Rozważania transferowe (dyskusja)

No chyba że jesteś Chelsea, bo jak widać Chelsea już dogadało się w sprawie konstraktu z Caicedo w maju…

To nie czasy Mourinho i Cole teraz wszyscy tak robią. Nawet Romano dziś pisał, że Chelsea ma ustalony kontrakt z Caicedo od końca maja.

Dajcie spokój z tym Romano. Głupoty gość opowiada.

Od zera do bohatera i odwrotnie. I Caicedo i fsg. Narracja tak szybko się zmienia, że człowiek nie nadąża skrolowac postów i czytać na bieżąco. Gorące głowy i nastroje.
Ciekawe czy dla Caicedo ma znaczenie tylko kwestia tygodniówek czy aspekt sportowy.

Tu nie chodzi o Romano. Teraz wszyscy tak robią najpierw ustalasz kontrakt z zawodnikiem, a później negocjujesz z klubem by nie było takiej sytuacji jak teraz.

Post został scalony z istniejącym tematem: Humor

Bardzo ciekawa sprawa z tym transferem, z niecierpliwością czekam na rozwiązanie sprawy.
Zawodnik idealnie skrojony pod nasze potrzeby, Choc trzeba przyznać, że ta oferta spadła jak grom z jasnego nieba, trzeba uzbroić się w cierpliwość

Romano nie jest wiarygodny jesli chodzi o PL, a juz w ogole LFC. Mellissa, Joyce, to tak.
Będę nawet bardziej zadowolony niz z transferu Caicedo, w sytuacji gdy zmusimy Chelsea do wydania ponad 30mln wiecej niz chcieli, a my wzamian skonczymy np. Z Lavią i Palhinhą za mniejszą kwotę :wink:

2 polubienia

Zobaczcie podobna sytuacja była Arsenal-Mudryk-Chelsea. Chelsea obserwowała całe okienko sytuacje jak teraz Liverpool i złożyła dopiero ofertę jak dogadali się z Mudrykiem.

Pod warunkiem ze obecny klub zawodnika wyrazi na to zgodę.

1 polubienie

O ile jestem zwolenniem transferu Caicedo, ponieważ uważam że idealnie pasowałby do drużyny Kloppa, o tyle sama kwota wydaje się dość abstrakcyjna. Teraz transfer Rice do Arsenalu zaczyna wyglądać na bardzo dobry deal.

Sama mentalność zawodnika niekoniecznie musi już pasować do Liverpoolu jeśli w/w doniesienia okażą się prawdziwe.

Trochę mnie już denerwuje ta telenowela i czekam na koniec, niezależnie od tego jak się zakończy nie wpadnę w żadne skrajne emocje.

Wszystko wskazuje na to że z Caicedo nici i trzeba będzie wypłacić Soton 50mln za Lavie


Wieczor juz mamy…

1 polubienie

Trudno trzeba się otrząsnąć i iść dalej ( …ale to były emocje. Prawdziwy
rollercoaster )
Ciekawe czy LFC wrócą po Lavie czy też na radarze jest inna opcja.
Przynajmniej wiemy że mamy co najmniej £111 do wydania na transfery.

Jesli chodzi o sprawy pozasportowe u Caicedo, to caly balagan jest powodowany przez jego otoczenie, nie przez samego zawodnika. Mysle, że najwiecej teraz miesza jego agent. Z reszta pisala o tym dzisiaj m.in. Melissa, wyzej przeze mjie wspomniana. Troche jak z Kante albo śp. Duncanem. Żerują na jego talencie.

To daliśmy chelsea popalić że muszą większą ofertę dać, jak oni sobie jeszcze tego samego dnia dorzucają Olise XD

Osobiście w to wątpię

1 polubienie

A wcześniej jeszcze dawali ofertę Mbappe jako jedyny klub z PL…

Ale sprzedają Gallaghera. Oni nawet z Caicedo mają biedę w środku pola. Tyle że Oni grają co tydzień tylko.

Mam tylko że LFC ma na liście rezerwowych chociażby Fiorentino Luiza czy Angessie czy jak on tam ma z Napoli… miłego wieczoru wszystkim bez stresu panowie ja już mam taki chillout, że czekam tylko na oferte cfc i nyny.

Podobno dziś właściciele Chelsea przejęli negocjacje ws. Caicedo. Po tym jak rok temu płacili za Mudryka i Enzo, to raczej bym nie liczył, że nie zapłacą ile trzeba by to dopiąć.


Caicedo ubyło obserwowanych. W tym Arsenal i Manchestery. Chelsea obserwuje wciaz, a nas nie. Zapewne zrobił porządek przed ogłoszeniem transferu. Można o nim zapomnieć raczej…


Jeszcze na potwierdzenie