Rozważania transferowe (dyskusja)

Widziałem taki wpis a czy to prawda to trudno wyrokować. Trzeba czekać na info od Romano

Jest info od Romano o ofercie 50 mln funtów. Wygląda na to, że święci nawet funta nie popuszczą i cała przepychanka na nic.

I zostaniemy z 3ma seniorskimi stoperami? Raczej zostawimy go do końca kontraktu i w lecie wraz z Thiago odejdzie za darmo.

Gdzie?Szukam i szukam…

1 polubienie

Gdzie to info od Romano? Póki co jest zajęty tematem Dembele i nie widzę żadnej informacji o naszej ofercie na 50 baniek za Lavie.

W sensie, że tematem dembele w Liverpoolu? Nie widziałem plotek łączących nas z tym grajkiem w tym oknie transferowym. A nawet jeśli, jestem stanowczo przeciw.

Aaa dobra, dembele do PSG idzie. Ufff… :sweat_smile:

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1686323618303619072
Liverpool jest bliski zawarcia umowy z 16-letnim angielskim pomocnikiem Treyem Nyonim z Leicester City, kolejnym talentem dla Akademii.

image

Coś chyba testujemy cierpliwość Southampton, ale widocznie nikt inny sie nie włącza do licytacji, skoro nie podbijamy kwoty zbyt mocno :smiley:

@Ewagim może ma mocno związane ręce i robi co może i tak już naciągając dostępne środki…

chcieli ale nie za 30-35 mln ile oferowało Brighton, na tym forum kilka razy przytaczano wiadomości że pozwolą mu odejść za duże pieniądze tylko, i już byli forumowicze którzy pisali że 55 - 60 mln to za dużo, będziemy frajerami jak united itd, ktoś tu fajnie napisał że my chcemy graczy na poziomie Bellinghama za cenę 2X mniejszą niż zapłacił Real, za 2X mniejszą tygodniówkę niż mu dał Real, a potem albo kończymy z uzupełnieniami składu za grosze jak Shaqiri czy Minamino zamiast Hallanda, lub nie ma right playerów na rynku. Alister to była 1 okazja na całą Europę, jeśli nie dasz 80 mln za Caicedo czy 85 mln za Bellinghamema to dasz 70 za Docure czy 60 za Thurama, wszystko w funtach.

Pierwsza oferta za Lavie ile wynosila?

Już ten post u niego został zdjęty.

37 milionów, ale niektóre źródła też podawały 40

Oni serio czekali tydzień żeby zlozyc oferte o 3 mln wyzsza kiedy do sezonu zostaly 2 tygodnie? XD

3 polubienia

Poszla oferta 42 mln… ale Romano pisał ze odrzucą bo chcą 50 i koniec. :slight_smile:

34+4, a druga oferta 41, gdzie Southampton żada 50. No to fatycznie ktos tu sobie jaja robi.
Kasa bezwzgledu na odejscie Hendo i Fabinho mialabyc na pomocnika, teraz majac ponad 50 baniek wiecej ciulamy o 3M, a sezon coraz blizej

1 polubienie

A mi sie wydaje ze to ciagle zaslona dymna ten caly Lavia. W mediach zrobili z tego dosc niezla sage cos ala thuram wczesniej a kto do nas zawital? Ten o ktorym nic nie pisano.

Czekam na kogos bardziej kokretnego na dniach

Największa przebudowa, a na niecałe dwa tygodnie przed startem sezonu kłócą się o kilka mln. Pomijam, że powinno przyjść jeszcze 2 innych graczy.

7 polubień

Jeśli to nie zasłona dymna przed przyjściem dwóch nowych zawodników to brakuje słów, żeby opisać ten burdel. Szkoda tylko Maca i Szobo, że dołączają do teoretycznie gorszych klubów w kwestii zarządzania i ambicji w obecnej chwili.

1 polubienie

Joyce napisał : Liverpool have made an offer of £41m + add-ons for Romeo Lavia.Czyli wychodzi że 41 + te kilka milionow

Wrzucam tu, a nie do informacji transferowych, bo nie jestem pewny tego źródła. Babeczka ze Sky Sports News