Żenujące dziś Brighton, problemy z przyjęciem piłki mają nawet.
Ale Mewy marnują takie okazję ![]()
Jak mnie to Brighton irytuje , 3 bramki mogli już mieć ale nie potrafią nic wykorzystać. Nam to by strzelili wszystkie
Odchodząc od tematu wykastrowanego Brighton, to dlaczego tak dziwne godziny meczów w tej kolejce? Nie było o 13:30, a nasz dopiero o 21. Bardzo rzadko są grane mecze o tej porze w PL.
welbek to tak spier…ł
Pewnie ze względu na Puchary w środku tygodnia.
coś trzeba wypić…musi być strata punktów dla city ![]()
Ale ten Baleba to jest grajek.
Braaawo. Jeszcze jeden ![]()
Ciekawe czy pójdzie już w lato. Wydaje się kimś pokroju Caicedo… może my :)? 60-80 mln to kwota, którą warto za niego zapłacić.
Finlandia nam pomoże
![]()
Brighton łamaczek brawo!
i pyyyyk haha pięknie
Joao Pedro zresztą też brać! Firmino regen
Ale City jest gniecione w drugiej połowie, gdyby Welbeck mial lepszy celownik to znów by dostali 4.
Haha a tak marudziliście na Brighton, trzeba było im dać czas się rozkręcić
btw ten mecz przypomina ostatnią kolejkę, tylko tym razem to Brighton zagrało jak Liverpool
Guardiola sacked in the morning?
Teraz będzie przerwa na mecze reprezentacyjne, może to też ma wpływ, że nie ma poniedziałkowego spotkania, a my gramy o 21:00. Przynajmniej na spokojnie sobie obejrzę.
Brighton w drugiej połowie gra zupełnie inną piłkę, już 2:1, brawo, a tak narzekaliście.
Pisałem niedawno, że powinniśmy się zainteresować Joao Pedro i Balebą. Fantastyczne wejście tej dwójki.
Pięknie! IMO widać ile Rodri znaczy w City. Bez niego to inna drużyna.
W Arsenalu i City kilka kontuzji i już nie grają tak jak w poprzednich latach. U nas kontuzje za Kloppa to był standard.
Mamy wielką szansę na mistrza w tym sezonie