Premier League 2024/2025

Ta tabelka chyba nie jest zbyt rzetelna patrząc na to, że na nas i Arsenal u trzech buków jest podane “20/21”

Yoro wypada na 3 miesiące, Hojlund na 6 tygodni.

https://x.com/FabrizioRomano/status/1818821487492555258

A to nie koniec, bo ponoć Antony i Rashford też się połamali.

Tak to jest na tych niskiej jakości boiskach często że sztuczną trawą.

Man United zaczyna wyglądać nieciekawie z tymi wszystkimi kontuzjami

Man United to przeklęty klub. Ferguson za te wszystkie sukcesy chyba podpisał pakt z hehehe z “diabłem” i teraz to co tam się dzieje, to definicja odwróconego Midasa. Wszyscy czego się dotkną zamienia się gówno.

6 polubień

Historia “memnited” po II WS w skrocie:

  • dobry okres do poczatku lat 70-tych
  • wielkie G do przybycia “gumozuja” choc tam tez dopiero po paru latach zaskoczylo
  • era sukcesow przez 20 lat czyli o wiele za dlugo
  • powrot do wielkiego G oby na dekady! :joy:

Niech dalej “kupujom” te Pogby i takie tam-mnie ich polityka transferowa przypada do gustu :rofl:


Oczywiście wcześniej gramy ligę mistrzów

7 polubień

Czyli już po mistrzostwie.

Slot powinien zacząć mówić w wywiadach że uwielbia grać o tej godzinie i przygotowuje specjalnie zawodników tak żeby mieli wtedy najlepszą wydolność. Jakby do tego jeszcze się udało jeden czy dwa takie mecze wygrać to może by się coś zmieniło bo od kiedy Klopp powiedział że nie lubi o tej porze grać to mamy praktycznie abonament.

5 polubień

Pełka kiedyś w jakimś programie mówił, że pewna amerykańska stacja może wybrać chyba z 5 meczy w sezonie i zawsze wybierali Liverpool na te godzinę.

1 polubienie

Amerykańska stacja wybiera mecze o 12.30, żeby pokazywać je lokalnie miedzy 4.30 (LA) lub 7.30 (NY)? Jeśli by tak faktycznie było, mecze byłby rozgrywane możliwie jak najpóźniej :wink:

Może dają do zrozumienia, że nikt nie chce nas oglądać xD

1 polubienie

Raczej ktoś się pomylił XD pewnie chodziło o późniejsze godziny. Bo Liverpool jest jednym z najbardziej popularnych klubów w USA.

Hej Nie ma w Polskiej telewizji meczu o FA Community Shield ?
Dobra nie ma zalogowałem się na duńskie viapley tam obejrze.


Mimo że to wygląda, jak opowiadany kolejny raz ten sam żart, to jednak prawda. Tym razem okolo miesiąc przerwy.
Strasznego pecha ma chłopak i chyba nie da rady zrobić kariery na miarę talentu.

Moje przewidywania na koniec sezonu:

  1. Arsenal
  2. City
  3. Man United
  4. Aston Villa

    .8. Liverpool

Spokojnie to bedzie nasz sezon przejsciowy po sezonie przejściowym, jak również przed sezonem przejsciowym.

11 polubień

Moje top 5 na sezon 24/25:

  1. Arsenal
  2. Manchester City
  3. Tottenham
  4. Aston Villa
  5. Liverpool

Newcastle będzie mocne w tym sezonie, nie mają Pucharów na tygodniu, skład mają ten sam. Wrócił Tonali, znów się zakręcą koło top 4.

Z innej beczki. Ruszają obrady komisji w sprawie ManC. Werdykt spodziewany na początku 2025. Wreszcie?