Rangers - Liverpool

4-3-3? Fabio na skrzydle?

Jorguś oddał mecz ? Młodzi ostatnio trochę wystraszeni byli, środek dzisiaj z kielnią i boki troszkę mało kreatywne. Zobaczymy co nam zaprezentują.

Wydaję mi się, że bardziej 4-4-2 z Elliottem i Carvalho na prawym i lewym pomocniku.

1 polubienie

w sumie możesz mieć rację. Nie zauważyłem, że Salah też na ławce. Ciekawe ustawienie.

4-3-3? Fabio na skrzydle?

Myślę, że nie do końca. Bardziej 4-2-3-1. Firmino, Harvey i Fabio za Nunezem.

Jorguś oddał mecz ? Młodzi ostatnio trochę wystraszeni byli, środek dzisiaj z kielnią i boki troszkę mało kreatywne. Zobaczymy co nam zaprezentują.

Raczej uznał, że gramy piach i nadzieję z City pokłada w wypoczętym Mo, Jotcie i Thiago. Jednocześnie trzeba dawać minuty Fabio bo wypadł na dłużej Diaz.

A mnie tam właśnie cieszy, że Klopp wpuszcza młodych. Tak czy siak gramy piach to fajnie, że przynajmniej eksperymentuje i szuka sposobu żeby nas trochę ożywić. Przeciwnik do tego odpowiedni. Po wyrganą.

1 polubienie

Ali
Gomez-Konate-Dijk-Kostas
Fabs-Hendo
Elliott-Firmino-Fabio
Nunez

Ciekawy sklad, podoba mi się. Myślałem, że wyjdziemy tym, co mamy najmocniejsze. Jednak biorąc pod uwagę to, że najmocniejsze nie jest w najlepszej formie, to szukanie rozwiązań celem zapewnienia rotacji też jest w porządku wyborem.

Mam nadzieję, że będzie to jednak 4-2-3-1 z Firmino wspomagającym Elliotta i Carvalho w pomocy. Wówczas Fabs i Hendo mogą całkowicie zająć się zabezpieczaniem tyłów.

Zapowiada się na to, że Fabio i Bobby będą schodzić głębiej, żeby miał kto rozgrywać piłkę.

To trochę zagadkowa kolejka i spodziewam się trudnego meczu. Real zremisował, PSG zremisowało, City zremisowało, Juve przegrało, Borussia zremisowała, a i dziś Atletico remis. Wszyscy z teoretycznie niżej notowanymi rywalami. Może być ciekawie

Kiedys lubilismy grac z druzynami mocno presujacymi. Teraz widze, ze od razu laga do przodu. Kontry oczywiscie nadal nie mamy.

Nigdy bym nie powiedział, że firmino będzie naszym najlepszym zawodnikiem w tym sezonie XD (nie licząc Alisona ofc)

Nie da się tego oglądać. To nie jest Liverpool który rozpieszczał nas grą w ostatnich latach.

W tym momencie jesteśmy na poziomie Rangers, więc to w sumie nie takie dziwne…

Hmm nie jest tak zle. Przynajmniej ten poczatek sezonu pokazal, ze nasz srodek pola jest tylko teoretyczny (jakby ktos np. FSG jeszcze nie wiedzieli), Nunez potrzebuje bardzo duzo czasu, a Tsimikas na pewno jest niezly w tarciu chrzanu, ale za to LO jest tylko pozornym. Do niedawna na przyklad mozna bylo sie łudzic, ze tylko prawa flanka nie ma zmiennika, a teraz chociaz wiadomo, ze lewa tez gola i wesola. :smiley:

Na prawej obronie Klopp Może postawić belę siana na to samo wyjdzie, Gomez to nie jest prawy obrońca i popełnia dziwne błędy w dodatku objeżdża go Kent. Nie mogę patrzeć na nasz środek z Hehendersonem i Fabinho zwalcza ten drugi mnie irytuje swoją obecnością na boisku, nie podbiegnie nie wstawi nogi jest tam, bo mu trener kazał, o kapitanie nie ma sensu się wypowiadać drewno i tyle. Przeglądałem sobie temat Darwina i trafiłem na coś takiego i w pełni się z tym zgadzam.

Rangersi zdobyli dziś pierwszą bramkę w tej edycji Ligi Mistrzów. To wiele o nas mówi.

Chyba normalnych podan w tempo. A nie takie podanie, ze musi sam cos zrobic. To nie jest Suarez.

5 polubień

Dobra ale też bez przesady. Kostas ma dzisiaj faktycznie gorszy mecz, ale w poprzednich grał naprawdę solidnie i nieźle. Nie wiem czy pamiętasz jego wybicie z linii w meczu z Rangers.

Mam wrażenie że na tym portalu wystarczy jeden słabszy mecz i połowa użytkowników już wiesza na kimś psy

1 polubienie

Bardzo mi się w tym meczu podoba Elliott muszę przyznać

1 polubienie

Pięknie się rozbujali po przerwie chociaż poprzeczka wisiała bardzo nisko.

MotM Firmino. Pokazał dawną klasę. Cieszy gol Nuneza. On tych bramek potrzebuje do życia. Hattrick Salaha. Może dzięki niemu odzyska wiarę bo jakby ostatnio mu jej brakowało. Szkoda, że siódmej bramki nie strzelił Jota, ale gol Elliotta też cieszy :slight_smile:

1 polubienie