Premier League 2024/2025

Odbiegając od tej herezji z Casemiro. Taka luzna ploteczka

(post usunięty przez autora)

Ja oglądam mecz i wy chyba powtarzacie komentatorów :rofl::rofl::rofl: trochę własnych obserwacji czy wniosków.

Casemiro bez szału, ale w porównaniu do poprzedniego sezonu już nie wygląda jak emeryt.

Z United najlepszy chyba Maino, naprawdę możemy go im zazdrościć.

United ogólnie słabo.

Trzeba przyznać że united znowu wydało z 200baniek i nie są mocniejsi. No bo czyż ten cały mazraoui jest lepszy niż wan bissaka? Czy ktoś wierzy że duet zirkee/hojlund strzeli 20goli? De light jest ok ale dalej podstawowym graczem jest Harry maguire który zaczynał zeszły rok jako 4

Czyli się utrzymają i po prostu jeden sezon bez pucharów… Kpina nie kara.

Ten co w bramkę się nie mógł wstrzelić i podawał między dwóch zawodników? xd

Ściągnąć tego paralityka Pereire

1 polubienie

Ten co powinien miec dwie asysty gdyby nie Bruno i jego wykończenie

Przypomniały mi się nasze kontry z poprzedniego sezonu, a lataliśmy tam nawet 4 vs 1 :sweat_smile:.
Cieszy w końcu rozpoczęcie ligi, troszkę zluzuje się w temacie tej masakry na naszym rynku transferowym, w końcu liga się zaczęła i jest co oglądać, komentować!

2 polubienia

United wyszło na drugą połowę?

Ten Hag broni wyniku

Udało im się, zemściły się te kontry Fulham w drugiej połowie.

Garnacho dal mi pierwsze pkt w fantasy wiec nie bede marudzil :smile:

A chciałem w 80 minucie postawić na 1-0 United. Fulham to zawsze frajerzy

Ehh, jak to mówią, najważniejsze na początku sezonu jest punktowanie. Styl przyjdzie z czasem. Takie 0-0 byłoby fajne na ten początek sezonu… Może styl nie przyjdzie a wyniki wrócą do takich jakie mają być.

Garnacho co za mem XD

Mecz dwóch wyrównanych ekip, wynik mógł pójść w każdą stronę.

Pudło Garnacho w 94, absolutny hit :joy:

Ja miałem przygotowane 50 zł i nacisnąłem postaw, a tu patrzę kurs z 4.33 na 1.07 :joy::joy: i zaraz widzę bramkę :upside_down_face:

  • 60% Manchester City

  • 18% Arsenal

  • 17% Liverpool

  • 5% Inny zespół

Trochę mnie zdziwił wynik ankiety Panowie. Ja postawiłbym tezę, że jednak City trochę spuści z tonu po pobiciu rekordu, a mistrzem zostanie w końcu Arsenal i +/- 85 pkt wystarczy w tym sezonie do :trophy:

3 punkty dla MU uratował zawodnik, którym wzmocnili się w obecnym oknie. U nas co prawda taka sytuacja sie nie wydarzy bo takiego zawodnika nie ma, ale za to Henry jest bogatszy o 40 milionów więc kto jest górą?

@czerwonyy chyba mnie nie zrozumiałeś, ja nie mówię że my mieliśmy kupić Zirkzee, tylko że nasi rywale rozpoznali braki w składzie, odpowiednio na nie zareagowali i dzięki temu mają już 3 pkt. a nie jeden. A my nawet jeśli zrobiliśmy ten pierwszy krok to drugiego już nie i będziemy za to płacić w tym sezonie tak jak płaciliśmy w poprzednich.

8 polubień