Rozważania i spekulacje transferowe

To już pisałem na początku sezonu o tym :smiley: Dziennikarzom angielskim zajęło 3/4 sezonu, żeby o tym napisać :smiley:

Nadzieja w tym, że kupujemy zwykle zawodników w wieku 23-24 lat, może kupimy dwóch do środka w tym wieku np. Rice i Mount. Znając życie to się skończy na Nunes i jakiś noname :smiley:

Nikt pod nikogo się nie podszywa. Ja tylko mówię ludziom jak jest - jeśli ktoś myśli ze ten klub wyda latem 250 mln na wzmocnienia, albo będzie walczył o jeden z najciekawszych talentów na rynku to mam niestety złe wiadomosci.

2 polubienia

Rice, Caicedo, Barella, Gravenberch and Nunes. Plettenburg twierdzi że to są nasze alternatywy za Jude, a Klopp popiera jego odpuszczenie.
Jak podpiszemy 2 z nich to będzie ok, najlepiej jakby to było 2 z pierwszych 3 :smiley:

edit. Ponoć chcemy zaklepać transfery na samym początku okienka, co ma sporo sensu. Patrząc na filozofie Kloppa i działania w przeszłości. To pozostaje jeszcze 2 miesiące czekać na mimo wszystko ciekawie zapowiadające się okienko.

Rice? Piłkarz o całkowicie inne charakterystyczne niż nam potrzebny.
Caicedo? Xd nie wiem czy byłby wstanie wejść do naszej kadry gównianej, ale jednego.
Barella kozak,
Graveberch -rezerwowy Bayernu i Nunes którego odpuściliśmy bo chcieliśmy Bellighama.
Przecież to jest cyrk, Mothy Python to był przy tym dobrze poukładany i zgrany zespół.

Jezu ale wstyd.

Nie no nie wierzę w to. Narracja jest taka, że w cenie Judę (130mln) można ściągnąć 2-3 innych. To oznacza, że średnio oni mają kosztować 45-65 mln każdy…

Wskazania przez niego gracze to wydatek rzędu 70-90 mln…

Barella nawet przy problemach finansowych Interu będzie sobie życzył co najmniej 80 mln.

Brighton już pokazało jak mocno winduje ceny. Arsenal ile w zimie proponował? 80?

Rice - nie wierzę, nawet przy spadku WHU, Devlan zostanie w Londynie → Arsenal. Pewnie z 60-70mln

Pozostali to ok 40-50 mln z premią za to, że wszyscy wiedzą, że jesteśmy na musiku…

Jak miałbym stawiać kasę - to przyjdzie jeden gracz pokroju Mounta - przepłacony Anglik (HG) + jakiś średniak, który nie sprawdził się w topowym klubie. Tu pasuje Gravenberch.

3 - o ile przyjdzie - to kolejny Anglik z Championship jako Starlet i przyszły diament, który za 2-3 s żony sprzedamy do Bournemouth czy innego Crystal Pałace.

Ciężkie dni dla psychofanów FSG. Teoria, że nie robimy transferów, bo czekamy na grubą rybę wczoraj upadła. Teraz zmienią swoją retorykę. Zaczną porównywać Bellinghama do Sancho i pisać, że FSG mądrze zrobiło. Co za szuje

5 polubień

Jude Bellingham wykluczył dołączenie do Manchesteru City, PSG i Chelsea.

Angielski pomocnik chce grać w prestiżowym klubie o wartościach takich jak pasja, honor i reputacja-a nie pieniądze.

SPORT BILD

Więc pewnie pójdzie do Realu. Real lubi traktować Liverpool jak swoją prywatną dz*wkę.

2 polubienia

W sumie nie zdziwiłbym się, gdyby do Realu trafił też Klopp. Ja bym na jego miejscu nie wytrzymał xD

1 polubienie

Liverpool honoru nie ma po ostatnich meczach i ruchach transferowych w klubie. Także my też odpadamy.

Wg BILDa Real również wykluczył możliwość zapłaty 150 mln euro z góry. Są zainteresowani 100mln plus 50 mln w bonusach, ale BVB odrzuca taką możliwość i chce od razu całość. Liverpool podobnie jak Real nie chce płacić całej kwoty z góry. Jezeli BILD doniósł, że Jude odrzucił możliwość gry w City, PSG i Chelsea, a BVB musi sprzedać go w tym sezonie, żeby w następnym nie musieli mocno zbić cenę albo pozwolić mu na darmowy transfer za dwa lata to zarówno Liverpool i Real dalej muszą być w grze, bo kto inny pozostał. BVB już miesiąc temu zaczęło planować swoje letnie okienko, bo dogadują się z dwoma zawodnikami, a mowa jest nawet o czterech. Dopóki Jude nie złoży podpisu na kontrakcie to sprawa jest wciąż otwarta.

Oby trafił do Realu. Bellingham w Man City to już totalny gameover

Pewnie John i Florentino mają gentlemans agreement :joy: że ponad 100 nie płacą.

Przecież Borussia chce go zatrzymać i dać rekordowe zarobki w historii klubu, nie utrzymujmy narracji że to wycofanie się fsg to miał być jakiś sprytny plan na obniżenie ceny

A co z MU, Arsenal czy Newcastle? Wszystkie ekipy stać na Juda. W MU bedzie kokosowe lato , sroki wejdą do LM a ich właściciel to najzasobniejszy człowiek w piłce kopanej. Arsenal jeśli zrobi mistrza być może będzie chciał sprawić kibicom niespodziankę.

1 polubienie

Spoko Panowie Szlachta :blush:
Będą mega transfery w lato bo przecież Kolega Radbug praktycznie nam,w imieniu jego kumpla"mistera dablju", to obiecał!

Dlatego nie ma co pisać wypracowań tylko zaczekajmy tak najpóźniej do 15 lipca i wtedy albo będziemy… Krzyżakami albo Jagiełłą z Witoldem🤣

Także dajmy na luz i pozwólmy pracować FSG, Jürgenowi, całemu sztabowi oraz… Radbugowi😬

I pamiętajcie, że cierpliwość jest cnotą i tylko spokój może nas uratować :muscle::red_circle:

Bardzo boli mnie transferowe przejście z Bellinghama na Tielemansa

Od wczoraj na Anfield Edition które zbiera wszystkie newsy wyskoczyło mi z tuzin zawodników po których to niby idziemy ale akurat z Tielemansem się nie spotkałem nigdzie

Prowokacyjnie rzucę pytaniem co uważacie za lepsze wyjście:

  • kupujemy Jude’a + jakiś 2 totalnych średniaków i wydajemy tak ze 190 milionów funtów
  • czy też sprowadzamy Barellę, Nevesa i Mac Allistera na ten przykład za mniej więcej to samo ??? :smiley:

Prowokacyjnie odpowiem, że oba warianty mogą się zdarzyć tylko pod warunkiem, że FSG nie wyda więcej niż 60 mln