie człowieka z mózgiem(i jajami). To jest problem Manchesteru United.

1 polubienie

Warto pamiętać, ze jednak Pochettino zrobił jakieś podwaliny Maresce i wygrał swoje 5 ostatnich spotkań to nie tak, że przejmował trupa tylko zespół z dużym potencjałem.

Różnica też jest taka, że Chelsea pozbyła się tych wszystkich gwiazd na wysokich kontraktach i zastąpiła ich młodymi talentami z mniejszymi pensjami. Z drugiej strony mamy United, które słynie z dawania dużych tygodniówek i ma na ławce kilku niezadowolonych starych kotów jak Casemiro. Na pewno trudniej zarządzać takimi piłkarzami niż młodym składem Chelsea.

Wymieniasz trenerów, którzy mają swoje zespoły i nie wiadomo czy byliby chętni przejąć w środku sezonu taki tonący statek bez okresu przygotowawczego.

Pamiętajcie, że kiedyś kibice United nazywali nas Looserpool. Nie wiem czy ktoś pamięta te czasy, bo od dawna nie widzę, żeby tak pisali. Karma wraca, ja się bardzo cieszę, że role się odwróciły. Sprawia mi radość jak się wściekają, jakie same mają podejście do swojego klubu itp itd. No normalnie jak mi źle mam zły dzień to wystarczy wejść na forum United po trochę dopaminy.

2 polubienia

Szczerze to szkoda mi tylko SAFA, ale tylko z tego powodu, że żal patrzeć jak starszy człowiek na emeryturze patrzy jak jego wieloletnia praca poszła w piach. Swoje zdobył, ale człowiek gdy ma bliżej niż dalej do grobu to chcę, żeby jego “dziecko” sobie radziło. A wygląda to tak, że nie osiąga sukcesów, ale się ku**i. Przepraszam, ale takie porównanie świetnie obrazuje tą sytuację.

1 polubienie

Oooo! :ok_hand:
Jeszcze ciągle tak piszą choć już tylko nieliczni.
I dlatego jakiekolwiek pozytywne uczucia w stosunku do “memnited” nie powinny mieć miejsca jeżeli jest się kibicem LFC.
Dobra na dziś koniec krucjaty anty “memczesterowskiej” :rofl:

A ktoś takie tu ma, czy po prostu nakurwiasz frazesami, by Ci pasowało pod posty?
btw. j3bać niebieślaków równie mocno, co muły. Za nich może wskoczyć do elity zespół rezerw Liverpoolu.

Nie kibice, tylko imbecyle :person_shrugging:
I to działa w dwie strony. Po obydwu stronach są osoby mające problem z utrzymaniem poziomu i nazywających nas Looserpoolem a ich Red Debils czy jakkolwiek inaczej (tak samo jak np Cwelsi etc.)
Jeszcze rozumiem gdy to dzieci się tak wyzywają nawzajem, ale wśród dorosłych to byłoby mi wstyd za kumpla, który tak gada.
Tak czy inaczej nieumiejętność uzywania nazwy klubu świadczy tylko i wyłącznie o konkretnej osobie.

26 polubień

Ja się zastanawiam jak MU będą w stanie jeszcze tak długo ciągnać taka chujowiznę wraz z opłacaniem wysokich kontraktów i możliwoscią wywalania potężnej gotówki na nowe transfery. To się musi wreszcie odbić czkawką, brak pucharów, brak gry. Rozumiem że nadal są marką dzięki Fergusonowi i tamten fanbase dalej żyje ale to nigdy nie będzie trwało wiecznie. Co roku pojawiają się nowi fani dla których MUFC nie będzie żadnym wyborem, bo jedyne co będą pamiętać to wieczne zmiany trenerów, wypalonych starych piłkarzy, brak chęci do gry.

Już można zauważyć w młodszym pokoleniu gdy się spytać o klub z Manchesteru to padnie odpowiedź City.
To samo o największe kluby w Anglii United też będzie pomijane ( mimo, że w rzeczywistości nadal są uznaną marką)
United jeszcze w miarę na poważnie z młodego pokolenia biorą dzieciaki które mają starszego brata czy tam tatę.
Lokalsi to wiadomo.

Im może niedługo dojść koszt renowacji albo budowy nowego stadionu, bo z tego co słyszałem to Old Trafford pomału się (sypie).

Myślę, że w ciągu 10 lat muszą się tak na poważnie ogarnąć, bo pokolenie fanów czasów Sir Alexa się starzeje, a nowych kibiców zachęcić ich wynikami, zawodnikami o trenerze lepiej nie wspominać będzie ciężko.

@Roan baza kibiców którą sprowadził Ronaldo prawdopodobnie wyparowała wraz z jego odejściem :rofl::rofl:

1 polubienie

Bez przesady mieli niedawno Ronaldo, więc trochę prestiżu im nabił :sweat_smile:

Bardzo konsekwentny trener, trzeba mu to oddać.

4 polubienia

Stare, teraz w PL są na 12. (dzisiaj wieczorem na 13.) a w LE na 20. :smiley:

Mam U odwołał się od czerwonej kartki dla Fernandesa i to skutecznie. Portugalczyk zagra w kolejnych meczach.

Nie wierzę w to co widzę, serio znieśli mu tą karę? Że niby się poślizgnął? Tragedia. Zawsze sobie obiecuję, że już kończę z oglądaniem piłki nożnej ale niestety miłość do Liverpoolu jest silniejsza.

1 polubienie

Ciekawe to jest, że jeden sędzia pokazuję czerwoną podczas meczu, kolejny sędzia z asystentami na varze podtrzymuję te decyzje, a wszystko to po to by po dwóch dniach jednak ją zmienić.

To tylko pokazuję jak te przepisy są absurdalne i niejasne i każdy gwiżdże jak mu się podoba.

3 polubienia

Biorąc pod uwagę kto jest szefem PGMOL to chyba nie powinna dziwić taka decyzja :sweat_smile: