Premier League 2024/2025

Wreszcie, ostatni niedowiarkowie przekonają się, że Pep i Szejki są nietykalni. Od wyłapywania kar to są Evertony, czy Notthingamy

7 polubień

Tak to widzi komputerek
66ba243ba7860

No nie wiem, chelsea z tymi swoimi dzikimi ruchami na rynku transferowym i trenerskim to chyba w środek tabeli celuje.

Chelsea przedłużyła, krótki " kontrakt z Palmerem z 2031 na 2033 r. Teraz muszą być pewni, że w razie W będzie biegał w klubie Kokosa jak Lukaku, Chalobah, Broja. Mocną mają drużynę U21, idą na mistrza. Ktoś kiedyś się zaprze i zostanie nawet w rezerwach byleby pensje pobierać.

1 polubienie

Przynajmniej nie muszą srać w gacie, że 3 kluczowych zawodników odejdzie za rok za darmo.

Kto zostanie mistrzem?

  • Liverpool
  • Arsenal
  • Manchester City
  • Inny zespół
0 głosujących

O której grają te przygłupy z United. A o 21. Niestety będę miał ciekawsze zajęcie otóż o tej godzinie będę oglądał jak ćmy próbują się dostać przez okno, bo widzą zapalone światło w domu.

Ja mecz obejrzę , ale jak się spojrzy na skład diabełków to kurczę można się uśmiechnąć pod nosem.

P.s za takie symultki jak ta Maino powinny być żółte kartki

Czy ja wiem, tylko ten Mount na napadzie wydaje się być totalnie nie na miejscu. Poza tym to ok, mają mocną ławkę nawet - De Ligt, Garnacho, Zirkzee, Fidget Spinner :smiley:

Ogólnie ciekawe, czy będą jeszcze jakąś 9tke próbować ściągać, bo tylko z tym Hojlundem to mogą daleko nie zajechać

@el_pistolero a rzeczywiście tyle razy widziałem te nazwisko, a wiecznie źle je pisze :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Come on Fulham Score some fakkin gols. Ten Adama coś jeszcze umie czy mięśnie przejęły zwoje mózgowe i jeździec bez głowy dalej?

Razi w oczy kolego.

Po prostu jest średniakiem, ale potrafi się przebić, dziś trochę zagrożenia sprawia.

1 polubienie

Fulham ma szczęście że nic nie wpadło

Trzeba przyznać ze United zagrało solidna połowe. Dobrze wyglada Casemiro. Widac ze przepracował porządnie okres przygotowawczy

Chyba zapomniał się nasmarować

1 polubienie

Bruno jakby na obronę wstawili to nadal by machał łapami xD ogółem United średnio się prezentują, Casemiro tragiczny, Mainoo coś tam ciągnie grę

Ten Casemiro co dał ciasteczko do Bruno xd?

Casemiro tragiczny ? Może pierwsze 10min, później szef. Najlepszy piłkarz przez pierwsze 45min.

Eksperci są podzieleni. Ja nie oglądam, więc się nie wypowiem :sweat_smile:

5 polubień

Oglądasz mecz? Casemiro gra z pełnym zaangażowaniem i pierwszy raz w United biega aż miło.