Regulamin

  1. Nick, który wybierasz podczas rejestracji nie może zawierać slow obraźliwych oraz ogólnie uznawanych za wulgarne.

  2. Zanim utworzysz nowy temat, upewnij się , ze taki już wcześniej nie powstał.

3.Zastanów się dobrze gdzie umieszczasz temat. Wybierz odpowiednia kategorie dla niego.

  1. Staraj się jak najbardziej trafnie nazwać temat. Nazwa powinna odzwierciedlać treść.

  2. Sprawy prywatne z innymi użytkownikami, należy załatwiać poprzez komunikatory internetowe (gg,tlen) lub poprzez PW na forum.

  3. Tzw nabijanie postów będzie kasowane. Są to bowiem krótkie nic nie wnoszących do dyskusji wypowiedzi, które służą jedynie zwiększeniu licznika postów.

7.Staraj się formułować posty, tak by każdy mógł je zrozumieć.

8.Nigdy nie pisz postów czcionka większą niż normalna, z wlączonym Caps Lockiem.

  1. Jeśli Twoja wypowiedz nie wnosi nic konkretnego do dyskusji to po prostu nie pisz.

  2. Forum służy wymianie poglądów, nie jest “Koloseum” do pojedynków pomiędzy użytkownikami. Krytykuj poglądy, a nie ich autora.

  3. Staraj się unikać literówek, błędów ortograficznych, stylistycznych.

  4. Reklamowanie witryn internetowych, blogów, photoblogów związanych z Liverpoolem bezpośrednio czy pośrednio jest surowo wzbronione. Podobnie rzecz ma się do innych stron internetowych takich jak sklepy, serwisy bukmacherskie itp.

  5. W tzw. ‘tematach meczowych’ wymaga się od użytkownika więcej, aniżeli suchego jednego zdania + wytypowanie składu i wyniku.

  6. Zabrania się używania sygnatur graficznych (format gif) w podpisach.

  7. Użytkownik, który otrzyma 5 ostrzeżeń zostanie zbanowany przez administratora forum na czas nieokreślony. W szczególnych przypadkach usunięcie użytkownika może nastąpić prędzej, lub później, w zależności od rodzaju ostrzeżeń i przewinień użytkownika.

  8. Wyraźne, bądź ironiczne krytykowanie autora, ze względu na brak zgody z jego argumentem będzie kończyło się upomnieniem/blokiem/usunięciem konta.

  9. Wszystkie posty niezbyt czytelne dla drugiego użytkownika, zawierające w sobie moc literówek i błędów ortograficznych, będą bezwględnie kasowane.

  10. Podsycanie nienawiści dotyczące religii, polityki, rasy jest zabronione - takie posty będą kasowane, a ich autorzy upominani.
    Recydywa to ban permanentny.

  11. Prosimy o nieużywanie wulgaryzmów, nawet wykropkowanych.

  12. Złamanie regulaminu będzie karane. O rodzaju kary decydują admini, którzy nie muszą tłumaczyć się ze swoich decyzji.

1 polubienie

Pozwoliłem sobie skopiować, bo czekanie 3 miesięcy na wyklikanie tego w 2 minuty jest takie no 2/10. Zablokowanie komentowania w topicu czy umiejscowienie… no to już raczej po waszej stronie

Punkt 18 powinien zostać zaktualizowany: Podsycanie nienawiści dotyczące religii, polityki, szczepień (lub ich braku), rasy jest zabronione - takie posty będą kasowane, a ich autorzy upominani.

SZANOWNA ADMINISTRACJO!

Zróbcie coś z tą dzieciarnią(łagodnie mówiąc) na głównej please😀
Niech posypią się długotrwałe bany to może pozostali zachowają umiar i zimną głowę.

Z góry dziękuję :slightly_smiling_face:

Ja to tylko tutaj zostawię.

6 polubień

ja też tu zostawię kandydata do bana. Jeśli jest jakiś regulamin, to go przestrzegajmy.

1 polubienie

Po raz kolejny apeluje o bana dla SK21.

1 polubienie

Moi Drodzy. W ostatnich dniach na forum zrobiło się dość “gorąco” i nie mam tu na myśli temperatury na zewnątrz.

W związku z powyższym, podbijam temat “REGULAMIN” i proszę, aby w wolnej chwili każdy się z nim zapoznał lub sobie go przypomniał.

Dynamiczna sytuacja wokół transferów wychodzących / przychodzących Liverpoolu, nie może być przyczynkiem do tego, aby obrażać zasłużonych dla klubu zawodników, a także siebie nawzajem na łamach forum.

Takie działanie nikomu, ani niczemu nie służy, a powoduje jedynie niepotrzebny chaos, tonę spamu i moc wzajemnych inwektyw.

Niestosowanie się do Regulaminu forum będzie karane UPOMNIENIAMI lub BANAMI - w zależności od skali złamania Regulaminu.

Na koniec, apeluję do nas wszystkich o zachowanie zdrowego rozsądku i pokazanie, że polska społeczność Liverpool Football Club potrafi rozmawiać ze sobą w sposób cywilizowany. Na wulgaryzmy, inwektywy i nienawiść zdecydowanie nie ma tutaj miejsca.

8 polubień

To ja może tutaj to zostawię. Macie w redakcji moderatora, który wrzuca rasistowskie komentarze i obraża na tle rasowym naszego gracza.

To jest łamanie pkt. 18 regulaminu.

Siema, że posty krytykujące @josif za jego karygodne zachowanie są przez niego usuwane.

