Reprezentacja Polski

Brawo Lewy! Nabijanie goli kelnerom grającym w 10 ważniejsze niż mecz z węgrami o lepsze rozstawienie. Poza Salahem, który jest dość ogarnięty każdy topowy atakujący w piłce to przykład ignoranta i dzbana. Ciekawe skąd się to bierze?

No tak, bo przecież to wina Lewego że ta banda 11 nieudaczników nie potrafi nic zrobić z piłką xD

1 polubienie

To jutro Turcja planowo wygrywa z Łotwą i rozstawienie poszło w siną dal!
KRETYNIZM,DEBILIZM,IDIOTYZM nosi dwie nazwy: PZPN oraz pan “Zołza” :rage:

A w barażach poza Portugalią Włoszki, tak że chyba niestety…

Ynwa , a Turcja to nie gra jutro z Czarnogórą?

1 polubienie

Sorry mój błąd :grinning:
Oczywiście z Czarnogórą ale nie sądzę aby nie wykorzystali swojej szansy.
Wszyscy! co podkreślę grają na maksa aby być rozstawionym w 1 rundzie baraży tylko u nas “mondre inaczyj” wymyślają niestworzone rzeczy.
A kapitan Lewy to nie wiedział jak ważne jest to spotkanie z Węgrami???

Jestem makmsymalnie wkur…zony.

EDIT: Walia remisując z Belgią też nas wypcha z rozstawienia.

Szkoda strzępić ryja na grę naszej reprezentacji.
I powiem dość przekornie - ucieszy mnie, jeśli nie awansujemy z baraży do MŚ, bo i po co? Czego my chcemy szukać na tych MŚ? A tak może w końcu coś się zmieni, może ktoś się zastanowi co się stało, że po paru latach od ćwierćfinału ME babramy się w metrze mułu. Na Holendrów dobrze podziałała rozłąka z poważnym graniem na poziomie reprezentacji. Terapia szokowa mogłaby przynieść pozytywny skutek.

Mam podobne odczucia, ale poczekajmy, Czarnogóra u siebie jest bardzo groźna, a Walia z Belgią też wcale punktu nie musi zdobyć mimo, że to dla Belgów jest mecz o nic.

Bardzo, bardzo słaby mecz Polaków. Z Andorą zagraliśmy lepiej. Żart - jakby ktoś nie wyłapał. Jestem zwyczajnie poirytowany.

Wyróżnić można jedynie:

  • Casha za to, że śpiewał hymn, czego się zupełnie nie spodziewałem.
  • Sousę za to, że zdjął Casha od razu po pierwszej połowie.
  • Puchacza za przedłużenie-asystę do Schafera. Nam tak dokładnie nie dogrywał w pierwszej połowie!
  • Modera za to, że coś próbował rozegrać środkiem, kiedy inni do końca nie wiedzieli co i jak mają grać. Niewielkie pocieszenie.
  • Świderskiego za bramkę, bo po raz kolejny pokazał, że można w niego pokładać jakąś nadzieję.
  • I długo, długo nic…

Już dawno nie wyglądaliśmy tak przeciętnie na Narodowym. Patrzyłem na bieg wydarzeń na boisku z rosnącym niesmakiem w większości oglądając nasze kopanie się po czole. Pierwsza połowa bardzo zła. Jedynie Moder coś tam szarpał środkiem, więc trzeba było go zdjąć i zastąpić Zielińskim, który myślę, że z powodzeniem mógłby (i może nawet powinien był) zastąpić Puchacza. Nie zapowiadało się na to, że wyrównamy. Szczęśliwie nam się udało - okay, fajnie. Chwila radości. Niestety, po bramce na 1-1 nie widziałem 100% zaangażowania i chęci pójścia za ciosem, więc cios wyprowadzili Węgrzy. Cóż, remis w tym meczu byłby sukcesem i może wyszlibyśmy jakoś z twarzą gwarantując sobie rozstawienie i ratując Sousie dupę przed ogromną krytyką za wystawienie tak eksperymentalnego składu, która jeśli na niego spadnie (a spadnie na pewno), to będzie całkowicie zasłużona.

Za dużo bramek tracimy. Nasza organizacja w defensywie kuleje, a dobranie składu oraz taktyki nie wygląda tak, jakbyśmy budowali zespół od solidnej obrony. W ofensywie ta kadra od kilku dobrych lat ma ogromny potencjał, ale z uwagi na to w jakich meczach i w jaki sposób tracimy bramki mam bardzo duże obawy przed barażami i na chwilę obecną nie robię sobie większych nadziei, żeby się za bardzo nie rozczarować.

Ta przerwa na kadrę była naprawdę słaba. Można by nawet rzec, że coś niepokojącego wisiało w powietrzy od meczu z Andorą, który wcale nie był tak dobry biorąc pod uwagę to, że rywal grał przez praktycznie całe spotkanie w dziesięciu.

