Rozważania i spekulacje transferowe

Rozumiem że za jego miejsce jest przymierzany Pedro Neto? W sumie to bardzo wiarygodne, na dodatek jeszcze w niedzielę pokaże się na Anfield, więc zobaczymy jak spisuje się nasz nowy nabytek :rofl: :rofl:

Było chwilę spokoju, i znowu ten pajac będzie pisał bzdury…

Czekaj czekaj - zimą miał to być odpowiedni piłkarz a teraz już nie ten kaliber??

1 polubienie

@The_Normal_One nie ten kaliber jako zastępca Mane. Jako piłkarz do rotacji fantastyczny.

Udowodnij mi, że się kiedyś pomyliłem. To nie jest możliwe. Jestem legendą

Myślę, że większość się zgodzi, że tu się pomyliłeś xD Co wygrałem?

1 polubienie

Potwierdzam, byłem w tej szatni

Chodzi o oidas anem? A dokąd pójdzie, do nreyab czy może do GSP?

PS pisze szyfrem bo nie mogę zdradzać o co chodzi bo jestem dziennikarzem

2 polubienia

@qba3

Tylko 1 post, ostatni w tym sezonie

Gdzie ekspert się pomylił? Pisał, że niejaki Luis Diaz przyjdzie i co? przyszedł
Pisał, że umowa z Neto była niewiążąca i co? umowa była niewiążąca

Wszystko idealnie przewidziane. W SKY SPORT za takie analizy płacą, a ja wam to zrobiłem dobrodusznie za darmo.

Warto doceniać swoich ekspertów w swoim fachu. Ciężko powiedzieć Mrożek to miał nosa jaka bedzie przyszlosc piłki. Wiem , wiem…Wybaczam. Ja to wszystko odkryłem Wam dawno na stół i podałem na tacy, było trzeba słuchać

Dobra. Dopóki ADMIN nie stworzy opcji ,ignoruj" na lfc.pl to znikam. Juz mecząca robi sie ta walka z wiatrakami. Imo kiedys te forum trzymało wiekszy poziom

Żegnajcie

PS. Jeżeli jest tutaj ktoś kto ma blisko do Chester to zapraszam w niedzielę na finał sezonu. Kontakt na privie

Sorry, ale z Neto to pisales, ze juz jestesmy na niego zdecydowani i go na bank wezmiemy, a ogloszenie transferu mialo byc bodaj w kwietniu lub maju. Potem wycofywales sie rakiem, ze niby dzien wcześniej Liverpool spotkal sie z zawodnikiem i anulowal oferte… tylkk, ze zawodnik kilka tygodni wczesniej parafowal nowy kontrakt z Wilkami.

Zgrywasz jakiegos insidera, a prawda jest taka, ze jestes zalosnym mitomanem, ktory w dupie byl i gowbo widział. Mozesz stad uciekac, nikt plakac nie bedzie

3 polubienia

@roberthum Nie, nie, nie

Żeby już nie było żadnych niedomówień napiszę jeszcze raz całą historię

Warunki osobiste kontraktu z Neto zostały uzgodnione w marcu 2021 roku. Transfer był planowany na lato. Miesiąc później dochodzi do kontuzji. Transfer zostaje zawieszony, umowa ciągle jest ważna, ale każda ze stron może się wycofać. Wolves twierdziło, że w styczniu Neto będzie już zdrowy, ale nie sprawdziło się. Liverpool był sfrustrowany tym faktem, bo planował transfer w styczniu. Ostatecznie Liverpool wycofał się całkowicie w lutym. Miesiąc później Neto podpisał kontrakt z Wolves.

Nie napisałem, że dzień wcześniej się spotkał. Zresztą ja nie znam dokładnej daty. Napisałem o tym z dużym opóźnieniem, bo byłem zajęty i zapomniałem się tutaj przelogować.

Nie napisales? 7 kwietnia napisałeś posta, ze zdarzyla sie wielka kraksa i, ze “Przedstawiciele Liverpoolu spotkali się WCZORAJ z Pedro Neto, żeby poinformować go, że do transferu jednak nie dojdzie, ale dalej będzie pod obserwacją”. Zamiesciles informacje jasno wskazujaca dzien kiedy mialo miejsce zdarzenie, wiec nie odwracaj kota ogonem. Na dodatek, Neto juz mial podpisany nowy, kilkuletni kontrakt z Wilkami, wiec zadnego porozumienia nie bylo. Jestes po prostu chorym psychicznie czlowiekiem szukajacym w dramatyczny sposob atencji.

Nic z twoich przewidywań się nie dzieje, ale wciskasz ludziom kit, ze rozmawiasz z ludźmi bezposrednio zaangazowanymi w procesy. Wczesniej pisales, ze jestes dziennikarzem, ale do dzisiaj nie pojazales zadnego swojego artykulu, albo chociaz nazwy medium dla ktorego niby pracujesz.

