Rozważania transferowe (dyskusja)

Czy jest jakakolwiek aktualna wzmianka o naszym zainteresowaniu Caicedo ?

1 polubienie

Wydali kupę siano na Mudryka i o czym to świadczy?

Zani z przepłacania za średniaków. Pierwszy z brzegu Rice.

Chciałbym takiego średniaka u nas jak Rice

7 polubień

A ja nie.
Mamy się wzmacniać, nie osłabiać.

111 (2)

Nie rozumiem trzeciego newsa. Może ktoś wytłumaczyć?

@Ewagim, aaa, okej. Nie wiedziałem. Dzięki.

8 postów zostało scalonych z istniejącym tematem: Fabinho

Za takie pieniądze jakie zapłacił Arsenal - nie chciałbym. Jeśli już płacić za jakiegoś Anglika to nie Grealisha czy Rice’a tylko Bellinghama

Ale ponoć Ronaldo czy Benzema mieszkają w Bahrajnie, gdzie prawo jest zupełnie inne i na treningi/mecze sobie dolatują. Więc raczej to nie będzie problem.

Poważnie? I codzinnie lataja kilkaset kilometrów na treningi?
Przecież to byłoby z ich strony pokazanie środkowego palca Arabii Saudyjskiej, nie sądzę żeby szejkowie z AS by sobie na to pozwolili.

@lfc257 80 baniek za Rice’a to wcale nie taka przesada, gdybyśmy chcieli sprowadzić Caicedo suma bylaby podobna.

Przecież to ledwie godzina samolotem.

Tym niemniej to trochę absurd. Poza tym jeśli faktycznie oni, grając w Arabii Saudyjskiej, na co dzień mieszkają w Bahrajnie to pokazuje jak zawodnicy mają AS w poważaniu.

Ciekawe, czy Fabinho i Henderson zamieszkają w AS, moze Brazylijczyk, z uwagi na problemy ze swoimi psami, też zamieszka poza AS.
O ile transfer Hendo idzie chyba zgodnie z planem (uzgodnienia z klubem, testy itp), o tyle z Fabem ciągle nie wiadomo na czym stoimy.

Jeśli to prawda to jest to szokujące. Zwłaszcza w kontekście ostatnio popularnej retoryki jak to powinno się likwidować turystyczne loty bo środowisko hurr durr.

1 polubienie

Oglądasz w ogole mecze Premier League? To że Rice jest przepłacony nie znaczy że to średniak. Oglądałem bardzo dużo meczy West Hamu, to świetny zawodnik, o profilu którego dokładnie szukamy.

1 polubienie

Tak, oglądam.
Dla mnie, jak już wspomniałem jest strasznie jednowymiarowy i niejednokrotnie idzie na raz i odpuszcza krycie.
Casus Faba z ostatniego sezonu, z tym, że to Anglik i Mu się ,upieka’'.
W dodatku zwrotny niewiele bardziej niż zewsząd wyśmiewany Maguire.
Dlatego jest dla mnie średniakiem.

Rice to zawodnik którego chciałem u nas na DM. Młody, ogromne doświadczenie, dobry w grze do przodu i do tego HG. Zakladam, że Armatki będą miały pożytek z niego na lata.
Kimmich/Caicedo będą potencjalnie podobnie dobrym transferem

3 polubienia

Dla mnie Kimmich to jeden z najlepszy DMów w tym wieku.
Nie żartuję.
Jeżeli jest choć cień szansy, by Go tutaj sprowadzić, to dawać Go!

2 polubienia

Powyższa retoryka ma zmniejszyć loty dostępne dla (przepraszam za wyrażenie) biedoty i motłochu. Ultra bogaci i światowa elyta lata gdzie chce i kiedy chce. Tyle.

4 polubienia

Cisza w sprawie Lavii jest spowodowana negocjacjami w sprawie zbicia ceny.
Obie strony mogą się spotkać w okolicy £40m. Lavia już dawno po słowie z Kloppem. Czekamy na finalizacje negocjacji i “Here We Go” (I oby tak było bo nie widzę innej lepszej opcji na ten moment. Romeo może być tylko lepszy. A Kimmicha czy Caicedo traktuje jak bajke na dobranoc).

A to jest jedna z wielu dziwnych zasad tego chorego kraju. Nie mam nic do ludzi, którzy tam idą na kilka lat, żeby zarobić pieniądze na kilka pokoleń, ale trochę mi to przypomina prostytucję. Z finansowych względów rozumiem, ale niesmak pozostaje.

Odnośnie transferów to Klopp sam powiedział, że przyjdzie KILKU nowych zawodników. Być może to puste słowa, ale jeżeli nie to można z miejsca odrzucić Caicedo i każdego innego piłkarza wartego 80+ mln. Nie rozbijemy banku na jednym piłkarzu

Od informacji transferowych o Judzie Bellinghamie do zdjęć i informacji o psach Fabinho. Piękne jest to okienko, tylko w tym klubie takie rzeczy.
Maksymalnie do tego 7 sierpnia muszą być klepnięte te 3 transfery, dwóch pomocników i obrońcy. W tym tygodniu na pewno coś ruszy już, Henderson i Fabinho oficjalnie odejdą. Szkoda, że jest taka bieda obecnie na rynku transferowym i mało jest ciekawych piłkarzy na już czy to na pozycji środkowego obrońcy czy w środku pola. Podobnie będzie z szukaniem zastępcy Salaha jak jakiś talent się nie objawi, skoro United wzięło średniaka Antonego za takie pieniądze. Tym bardziej szkoda tego Bellinghama w środku, bo mam wrażenie teraz Klopp kręci nosem na każdego po odejściu Faba i Hendersona, bo ktokolwiek nie przyjdzie to będzie takie meh.