2 polubienia

Czy to z kim zagramy w barażu jest tak istotne?
Na Euro mieliśmy ‘słabą’ Słowację, która nas pokonała i Hiszpanów, którym urwaliśmy punkty.
Nie rozumiem dlaczego Sousa nie wstawił do składu Lewandowskiego, kontuzja?

Mam wrażenie, że jakkolwiek Sousa by nie zawinił to wśród naszych"internetowych kibiców" krytyka nigdy na niego nie spadnie. Nie wiem dlaczego ma taki mocny kredyt zaufania (tzn wiem - jest obcokrajowcem, potrafi mówić wesołe rzeczy o piłce i nie ma dziury między zębami) jednak mam nadzieję że coraz więcej osób zacznie chociaż dostrzegać jego błędy albo brak progresu. Nie tak dawno na jakiejś grupie na fb ktoś napisał że nie powinniśmy stawiac celów Sousie jak awans na mundial, czy nie spartolenie euro bo gra lepiej wygląda, pomijając już to że moim zdaniem wcale nie gramy dobrej piłki to jak można być tak ślepo zapatrzonym żeby mówić że cele są niepotrzebne? Najgorsze że bardzo dużo ludzi też ma taką opinie, że Sousa powinien zostać mimo wszystko. Sam nie byłem zwolennikiem jego zatrudnienia na zgrupowanie przed euro, ale mogłem zrozumieć że dostał za mało czasu aby coś zrobić z tą reprezentacja na tamtym turnieju( jednak wyjście z grupy było w zasięgu nawet po takim czasie) , ale teraz? Tracimy ciągle bramki, z przodu tylko Lewandowski nas ratuje, tak naprawdę jakiś fajny mecz za Sousy to moim zdaniem tylko remis z Anglia. No nic czekajmy na jutrzejsze wyniki, a później na losowanie, sam ciągle czekam i mam nadzieję że “zamknie mi mordę” :slight_smile:
@MG75 żadna kontuzja, decyzja trenera pewnie uzgodniona z Lewym

Czekałem na koniec eliminacji, żeby ocenić naszego selekcjonera. No więc oceniam go w skali 1-10 na 5.
Czemu?
Strzelamy dużo bramek stawia na kilku napastników szuka tam rozwiązań i generalnie nie mam zastrzeżeń do tej formacji. Mam natomiast zastrzeżenia do obrony tracimy mnóstwo bramek strzelają nam amatorzy z San Marino, czy innej Andory. Wiec albo piłkarze nie rozumieją założeń sztabu, bo ten nie potrafi im tego w odpowiedni sposób przekazać albo mamy piłkarzy na poziomie ekstraklasy. I tu jest poważny problem i niech zmieni piłkarzy lub system. Druga sprawa to piłkarze, którzy nie grają w klubie, a na kadrę jadą, to jest dla mnie nieporozumienie, że powołanie dostaje Puchacz, czy inny Placheta lub też piłkarze, którzy nic nie dają w klubach (Jóźwiak, Piątek) olewanie Szymańskiego uważam za kpinę. Bramkę pominę, bo szkoda strzępić. Teraz czekam na losowanie i szczerze chciałbym dostać jakiegoś mocnego rywala, który albo wyjaśni Sousę i się go pozbędziemy i przyjdzie ktoś, kto ogarnie towarzystwo albo on coś w końcu tej kadrze da i pokaże, że ma jakąś tam wiedzę i potrafi ich poustawiać.

1 polubienie

Poniewaz Anglia byla naszym rywalem w grupie to napisze to tutaj.
Harry Kane po wczorajszym “czteropaku” ma juz 48 bramek na koncie w reprezentacji a wiec niedlugo powinien zluzowac pewnego Shreka z “menczysteru”(53 gole) na pozycji number one.
Mala rzecz a cieszy :rofl:

Jest istotne!
Po pierwsze mozliwosc grania w 1 rundzie tego jedynego meczu w W-wie a po drugie dla tej przecietnej reprezentacji rywale typu Wlochy,Portugalia czy Szwecja to inny kaliber niz Polnocna Macedonia badz Austria.
I nie sugerujmy sie tym jednostkowym,dobrym wystepem przeciwko Hiszpanii na ME.

Moment, to zawodnicy sobie ustalają z kim mają ochotę grać, a z kim nie?
Sosua z Lewym uzgodnili, że Robert zagra w meczu z Andorą, w którym poradziliby sobie zmiennicy, a z Węgrami, gdzie faktycznie był potrzebny, już nie ma ochoty grać?
Patologia… to trener ustala skład, a zawodnicy graja. A u nas wszystko na głowie.