Potem zamueszczales informacje, ze niby byles tez pracownikiem sztabow w klubach piłkarskich. Probujesz udawac kogos poważnego, a tak naprawde jestes tylko błaznem na tej stronie. Nie rob sobie tego

5 polubień

Kontynuując dyskusję z Rozważania i spekulacje transferowe:

Marzy mi się Nunez

1 polubienie

@Adrianeklfc a mnie się marzy gwiazdka z nieba :slight_smile:
To są “rozważania i spekulacje transferowe”, a nie “marzenia Dyzio-marzyciela” :smiley:
Tak czy inaczej, witaj w naszej społeczności, bo widzę, że to Twój pierwszy post.

1 polubienie

Jestem na stronie od 2008 roku,ale miałem problem,żeby zarejstrować się na stronie :frowning:

Gdyby się nad tym zastanowić to wychodzi na to, że ten wątek nie ma sensu. Nasz klub prawie zawsze działa po cichu. Jeżeli już pojawiają się jakieś prawdziwe plotki to następnego dnia jest już transfer potwierdzony.

1 polubienie

City robi ofensywe transferową. Kupili już Halanda, kolejni w kolejce to Cucurella, Bastoni i nie wiadomo co jeszcze. Pepuś stwierdził, że ma za mało zawodników więc kolejne setki milionów lecą na uzupełnienie kadry. Kosmos. Niesamowite jakim rakiem jest te City, takim samym jak PSG.

2 polubienia

Mimo wszystko się nie zgodzę. W city przynamniej starają się o racjonalną strukturę pensji. W PSG taki Mbappe ma zarabiać 100 mln rocznie.

Gdyby to City miało dziś Mbappe to gwarantuję Ci, że odwalaliby podobny szajs. Nie można porównywać Mbappe do innych piłkarzy. To on robi wszystkim łaskę że będzie dla danego klubu grał a najwięksi się o niego zabijają. KDB może sobie zarabiać te 20-30 milionów euro rocznie, nawet nie wiem dokładnie ile, ale Mbappe z pewnością daliby nawet i 100, problem w tym, że PSG czuje się od niego zbyt uzależnione. Obecnie Francuz to jedyny taki pilkarz na rynku, każdy go chce ale stać tylko największych, więc płaćcie…

Halland ile będzie zarabiał w City? Sam transfer Norwega do nich to chore wydatki na prowizję i płace. Zobaczysz jaka z nim będzie szopka za kilka lat gdy będzie mu się kończyła pierwsza umowa. Też będą sypać mamoną jeśli będzie ich największą gwiazdą.

1 polubienie

Mój post z pytaniem czy jest tu ktoś od sprzątania śmieci, które wypisuje mrozek został usunięty. Śmieci mrozka nadal są, poziom moderowania coś na kształt przedszkola, gdzie im więcej zabawek tym większa zabawa. A myślałem, że w administracji są poważne osoby. Trzymajcie trolli nadal, nabijajcie kliki i patrzcie jak normalni kibice opuszczają forum.

2 polubienia

“Z różnych powodów przyszłość kilku zawodników The Reds jest owiana niepewnością…”

tl;dl

James Milner

Drugim zawodnikiem Liverpoolu po Origim, któremu wygasa kontrakt tego lata jest Milner, chociaż rozumie się, że rozmowy o przedłużenie kontraktu o rok trwają. Nawet w wieku 36 lat wice kapitan pokazał w tym sezonie, że jest nadal w stanie grać na najwyższym poziomie. Zaliczył 38 występów we wszystkich rozgrywkach - najwięcej udało mu się w jednej kampanii 2018/19. Jego wpływ na szatnię The Reds sprawia, że jest ważną i niezbędną postacią. Milner nie planuje w najbliższym czasie przechodzić na emeryturę i tego lata nie zabraknie ofert. Jego preferencją jest jednak pozostanie na Anfield. Jeśli to nie nastąpi, zakończy swój siedmioletni okres pobytu na Anfield i będzie z pewnością najlepszym darmowym transferem w historii The Reds.

AOX

Gdy sezon osiągnął swoje ekscytujące crescendo, możliwości zawodnika wyczerpały się. Zawodnika, który kiedyś wyglądał, jakby stał się kluczowym elementem Liverpoolu Kloppa. Oxlade-Chamberlain nie pojawił się na boisku od zwycięstwa nad Nottingham Forest 20 marca i nie pojawił się w PL od połowy lutego. W ostatnich tygodniach nawet nie wszedł na ławkę rezerwowych. Zwłaszcza na Wembley na początku tego miesiąca i był niewykorzystanym rezerwowym w meczu z Southampton kiedy to Klopp dokonał dziewięciu zmian w swojej drużynie i nie miał do dyspozycji zawodników pierwszego zespołu. W wieku 28 lat były piłkarz Arsenalu podejmie decyzję tego lata. Wkracza w ostatnie 12 miesięcy swojego kontraktu, a z takimi osobami jak Luis Diaz czy Fabio Carvalho na pokładzie, z pewnością wie, że możliwości będą prawdopodobnie jeszcze bardziej ograniczone w przyszłym sezonie. Jest mało prawdopodobne, by Liverpool wyszedł z propozycją przedłużenia kontraktu. Liverpool liczy się ze “smart money”, a istnieje zainteresowanie ze strony West Ham United oraz Newcastle.

