Rozważania transferowe (dyskusja)

Wg. mnie każdy z wymienionych jest raczej nierealny. Byłbym zdziwiony gdyby było inaczej. Liverpool rzadko kiedy kupuje gotowe produkty o jakości world class, raczej produkty o wysokiej jakości prosperujące do bycia world class i w tym kierunku bym szedł ze spekulacjami. A na rynku już nie za bardzo widać alternatyw. Może wróci temat Barelli (w co mocno wątpię), może klub zaskoczy i np. będzie chciał wyciągnąć takiego Ramseya z Aston Villi. Ciężko powiedzieć na tą chwilę.

30 mln euro to jakieś 25-26 mln funtów, za takie pieniądze to Gomeza by było szkoda oddawać, niech nie składają oferty, tylko się ośmieszymy, FSG dało palec ale już go zabrało

Tutaj się nie zgadzam. Mac Allister i Szoboszlai to są zawodnicy do pierwszego składu. Milner, Ox i Keita to byli zmiennicy (w dodatku rzadko grający)

1 polubienie

Ramsey naprawdę nie jest taki zły jeśli spojrzymy czysto statystycznie na jego liczby, ale racja nie jest to typ zawodnika którego bym widział w naszej koszulce, podobna historia jak z Nunesem z Wilków. Wymieniłem jego nazwisko bo już nikt inny nie przychodził mi do głowy na tą pozycje.

1 polubienie

Jacob Ramsey to akurat wielki talent, który mocno rozwinął się pod Emerym. Oczywiście byłby to zawodnik na 8, dlatego mnie bardziej interesują plotki o DM.

3 polubienia

14 postów zostało scalonych z istniejącym tematem: Sprawy pozasportowe

Tchouaméni, Kimmich, Valverde ?! ponosi was pięknie
Na zastępstwo Fabsa wystarczy kogoś takiego jak on z 2016 roku. Florentino z Benfiki, Alvarez z Ajaksu, Fofana z Monaco jest naprawdę mnóstwo takich zawodników z których Jurgen może wyciągnąć tyle co z Brazylijczyka. Tak wiem że jesteśmy w innym miejscu niż wtedy

2 polubienia

po co wyciągać jak można mieć gotowy produkt, gracza który będzie najlepszy w lidze na swojej pozycji, inną kwestią jest to że w klubach z poza topu nie ma dużo dobrych graczy w klubach z poza top 3-4 czołowych 5 lig to może jest z 10 graczy obecnie którzy mogą wejść na top class poziom, jest deficyt dobrych, wybijających się i robiących różnicę graczy na wszystkich pozycjach, dosłownie na wszystkich

1 polubienie

To już było wałkowane tyle razy. Po pierwsze żeby transfer doszedł do skutku to piłkarz musi chcieć iść do danego klubu, żaden z wymienionej trójki( Tchouaméni, Kimmich, Valverde)nie ma najmniejszego zamiaru do nas przychodzić. Po drugie muszą się dogadać kluby, tutaj jakaś szansa by była ale każdy by kosztował pewnie plus 80 dlatego u nas będą szukać tańszych i przyszłościowych zapewne zawodników

Uczą się od FSG?
#znaki

Liverpool vs Brighton - czy któraś z drużyn przechwyci Colwilla? - Chelsea24News coś takiego można znalezc na jednym z portali poświęconych Smerfom…


To ładnie :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Ogólnie zaglądałem ostatnio w moja kryształowa kule i mi mówiła, że interesujemy się Palaciosem z Bayeru :sweat_smile:

Tak bardziej poważnie to śmierdzi dealem z Bayerem. I maja tam dwóch grajków co by nam pasowali, tego trochę dzika Palaciosa i dobrze zapowiadającego się stopera lewonożnego Hicapie, który lubi łapać czerwone kartki. Ogólnie nie obraziłbym się jakbyśmy wzięli dwóch, ale chyba stoper wydaje się atrakcyjniejszym zawodnikiem. Jednak te kartki trochę kują, ale może potrzebujemy takiego wariata w obronie :sweat_smile:

Czyli Hendo żegnamy, szybko poszło.

1 polubienie

Henderson głupi nie jest. Wiedział doskonale że po przyjściu Szobo i Maca ciężko mu będzie o podstawowy skład. Lata już swoje piłkarskie ma, więc z sezonu na sezon będzie już chyba tylko gorzej. Dostał super ofertę, zarobi z 3 razy tyle niż w LFC (jak nie więcej), pogra sobie z 2-3 lata i kto wie może jeszcze wróci do Sunderlandu na zakończenie kariery. Osobiście mimo wszystko wolałbym żeby został. Co jak co, to nasz kapitan, osoba która była tu jak byliśmy w totalnym dołku aż po moment gdzie podnosił puchar w najważniejszych momentach naszej drużyny w ostatnich latach. Może piłkarsko już nie daje tyle co kilka lat wstecz, no ale jakoś tak dziwnie będzie bez Jordana.

Mam nadzieję że jednak na Hendersonie się skończy, bo jak ma odejść jeszcze Fabinho, a za nich kupimy tylko jednego gracza, to z formacji gdzie mieliśmy mieć wybór będzie taka sytuacja że zaraz kontuzje złapie Jones i Thiago i dalej będziemy za przeproszeniem w dupie. Ufam zarządowi, jestem ciekawy co sytuacja przyniesie w najbliższym dniach. Jak mamy pożegnać Hendo i Fabsa, to jedynym rozwiązaniem jest kupno 2 pomocników (a tak nie będzie :frowning: ). Co jak co, będzie się działo :smiley:

2 polubienia

Niemal na pewno kupimy 2 graczy w przypadku odejścia Fabsa i Hendo. Jednego i tak mieliśmy kupić, ale No zobaczymy jak sytuacja się rozwinie :upside_down_face:

@Ralf088 dlatego na spokojnie podchodzę, ale po prostu przy stracie zarówno Fabsa i Hendo to myśle, ze weźmiemy mocna 6 i młodego tańszego 8.

Nie ma szans że sprowadzilibyśmy dwóch pomocników :smiley: Kupilibyśmy jednego, i było by masa artykułów że to prawdziwy test dla Bajcetica, Mortona i Jonesa :smiley: 1 ŚP i 1 ŚO, i czy my sprzedamy Hendo i Fabsa czy w ogóle.

moze nie ma co narazie panikowac. Jeszcze nikogo nie sprzedalismy, a poza tym jesli dostaniemy 60 baniek, to nie wierze, że nie kupimy dwoch. . Do tego nawet kupujac jednego bedziemy mieli 7 graczy na 3 pozycje, do tego jest w obwodzie :smiley: Morton. A mozemy grac 2 pomocnikow i 4 w ataku,to tymbardziej 7 graczy wystarczy. W ostatecznosci moze tam zagrac Trent,jakby zabrakło graczy a Gomez na prawej obronie.