Puchar Anglii

Czy ktoś wie kiedy zagramy powtórkę z Wolves? czy jeszcze nie wiadomo? Nie wiem jak sobie układać kalendarz, bo z pracy się pytają o wieczory

17.01 o 20:45 #20znaków

1 polubienie

Zacierem ręce na dzisiejszy mecz pucharu Anglii pomiędzy City, a Arsenalem. Puchar , a liga wiadomo dwie różne rzeczy, ale wygrana któregoś z zespołów może zwiększyć morale w zespole przy jednoczesnym zmniejszeniu ich u rywala.

XD.
Zawsze mnie rozwalają takie rozkminy :wink: :joy:

Kiwior na ławce w Arsenalu.

Arsenal z immunitetem na faule i kartki. Nowe, nie znałem :wink:

Trzeba przyznać że na razie świetny mecz Trossarda. A Holding to już powinien wylecieć z boiska.

Trossard to dobry grajek, ale miło by było, żeby zadebiutował Kiwior i pokazał się z dobrej strony, a najlepszy wynik to remis i kilka mięśniówek po obu stronach😉.

No to Stones już pierwsza mięśniówka :stuck_out_tongue:

A co Ci to da? Jeden i drugi klub jest poza naszym zasięgiem. Chyba, że chcesz, żeby zaczęli oddawać punkty naszym bezpośrednim rywalom, to ok.

1 polubienie

Myślę, że kolega sobie żartował

Jasne że żartowałem, nie życzę nikomu kontuzji, ale ten sezon się jeszcze nie skończył i LFC jeszcze pokaże pazurki, nawet bez transferu do środka, cudów nie będzie ale trochę radości już tak.
Ale już remis to bardzo dobry wynik niech się męczą, to może tak Kiwior na 5 minut i bramką z banki na 1-1 w ostatniej minucie?

1 polubienie

Arteta nie wpuściłby obrońcy który nie jest zgrany z resztą zespołu, linia obrony musi stanowić kolektyw.

“memnited” przegrywa z WHU-dawać Młoty :hammer_and_pick: :rofl:

Shit! Jednak to odwrócili☹️

1 polubienie

mamy sensację. Kurczaki odpadają z pucharu po przegranej z Sheffield 1:0.

ten Hag zrobił z nich mentalnie bestie, niestety.

Sprawa w pucharze Anglii jest chyba prosta - albo City, albo MU. I pewnie znając los, to spotkają się w 1/4 xD.

Szczerze? Dla mnie sytuacją idealną byłoby potężne LFC i … o krok będące z tyłu United i Arsenal. Ok, Chelsea była mocna już kiedy byłem mały więc jestem przyzwyczajony chociaż Toddi powoduje z dawna zapomniane obrzydzenie. City natomiast… rzygam już tym klubem. Teraz jak wyszło ile złamali przepisów parokrotnie wyprzedzając w walce o mistrzostwo między innymi Liverpool (i to jak boleśnie. Raz niszcząc końcówkę kariery Stevena bo nie oszukujmy się, to musi w nim siedzieć. I dwa razy o 1 pkt gdzie byli wstanie wystawiać dwie równorzędne jedenastki w pewnym zakresie omijając dzięki temu problem zmęczenia długim sezonem. Życzę im najdotkliwszej możliwej kary. A manu to marka. Trzeba im to oddać. Razem z Liverpool wizytówka ligi angielskiej.

I tak, jest to na pewno zdanie mocno kontrowersyjne. Dla wielu z was pewnie nie do przyjęcia. Ale, żeby nie było. Mam nadzieje, że nie zdobędą mistrzostwa.

2 polubienia

Ja bym nie leckeważył Brighton, może być jak z Leicester dwa lata temu.

Muły i City mają ciekawe losowanie, obu może być trudno. A Brighton najlepsze jakie mogli mieć.

Ciekawe ? Burnley i Fulham na swoich stadionach, proszę Cię. Tak naprawdę tylko w parze Sheffield United vs Blackburn nie wiadomo kto awansuję.

Manchester City vs Burnley
Manchester United vs Fulham
Brighton & Hove Albion vs Grimsby Town
Sheffield United vs Blackburn