Puchar Anglii

Kibice świętują. Zawodnicy się cieszą. A na forum LFC cały dzień krytyka parady…
Nalezy się chlopakom świętowanie za caly sezon!

1 polubienie

Ktoś krytykuje paradę bo nie chce mi się czytać każdego postu?
Naprawdę?

Mógłbym to dosadnie określić lecz dam sobie na wstrzymanie ale :man_facepalming:t2::man_facepalming:t2::man_facepalming:t2:

1 polubienie

Wydaje mi się, że właśnie na tym forum poznalem określenie Kukuryku Cup w kontekście Carabao :slight_smile:

Tylko wtedy mieliśmy je w dupie… bo liczyła się liga i UCL :smiley:

Może niektórzy zapominają czasy tego drugiego pana…

0_JS160218435

3 polubienia

Większość z nich nie pamięta czasy rządów Pana z prawej bo rąbało w pieluchy aż czuć było na drugim końcu ulicy.

Dobrze, że w Anglii kibice inaczej patrzą nawet na takie mało dla nas znaczące Carabao Cup i generalnie mają w poważaniu że ktoś myśli inaczej. W Polsce nie ma szans na inne trofeum niż Mistrzostwo Polski/Puchar Polski więc oczy są zwrócone na Zachód w kierunku poważnej piłki. Szczęście też, że nikt z kibiców na Wyspach nie czyta LFC.pl bo by się za głowy łapali… :wink:

1 polubienie

Ten co krytykuje tą paradę to pewnie siedzi gdzieś w polskim domowym kącie w domku i wszystko co mu zostało to popatrzeć na fotki z imprezy.
Ja osobiście byłem na paradzie z cała rodziną pomimo, że żona nie interesuje się piłką to byka zachwycona.
Gdybyście panowie narzekacze byli obecni na jednej z ulic przez którą przebiegała parada szybko byście zmienili zdanie.
Zobaczyć radość piłkarzy i piłkarek oraz wspaniała zabawę kibiców, dzieciaków i w ogóle tą całą otoczkę wokół to naprawdę bezcenne doświadczenie.
Na marginesie przypominam rownież, że po zdobycia mistrzostwa w 2020 roku parada się nie odbyła przez śmieszny srovid a Jurgen obiecał paradę w późniejszym terminie i wydaje mi się, że to też miało wpływ na to wydarzenie.

11 polubień

Bylem z synem na takiej paradzie w Dortmundzie jak jeszcze gralo tam nasze polskie trio.
Wrazenia niezapomniane do dzisiaj,takie cos to trzeba po prostu przezyc i doskonale rozumiem co odczuwal Kolega lfc13 :+1: :smiley:

Witam. Wybiera się ktoś z was może na mecz z Wilkami 7.01. 23?

Właśnie mi się udało kupić bilet kilkadziesiąt minut temu, tylko teraz loty muszę ogarnąć jakoś :slight_smile:

2 polubienia

Ja w Liverpoolu bede 7.01 rano jakbys mial ochote to mozemy razem pozwiedzac miasto, skoczyc gdzies do baru bo pewnie na stadionie sie juz nie zobaczymy

City 4-0 Chelsea
Tak jak myślałem, w lidze się stawiali ale w pucharze nie mieli najmniejszych szans/ Meczu nie oglądałem ale wynik 4-0 mówi wszystko
Duże zaskoczenie to także odpadnięcie Newcastle z Sheffield Wed, występującym w League one

Do przerwy było 3:0.
Z innych spotkań Aston Villa traci w końcówce dwie bramki z czwartoligowym Stevenage i przegrywa 1:2 odpadając z dalszych rozgrywek.

Dzisiaj odbyło się losowanie par czwartej rundy. Jeśli przejdziemy Wilki to czeka na nas Brighton na wyjeździe więc chyba równie dobrze możemy sobie odpuścić jednak te rozgrywki i wystawić rezerwy w rewanżu na Molineux.
Wszystkie pary:
1 Preston North End v Tottenham Hotspur
2 Southampton v Blackpool
3 Wrexham v Sheffield United
4 Ipswich Town v Burnley
5 Manchester United v Reading
6 Luton Town or Wigan Athletic v Grimsby Town
7 Derby County v West Ham United
8 Stoke City v Stevenage
9 Blackburn Rovers v Forest Green Rovers or Birmingham City
10 Walsall v Leicester City
11 Sheffield Wednesday v Fleetwood Town
12 Manchester City v Oxford United or Arsenal
13 Bristol City or Swansea City v Chesterfield or West Bromwich Albion
14 Brighton & Hove Albion v Liverpool or Wolverhampton Wanderers
15 Fulham v Sunderland
16 Boreham Wood or Accrington Stanley v Cardiff City or Leeds United

Najciekawiej oczywiście zapowiada się mecz City-(prawdopodobnie)Arsenal, którego zwycięzca będzie mocnym faworytem do wygrania całych zawodów.
Mecze zostaną rozegrane między 27 a 30 stycznia.

1 polubienie

A niby dlaczego mamy odpuszczac FA Cup skoro to chyba jedyna w miare realistyczna szansa na zdobycie jakiegos pucharu :trophy: w tym sezonie? :thinking:

2 polubienia

Może dlatego, żeby na początku następnego sezonu nie było głupiego tłumaczenia, że zespół jest wyczerpany i zajechany. Im mniej meczy w tym sezonie tym mniej argumentów i wymówek na przyszłość. Mówię to oczywiście ironicznie, uważam, że zespół z aspiracjami i głodem zwycięstw jak Liverpool musi dawać z siebie wszystko w każdych rozgrywkach.

Jestem zdania, że jak odpadać, to od razu. To, że odpadniemy to jest więcej niż pewne, patrząc na naszą dyspozycję. Kwestia tego czy z Wolves czy Brighton. Obecnie każda drużyna zjada nas mentalem, ambicją i motywacją.
Ostatnie lata pokazały, że jeśli chcesz coś osiągnąć to mental > umiejętności piłkarskie.

Szczęście nam nie sprzyjało w losowaniach par w tym sezonie a jakoś nie wierzę że jesteśmy w obecnej dyspozycji w stanie przejść Wilki i Brighton na wyjazdach a nawet jeśli to potem nas czekają jeszcze drużyny z grupy City/Arsenal, MU, Spurs, Fulham. Sam byłem za tym żeby walczyć w tych rozgrywkach ale po tym jak zobaczyłem remis wywalczony u siebie z rezerwami Wolves chyba tylko dzięki błędowi sędziów i wynik losowania to trochę straciłem nadzieję, chyba więcej zyskamy skupiając siły na walce o TOP4.

arsenal w meczu przeciwko Oxford U. zagrał w calych białych strojach z białymi numerami na plecach. Co tu się od…

PRI_217849375

1 polubienie