Roberto Firmino

Ostatnio kosmiczny skład mieli równo 20 lat temu kiedy zdobywali MŚ. Później już nic ciekawego ani nie grali ani nie mieli na papierze.

bramka - absolutny top
obrona - średnia
pomoc - dobra
atak - top

Mają silną kadrę i Brazylia jedzie po medal.

1 polubienie

Z mocniejszymi kadrami Brazylia nie zdobywała medalu, więc nie zdziwiłbym się jakby teraz było podobnie. Jednak z reguły pokazują fajny futbol, a ostatnio dominowały drużyny z Europy, więc fajnie by było ich/ lub kogoś innego z Południowej Ameryki zobaczyć w decydujących fazach

Też jakoś nie robi na mnie ta kadra wrażenie. Indywidualnie niektórzy to rzeczywiście top, ale jako drużyna? Mam wątpliwości. W dodatku Brazylia coraz mniej brazylijska, rzeźnicy Richarlison i Casemiro, emeryci Silva i Alves, a takich typowych magików ze świecą szukać, jedynie Neymar ale głowa nie ta

Zaczęły się rozmowy odnośnie nowego kontraktu dla Bobby’ego. Myślicie, że to dobra wiadomość? Ja szczerze nie wiem :slight_smile:

Zależy na ile i za ile na dodatkowy rok max dwa i pensje niższa to może być jeszcze z niego pożytek. Jednak jeśli chcemy mu dać tyle samo/podwyżkę i więcej niż 2 lata to myśle, że bez sensu. Bobby coraz częściej ma problemy z kontuzjami i w tym sezonie to chyba pierwsza seria kilku meczy z rzędu jego była od 2/3 lat. Ostatnio znowu wrócił do słabej dyspozycji zreszta.
@ImmortalKing8 skoro właśnie poprzedni miał okraszony kontuzjami, to skąd pewność, że częściej nie będą się mu przydarzać. Do tego Bobby strasznie stracił na dynamice, nie wiem czy mimo sporej sympatii do niego, nie bedzie po prostu lepiej się pożegnać z Brazylijczykiem póki jeszcze daje wartość dodana do drużyny. Pamietajmy, że na koniec sezonu bedzie już 32-letnim zawodnikiem.

Bardzo dobra. Bobby wciąż wnosi coś do drużyny i może być wartościowym rezerwowym. Myślę, że kontrakt na 3 lata będzie spoko opcją.

bzdury. Firmino to jeden z najmniej szklanych zawodników w drużynie. Poprzedni sezon miał okraszony kontuzjami, ale wcześniej bardzo rzadko łapał urazy.

Firmino w tym sezonie jak na razie udowadnia, że warto mu przedłużyć kontrakt. Jeśli do tego dojdzie, to stawiam, że będą to 2, a nie 3 lata. Wątpię, że byłoby to przedłużenie z obniżeniem zarobków. Jeśli już, to z minimalną podwyżką za docenienie jego wkładu w grę przez te wszystkie lata.

Lepiej w taki sposób wynagrodzić i zatrzymać wartościowego piłkarza, niż rozważać przedłużanie kontraktu z Keitą, który jak nie jest niedostępny, to szuka formy na boisku lub nie jest wystawiany przez Kloppa.

1 polubienie

To jest świetna wiadomość, bo on daje opcje w ataku których nie daje żaden inny zawodnik póki co i warto go mieć w składzie choćby po to, żeby po sezonie nie odszedł za darmo. Nawet przy dużej konkurencji w składzie może być przez najbliższe lata rezerwowym klasy premium i robić roźnicę wchodząć z ławki. A za niedługo, każdego funta, już chyba nie będziemy musieli oglądać kilka razy przed wydaniem.

Moja propozycja to:

  • lekka obniżka apanaży
  • kontrakt na rok z automatyczną opcją przedłużenia o następny w razie rozegrania co najmniej 25 spotkań ligowych w wymiarze czasowym na spotkanie 60 minut

Myślę że byłoby to dla sympatycznego Brazylijczyka do zaakceptowania :brazil::blush:

2 polubienia

Bobby znowu wyjaśnia hejterów(i Tite). Kocham gościa.

Zazwyczaj ich wyjaśnia, jeśli tak jak dzisiaj, gra więcej w pomocy pomiędzy liniami, a nie jako napastnik.

Ale to, chyba wszyscy wiedzą generalnie.

Ciekawe co oznacza krótki… rok, dwa lata?

Tez mu przedluzam kontrakt w FM’ie :slight_smile:

W ramach rewanżu strzela bardzo ważne bramki no i wygral mi final CL :slight_smile:

Wsumie ciekawe jak Bobby po cichutku ucial krytyke w zeszlym sezonie. Byl moim ulubiencem, potem po wygraniu LM mocno obnizyl loty, ale ostatni rok niezly. Jak najbardziej za nowym kontraktem!

No pewex. Jemu, Mo i … Sadio :smiling_face_with_tear:

@LiverpoolJestCzerwony naparzam w 22ke :wink:

2 polubienia

Widać krótka pamięć😅 Niezły to on miał fragment w tym sezonie. Reszta roku to kontuzje i przeciętne występy.

1 polubienie

Sadio juz nie ma w tej odslonie :frowning:

Screenshot 2023-02-02 at 08-46-38 Anfield Edition na Twitterze

@Loku64 a to przepraszam.