Rozważania transferowe (dyskusja)

Może zawodnik nie chce tu przyjść lub zawodnik nie pasuje do koncepcji.

Po za tym ciężko ocenić czy jest lepszy od Endo czy odwrotnie.

1 polubienie

Od 2 miesięcy powielane są już te informacje o Yoro, nie rozumiem jaki jest sens kolejny raz czekania nie wiadomo ile, tylko po to żeby na koniec zawodnik i tak poszedł do Madrytu. Ktoś w klubie ma fetysz bycia cuckoldem Pereza, czy co?

3 polubienia

To forum powinno się nazywać: “jęczenie i gderanie sfrustrowanych fanów przepłacanych kopaczy”

11 polubień
  1. Narzekaj, że klub nie przeprowadza drogich transferów tak jak inne kluby
  2. Broń najdroższego transferu w historii klubu, który potyka się o własne nogi i jest na 21 miejscu w tabeli króla strzelców.

Nazywasz się A…

Zacytuje klasyka :joy:

Nic sie nie dzieje, nuda! :rofl:

1 polubienie

Post został scalony z istniejącym tematem: Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Pomimo zainteresowania ze strony takich klubów jak Liverpool czy PSG, Leny Yoro wciąż czeka na oficjalną ofertę ze strony Realu Madryt. 18-latek miał być po wstępnych rozmowach z działaczami Królewskich. Teraz on sam czeka na ostateczny ruch ze strony obecnych mistrzów Hiszpanii.
(Fabrizio Romano)

Jedyna nadzieja w Perezie, że się w końcu postanowi nad nami zlitować xD

1 polubienie

:slight_smile: chyba masz rację. Może po tych wszystkich naszych porażkach sportowych i w obszarze transferów Perezowi zrobi sie nas żal i odpuści :wink:

1 polubienie

image

Wiem, czytałem.
Jestem ciekaw jak to sie potoczy, czy faktycznie jesteśmy na tyle zainteresowani ze złożymy ofertę.

Trochę mnie zastanawia, dlaczego klub tak uparcie dąży po Gordona, a przynajmniej na razie całkowicie olewa pozycję 6. Na lewej mamy już obstawę, a wątpię, że Gakpo odda miejsce w podstawie.

1 polubienie

To nie będzie takie oczywiste że Perez odpuści. Superskaut jest ktoś taki w Realu , uważa Yoro za ponadczasowy talent.

Skoro faktycznie naprawdę interesujemy się Goronem to chyba jedynym wytłumaczeniem tego jest to że LFC planuje wytransferować Diaza.
Nie wiem czy Gordon mógłby grać jako prawy atakujący.
Chociaż nie wyobrażam sobie żeby bez sprzedaży Diaza , Gordon dołączył do LFC skoro tak jak piszesz brakuje nam transferu DM.

1 polubienie

Spojler: nie będzie żadnego Yoro w Liverpoolu

Może nie ma nikogo sensownego według klubu na PS. Nie mam pojęcia. Ale faktem jest, że ciekawych LS jest o wiele więcej. Mane w sumie był rzucany po flankach i wszędzie wyglądał świetnie. Rodrygo też jest LSem a gra PSa. Mamy również w składzie Szobo, Elliotta oraz… TAA. Każdy dający coś zupełnie innego potencjalnie na tej pozycji. Wgl gdybyśmy kupili Frimponga mogliby się z TAA zmieniać PO/PP/PS w trakcie meczu. Taka mi się koncepcja urodziła w głowie :sweat_smile:

@el_pistolero skoro chce go Real to jest to tajemnica poliszynela :wink:

„Kiedy odbywają się duże turnieje, naturalnie, uwaga jest skupiona na nich. Myślę, że w sierpniu zobaczymy sytuację, w której kluby będą się spieszyć, aby wszystko załatwić. Widzę spokojny lipiec, a potem narastający wzrost w sierpniu”.

Okno transferowe zamyka się w piątek, 30 sierpnia, o 23:00 czasu brytyjskiego, zapewniając synchronizację z innymi głównymi ligami europejskimi, w tym z Niemcami, Włochami, Hiszpanią i Francją.

Mam nadzieję, że do tego czasu klub dokona jednego lub dwóch wysokiej jakości uzupełnień, aby zapewnić Arne Slot uczciwą szansę na rywalizację na szczycie tabeli w sezonie 2024/25.

Richard Hughes z dzisiejszej konferencji prasowej.

1 polubienie

Jeden lub dwa transfery, to jest jakis żart? Zaczynałem wierzyć już że FSG poszło w końcu po rozum do głowy, ale widze że znowu powracamy do punktu wyjscia i żydowania na każdym groszu

Tyle potrzebujemy, żeby kadra była już całkowicie kompletna. Brakuje tylko 6 i nowego obrońcy.

Mam wrażenie, że niektórzy chcieliby transferów byle by były, a nie konkretnego wzmocnienia.

5 polubień

Z jednej strony to prawda, ale z drugiej strony gdyśmy nie zrobili nic to byłoby narzekanie, że klub nie ma ambicji.

Serio nadal byś płakał gdybyśmy sprowadzili 2 dobrych zawodników gotowych do gry lub walki o pierwszy skład?

Bez DMa to przepis na A2 na naszej prawej stronie.

1 polubienie