Rozważania i spekulacje transferowe

Yoro + Lacroix i mamy fajną głębię na środku obrony (Virgil, Konate, Quansah, Yoro, Lacroix). Wtedy można byłoby przesunąć Gomeza na stałe na prawą stronę. Dorzucić Wieffera na '“6” i idziemy po mistrza.
Zrzut ekranu 2023-12-08 223339

to Ci powiedzą Schmadtke, FSG i Klopp potrzymaj mi piwo :smiley:

“I would say so but it’s not my decision.” no ja bym polemizował, że nie powiedział.

Ps. Dalej znawcy z forum uważają że Rice jest przepłaconym słabiakiem? Bo czas zweryfikował trochę “fachowców”. Zawsze go broniłem i zachwalałem. Stwierdzam że ludzie wypowiadający sie na tym forum prawie w ogóle nie ogladaja meczów piłki nożnej i już od dawna nic wartościowego tu nie ma.

4 polubienia

Tak, bo takie zagrywki nie stosuje tylko Klopp ale większość poważnych trenerów.

4 posty zostały scalone z istniejącym tematem: Joël Matip

Znowu media (głównie w Polsce) łączą Szymańskiego z naszym klubem co trzeba traktować z przymrużeniem oka. Temat wałkowany już wcześniej. Wrzucam jako ciekawostka.

Dalej uważam że w zimie żadnych znaczących transferów do klubu nie będzie.

Bayern dostaje łomot od Eintrachtu 1:5 a to dopiero 65 minuta, ostatnio pisali, ze Zubimendi jest na szczycie ich listy, ale watpie zeby go puscili w zimie, chyba ze rozbiją bank za niego, wiec pewnie znowu spróbują z Palhinhą. W kazdym razie, jesli bedziemy szukac klasowej 6 to moga byc bardziej zdeterminowani od nas.

Crystal Palace o nic nie walczy w tym sezonie, może by któregoś z ich stoperów udało się wyrwać

Na prawą obronę mamy jeszcze Conora Bradleya. Rok temu był gwiazdą w League One, podczas gdy Quansah na tym samym poziomie rozgrywkowym wg opinii jednego z kibiców Bristol grał dobrze, ale przytrafiały mu się błędy. Quansah gra całkiem przyzwoicie, wykorzystuje swoje szanse, może Bradley też do siebie przekona, przynajmniej na razie w meczach ze słabszymi rywalami, bo nie rzucałbym go od razu na głęboką wodę.

Rayan Cherki jest do wzięcia za 9 milionów euro zimą. Sezon ma słaby, ale dalej ma tylko 20 lat i jest obunożny, może zagrać na obu stronach w ofensywie. Jak za takie pieniądze warto się zastanowić, Jurgen może z niego wiele wykrzesać.

To jest w tej formie pół-środek, ale Doku też nie przekonywał w ostatnim czasie w Rennes a okazał się kozakiem w PL. Lepiej wydać potężne pieniądze na defensywnego pomocnika oraz dodatkowego śo.

2 polubienia

W polsrodki i obiecujące talenty to się bawmy jak załatamy wszystkie pozycje. Dusigrosze liczą każdego funta i potem te 9 mln zabraknie na DMa czy ŚO. Co do Doku to poza szybkością i dryblingiem za bardzo nic nie ma i wiele z tego nie wynika. Choć grajek mi się podoba.

1 polubienie

Sheffield, Burnley i Luton zaczynają grać coraz lepiej, wisienki i everton ostatnio bardzo dobra forma. Palace może spokojnie spaść, więc nikogo nie sprzedadzą

Tak, tylko ciekawe kto zagra na stronie Salaha. Nie wiadomo do końca kiedy Jota nawet wróci. Wyjdzie, że w lutym dopiero. A do tego czasu możemy przesrać z Chelsea na Anfield i Arsenalem na Emirates.

@kuczq Z tym Sheffield to bez przesady, oni są w największym dole w lidze obecnie. Wisienki, Everton i Luton to nieprzyjemni rywale.


1 polubienie

No w sumie jakby popatrzeć na nasz potencjał w ataku to nie jest jakoś mega kolorowo. Jota kontuzja, Diaz bez formy, Gakpo też jakoś nie błyszczy ostatnio, Salah, który jedzie w styczniu na PNA i Nunez. To bylaby tania opcja i wbrew pozorom może się okazać strzałem w 10. Tego zawodnika oglądamy już od roku. Wcale bym się nie zdziwił jakby się okazało, że zamiast obrońcy przyjdzie napastnik w zimie.

Poza tym ostatnio Klopp powiedział, że ma 4 środkowych obrońców. I pewnie sprawdzi się wizja jednego z użytkowników, że Phillips dołączy do składu w styczniu.

https://twitter.com/m_borzecki/status/1734125596886573231?t=Sm_pm1GK8ZNs7tq3SJXnIg&s=19

Umiejętności według mnie bardzo wysokie i myślę, że szybko by się u nas odnalazł kończąc nasz problem z brakiem klasowego ŚPD. Jedyny w zasadzie minus to wiek. Chodzą słuchy, że Bayern ma po niego wrócić, także gdyby nasze zainteresowanie nim było rzeczywiste to będziemy mieli pewnie poważnego konkurenta.

According to Fraz Fletcher from
TEAMtalk Joao Palhinha’s representatives have held conversations with Liverpool, Arsenal, and ManUtd

Zainteresowanie ze strony Bayernu w kwestii pozyskania Ronalda Araujo z Barcy.
De Light wróci, to tam będą mieć 4 stoperów 60M+ :upside_down_face:

https://twitter.com/Plettigoal/status/1734176118654009760?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1734176118654009760|twgr^4c1373abda64042a1338299fba45541ff49ea30d|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.meczyki.pl%2Fnewsy%2Fbayern-wciaz-walczy-o-ronalda-araujo-mistrzowie-niemiec-naciskaja-na-gracza-fc-barcelony%2F227905-n

Z których każdy robi babole co drugi mecz xd.