Pytanie czy pozostała część moderatorow / adminów forum podziela punkt widzenia swojego kolegi z redakcji czy ma to poprostu w d***e?

No ale ominąłeś ostatni rok na forumku mojego moderowania? Wyrywasz sie jak Filip z Konopii, a wypadałoby się najpierw zapoznać z historią forum. Na początku usuwałem posty o żydach z Bostonu, ale ludzie mieli pretensje, że forum stało się zbyt rygorystyczne, a taki Kijoraptor przylatywał co 5 minut do tematu, że usuwam niewygodne posty (xdd). Więc albo się godzimy na to, że takie słowa jak murzyn, ciapak, żydzi z FSG/Bostonu będą tolerowane albo nie będą tolerowane. A skoro forum stało się mniej rygorystyczne i takie słowa przestały być usuwane na prośbę użytkowników to ja również mam prawo takich słów używać, bo oprócz moderatora jestem szarym użytkownikiem. Chyba, że ma być powrót do początków mojego moderowania tylko, żeby znowu ktoś nie przylatywał, że usuwam niewygodne posty. Dla mnie obojętne.

Chyba, że Kijoraptorowi chodziło o to, żeby zakazać słow ciapak, murzyn, ale wyzywanie kogoś od żydów jest ok. Ale tak na pewno nie będzie, bo albo wszystko dozwolone albo nic.

Josif powinien być zdjęty, rasista i cham. Dawanie takim ludziom władzy to tylko proszenie się o stoczenie się forum. @AirCanada
A ty Josif nie usuwaj jak masz jaja.

2 polubienia

Gościu… myślisz, że moim życiowym celem jest bycie moderatorem na tym forum? Uniwersum.:slight_smile:

śmiech Smiech GIF - Śmiech Smiech Ha Ha Ha - Discover & Share GIFs

Sklej dupę, rasisto i tępaku. A najlepiej wypierdalaj z tego forum, typowy polaczku.

1 polubienie

Nigdy chyba nie rozgryzę dlaczego ludzie piszą takie komentarze i w żadnym momencie jakaś szara komórka nie zatrzyma ich z myślą, że piszą bezwartościowy post wyzywając kogoś. Ciekawe też kto sobie stworzył drugie konto, żeby to napisać :wink:

1 polubienie

To, że ktoś obraża na tle rasowym, wyznaniowym, etnicznym etc. Nie oznacza, że rozgrzesza Ciebie.

Funkcja, która pełnisz obliguje Cię do tego, żebyś pilnował przestrzegania Regulaminu forum a nie nadużywać posiadanej władzy. Posty o żydach, gejach czy ciapatych powinny być w ten sam sposób piętnowane a autorzy ostrzegani i banowanie. Tyczy się to wszystkich użytkowników. Moderatorow/adminów włącznie, jeżeli nie przede wszystkim…

Nie usuwasz postów, które są rasistowskie. Usuwasz te, które są krytyczne wobec Ciebie.

4 polubienia

Doskonale rozumiem o co ci chodzi. Natomiast użytkownicy cały czas truli dupę, że to forum jest jednym z ostatnich takich miejsc w internecie i żeby było bardziej luźno. I takie jest. Ale oczywiście przepraszam za nazwanie Salaha ciapatym i za swe grzechy sie kajam. Ogólnie pozdrawiam cię @kubafc21 za pokazanie swojego punktu widzenia.

I tu ja mam pytanie ogólnie do całej Redakcji. Czy na prawdę wolność / luzbosc wypowiedzi = brak szacunku?

Ja rozumiem, każdego mogą ponieść emocje. Mi też się zdarza na forum (sam dostałem ostrzeżenie za niewybredny komentarz). Ale właśnie ja widzę wasza rolę w tym, żeby postawić granicę i jej pilnować.

@josif doceniam przeprosimy bo to dla każdego z nas nie jest łatwe.

1 polubienie

Może wtrącę ja, który zabity dzieciakami trochę mi brakuje czasu ogarniać forum - zostałem modem na poprzedniej wersji forum i ogarniałem jakiś czas, zostałem uznany za gestapo forum :wink: Ale były też głosy chwalące. W nowej wersji moderuję rzadko (głównie na początku się zajmowałem bardziej). Zawsze komuś coś będzie przeszkadzać natomiast ja jestem co do zasady osobą, która nie toleruję braku kultury, osób kalających ortografię, którzy nie szanują swoją pisownią innych użytkowników forum i nie zmieniam swoich zasad - nawet w stosunku do moderatorów co już udowodniłem na poprzednim forum. Zdarzyło mi się raz kajać nawet szefa naczelnego naszego kochanego serwisu :wink: Josif może nieodpowiednio się zachował ale jest to kropla w morzu tego co tu się czasem wyprawia - w momencie kiedy josif napisał co napisał poleciały ostre inwektywy co od razu ujawnia poziom niektórych użytkowników (niestety).

1 polubienie

Bardziej agresja budzi agresję. Napisał post na poziomie rynsztokowym, taką dostał też odpowiedź. Sam się zdziwiłem i jednym i drugim, szczególnie, że agresywnie zareagował zwykle całkiem kuturalny użytkownik. W każdym razie chyba w obu wypadkach to były nieudolne próby zabłyśnięcia naładowane negatywną energią…
Za to pogoda ładna, wiele osób cieszy się długim weekendem, widocznie nie każdy :smiley:

Wiadomo, że tu panują podwójne standardy od dawna. Lżyć zawodników,w tym klubowe legendy można bez niczego,ale jak napiszesz , że jeden z drugim to baran czy głąb to zaraz zgłoszenia i bany lecą.