Naby Keita

Innym zawodnikiem, który ma wejść w ostatni rok obowiązującej umowy jest Naby Keita, chociaż Gwinejczyk pokazał w tym sezonie, że może być wielkim piłkarzem dla The Reds, pod warunkiem, że pozostanie wolny od kontuzji. Klopp z pewnością jest fanem 27-latka, choć jak dotąd nie było żadnych oznak prób przedłużenia kontraktu. Z zaledwie 71 startami w czterech sezonach, Keita wciąż musi udowodnić, czy jest w stanie zarobić/zasłużyć na nową umowę, nawet jeśli jego talent jest tak oczywisty.

Mohamed Salah

Prawdopodobnie największe pytanie na Anfield dotyczy teraz przyszłości Salaha: zostać czy odejść? Wiemy czego chce Egipcjanin i wiemy, czego chce Klopp. Ale nadal nie ma postępów w negocjacjach, a kiedy gracze dochodzą do ostatnich 12 miesięcy kontraktu, zwykle oznacza to rozstanie. Większość czołowych europejskich klubów jest w pogotowiu. Salah w przeszłości dawał zachętę zainteresowaniom ze strony Realu Madryt i Barcelony, podczas gdy PSG prawie na pewno byłoby chętne, gdyby zgodnie z oczekiwaniami, Kylian Mbappe odszedł. Klopp jednak zachowuje spokój, gdy musi odpowiadać na pytania dotyczące swojego gwiazdora. Salah prawdopodobnie wróci do drużyny w ten weekend po niegroźnej kontuzji, a po meczu wszystkie oczy będą skierowane na 29-latka. Jego odpowiedź na reakcję kibiców Liverpoolu może dać wskazówkę lub dwie co do jego planów.

Sadio Mane

Mniej omawiana niż Salaha, ale prawdopodobnie równie ważna jest przyszłość Mane, który był gwiazdą Liverpoolu w ostatnich miesiącach sezonu. On również jest w ostatnim roku obowiązującego kontraktu, a w ostatnich tygodniach rosną kontakty z takimi klubami jak Bayern, Real Madryt i PSG. Na koniec sezonu planowane są rozmowy pomiędzy klubem, a piłkarzem. Biorąc pod uwagę wszystko, co osiągnął od przeprowadzki do Merseyside w 2016 roku, byłoby co najmniej niespodzianką, gdyby Liverpool pozwolił senegalskiej gwieździe odejść bez walki.

Roberto Firmino

Trzeci członek słynnej trojki Kloppa również zbliża się do ostatniego roku jego kontraktu i podobnie jak Mane i Salah, nie ma jeszcze żadnego rzeczywistego postępu w stosunku do nowego. Źródła jednak powiedziały portalowi goal.com, że nie ma szans na odejście Firmino tego lata, pomimo doniesień o zainteresowanie ze strony Bayernu. Bardziej prawdopodobne jest, że 30-latek będzie mógł sfinalizować swoją umowę, co oznacza, że fani będą mieli kolejny rok, aby cieszyć się swoim genialnym, stale uśmiechniętym numerem “9”.

Takumi Minamino.

Jako najlepszy strzelec zarówno w Carabao Cup, jak i w FA Cup, z 10 golami we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie, Minamino odegrał znaczącą rolę w sukcesie Liverpoolu. “Ferrari w garażu” - tak Klopp opisał japońską gwiazdę po wygranym meczu z Southampton na początku tego tygodnia, a menadżer wie, że trudno będzie utrzymać piłkarza o takiej jakości, wiedząc, że szanse gry w pierwszym zespole będą rzadkoscią, a inne kluby przetestują determinację The Reds tego lata. Leeds i Monaco spoglądało w stronę Minamino w styczniu, a Inter również jest uważany za fana zawodnika. Niewielu mogłoby obwiniać byłego mieszkańca Salzburga, gdyby chciał iść dalej, ale gdyby to zrobił, brakowałoby go.

[neil jones, goal.com]

link

Origi is leaving Liverpool - but will Salah, Mane and Milner follow suit? | Goal.com

4 polubienia

Kolego spójrz na nazwę tematu, potem wróć do pierwszego posta napisanego przez Zalewskiego, a potem przeczytaj swój post i mi napisz na PW co Twój wnosi do dyskusji o transferach Liverpoolu.

Nie przejmuj się mój też :slight_smile: tak jak pisałem najwyraźniej lepiej usuwać komentarze takie jak nasze, niż posty legendy bez żadnych źródeł. Choć on sam w sobie jest tier1 więc w sumie nie ma problemu. Walka z wiatrakami, a raczej trollami.
Żeby mój post kolejny raz nie został usunięty to napiszę - oeL isseM powiedział w szatni że docenia jak chwalą go piłkarze Liverpoolu i sam Jurgen w związku z czym zastanawia się nad transferem. Źródło newsa- qba3. Tyle przecież wystarczy, prawda?

7 polubień