Premier League 2024/2025

Żenujące dziś Brighton, problemy z przyjęciem piłki mają nawet.

Ale Mewy marnują takie okazję :hear_no_evil:

Jak mnie to Brighton irytuje , 3 bramki mogli już mieć ale nie potrafią nic wykorzystać. Nam to by strzelili wszystkie

Odchodząc od tematu wykastrowanego Brighton, to dlaczego tak dziwne godziny meczów w tej kolejce? Nie było o 13:30, a nasz dopiero o 21. Bardzo rzadko są grane mecze o tej porze w PL.

welbek to tak spier…ł

Pewnie ze względu na Puchary w środku tygodnia.

1 polubienie

coś trzeba wypić…musi być strata punktów dla city :slightly_smiling_face:

Ale ten Baleba to jest grajek.

1 polubienie

Braaawo. Jeszcze jeden :smiley:

2 polubienia

Ciekawe czy pójdzie już w lato. Wydaje się kimś pokroju Caicedo… może my :)? 60-80 mln to kwota, którą warto za niego zapłacić.

Finlandia nam pomoże :smile: :smile:

Brighton łamaczek brawo!

i pyyyyk haha pięknie

1 polubienie

Joao Pedro zresztą też brać! Firmino regen

Ale City jest gniecione w drugiej połowie, gdyby Welbeck mial lepszy celownik to znów by dostali 4.

Haha a tak marudziliście na Brighton, trzeba było im dać czas się rozkręcić :slight_smile: btw ten mecz przypomina ostatnią kolejkę, tylko tym razem to Brighton zagrało jak Liverpool

2 polubienia

Guardiola sacked in the morning?

Teraz będzie przerwa na mecze reprezentacyjne, może to też ma wpływ, że nie ma poniedziałkowego spotkania, a my gramy o 21:00. Przynajmniej na spokojnie sobie obejrzę.

Brighton w drugiej połowie gra zupełnie inną piłkę, już 2:1, brawo, a tak narzekaliście.

1 polubienie

Pisałem niedawno, że powinniśmy się zainteresować Joao Pedro i Balebą. Fantastyczne wejście tej dwójki.

3 polubienia

Pięknie! IMO widać ile Rodri znaczy w City. Bez niego to inna drużyna.
W Arsenalu i City kilka kontuzji i już nie grają tak jak w poprzednich latach. U nas kontuzje za Kloppa to był standard.
Mamy wielką szansę na mistrza w tym sezonie