Puchar Anglii

City-Sheffield
Brighton-“MEMnited”

To typuje final Pep kontra De Zerbi :rofl:

https://www.sport.pl/pilka/7,65080,29581134,skandal-na-old-trafford-drakonska-kara-dla-pilkarza-w-tym.html#do_w=107&do_v=819&do_st=RS&do_sid=1057&do_a=1057&s=SMT_Link_4&do_upid=819_ti&do_utid=29581134&do_uvid=1679392902981

Oczywiscie,ze sedzia jest nietykalny i kara dla Mitrovica bedzie jak najbardziej sluszna ale wiecej niz 5 spotkan to bedzie moim zdaniem przegiecie.
Jednak co najbardziej w tym wszystkim wkur…a :rage: to fakt,ze Bruno-zalosny typ :face_vomiting: za swoja “akcje” z liniowym nie dostal NIC!!! a co gorsza nawet tego nie rozpatrywanego gdyz arbiter przeszedl nad tym wydarzeniem do porzadku dziennego.
I jak tu nie twierdzic,ze sa rowni i rowniejsi,niestety!

5 polubień

Jakby ktoś przeoczył, dzisiaj City w “rezerwowym” składzie wygrało 3:0 z Sheffield United, hat-trick Mahreza.

Ale to United jest słabe …
No nic niech dzisiaj odpadną i wtedy zostanie im już tylko wypaść z top 4 na naszą korzyść hehe :joy:

Ale de Gea dziś top. Wybroni im to.

Brighton po przerwie grało przez kwadrans i potem MU przejęło inicjatywę, będą derby Manchesteru w finale Pucharu Anglii. De Gea dzisiaj ma swoj dzień.

Jaka niby inicjatywę ? United żadnej dobrej szansy nie miało w 2 połowie.

Dogrywka, United tak średnio w dogrywki i karne w ostatnich latach, zobaczymy co się dziś wydarzy.

1 polubienie

Caicedo jest tym kogo potrzebuje pomoc LFC.

Ale ten Deniz Undav partaczy wszystkie ataki Brighton.

No i United w finale, szkoda.

Wielka szkoda… Brighton grało dobry mecz, no ale taki jest sport. No to ciekawy finał się szykuje (z Brighton też byłby oczywiście, może nawet bardziej).

W sumie bez różnicy kto awansował w tym meczu, bo obydwie ekipy są za cienkie dla City.

@Edum mój komentarz to tylko złośliwość z mojej strony, finał jak to finał każdy ma szansę

Żaden menadżer MU w historii nie wygrał Pucharu Anglii w debiucie.

Pep nie przegrał żadnego finału domowych pucharów (tzn puchar ligi/puchar Anglii) od kiedy jest trenerem City.

Tylko Tuchel wygrał z Pepem w finale pucharu. Tylko to była LM i tzw klątwa debiutanta.

@Lapaino
Finał jest za ponad miesiąc, różnie może być z formą obu zespołów. I to finał, jeden mecz. United już raz w tym sezonie pokonało City. Różnie może być, no ale City zdecydowanym faworytem. Mnie tylko martwi ten Casemiro i Jego passa w finałach.

Oglądacie finał?
Jak oceniacie decyzję o podyktowaniu karnego?

@edum wątpię do tej pory nic nie pokazali, a pozytywny wynik w mojej opinii zawdzięczają sędziemu, ale to finał to mogą murować do końca i jakiegoś szczura strzelić.

Nie wiem dlaczego, ale czuję, że United to weźmie.

Po meczu Sevilla - Roma już nie wiem co jest karnym, a co nie jest.

Teraz powinien być karny na de Bruyne, więc po meczu City może mieć pretensje z potencjalnego 2:0 jest 1:1.

Moim zdaniem druga powtórka pokazała, ze nie powinno być karnego na rudym

Czy kibicujecie komuś?