Osobiście Sousy broniłem ale do czasu, te jego chore ciagle rotacje, dawanie szansy temu beztalenciu Puchaczowi, na siłę granie Szczęsnym dobiło gwóźdź do trumny, on robi z siebie wizjonera nowoczesnej piłki, wirtuoza czy profesora, ten gość się wcale nie integruje z grupą, wystarczy spojrzeć na te Vlog ŁNP, gościa nigdy nigdzie nie ma. Trener z przypadku który dostanie lanie w barażach i zakończy swoją przygodę z naszą reprezentacją

1 polubienie

Dziś już na spokojnie chciałem was zapytać o kilku piłkarzy.
Bramka kto Szczęsny, Drągowski czy Skorupski? Ja nigdy nie byłem fanem Wojtka cieszyłem się, że jest rywalizacja, lecz wyżej ceniłem Boruca czy Fabiańskiego. Włoskiej piłki nie oglądam więc nie mogę nawet stwierdzić, który z nich lepiej się prezentuje, a mam wrażenie, że Wojtka broni tylko nazwa klubu, w którym gra. Wasze zdanie?
Kolejny to Moder i muszę przyznać z nim wiąże naprawdę wielkie nadzieje nie powiem, że jestem jego mega fanem, ale podoba mi się, jak się rozwija i twierdzę, że wczoraj Paulo trochę go skrzywdził, robiąc zmianę w przerwie. Wasza opinia.
I ostatni, o którego chce się zapytać was to Piątek. Ja kompletnie nie rozumiem jego obecności w kadrze moim zdaniem jest mocno przeciętny i jedzie na tym jednym dobrym sezonie we Włoszech. Fakt czasem strzeli, lecz uważam, że poza polem karnym jest kompletnie surowy nic nie wnoszący i trzeba przyznać, że Herta go zweryfikowała. Wasza opinia.
Nad Puchaczem, Płachetą, Jóźwiakiem nie chce mi się już znęcać.

Tak naprawde nie mamy reprezentacji. Jest jedna gwiazda światowego formatu, 9 grajków i nieSzczęsny w bramce

(nie)Szczesny to jest bramkarz-mem moim zdaniem.Nigdy nie powinien byl zostac numerem jeden.Gdyby to on bronil na EURO 2016 to osiagniecie czyli cwiercfinal nie byloby naszym udzialem.
Fabian wprowadzal spokoj,na nim mozna bylo polegac a Wojtus to taki nerwus,ktory swoja nadpobudliwoscia zaraza obroncow.

Moder cos tam faktycznie gral w pierwszej polowie i za bardzo jego zmiany nie rozumiem a szczerze mowiac to mam nadzieje,ze dobrze sie rozwinie i nie bedzie drugim Zielinskim czyli wiecznie niespelnionym grajkiem.

Piatek czyli czlowiek jednego sezonu.To juz “legendarny” Rasiak mial wiecej do zaoferowania.

I wreszcie slowo o “Zolzie” jak go nazywam.Ten czlowiek to pozer i bajerant.Piekne gadki na konferencjach,robienie maslanych oczu ale za tym nic nie stoi.Wczoraj swoimi decyzjami totalnie sie wyglupil bo czy ktos jest w stanie racjonalnie wytlumaczyc,ze z amatorami Andory gra 1 sklad a z zawodowcami z Wegier 2???
I jeszcze ten tekst po meczu “po spotkaniu to kazdy jest madry”.Nie! panie pozorancie juz PRZED tym pojedynkiem bylo wiadomo jaka jest jego stawka o czym trabila cala prasa i niejaki…ynwa19 :rofl:

I na koniec Lewy.To jest kapitan?Starcie z gatunku “mega wazne” a on robi sobie pauze a w niedziele(to chyba tak bylo) imprezuje na urodzinach.
Przypomina sie Kuba i sprawa “bilecikow” dla rodzinki przed meczem z Czechami na naszym EURO.
Zamiast graniem to oni obaj zajmowali sie czyms innym-rzygac sie chce :face_vomiting:

3 lata temu bylem juz raz tak maksymalnie wkur…zony na repke jak teraz i od tego czasu moje podejscie do niej (po prawie 5 dekadach kibicowania) diametralnie sie zmienilo ale jak widze taki idiotyzm,strzelanie sobie samemu w kolano to jednak ciagle mnie to irytuje.

Jezeli ostatecznie nie bedziemy rozstawieni to niech trafia odrazu na Wlochy albo CR7 i niech ta “portugalska farsa” sie skonczy.

1 polubienie

Nawet jeżeli będziemy rozstawieni to i tak możemy trafić na Włochy lub Portugalię w finale baraży. Ogólnie będą trzy drabinki więc szansa, że akurat znajdziemy się w tej bez tych potęg jest mała.